M

Yüzbaşı
12 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 106 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba son güncellemeden sonra telefon kafayı yedi hangi ekranda olursa olsun sensörün önü kapandığında ekran kapanıyor. Mesela fotoğraf çekerken 2 elle tutarsan kapanıyor. Twitter’da youtube vsvs kısaca hangi ekranda olursa olsun kapanıyor var mı başına gelen çözüm bulan?
BULDUM SİLİNEBİLİR
Merhaba arkadaşlar mtb bisiklet almayı düşünüyorum uzun uzun araştırdım kadro boyunu yanlız düşündüğüm bisiklet Kron xc150 boyum 1.70 bacak boyum 75 cm seçince 16.9" gibi bi kadro boyu çıkıyor. Bisiklet modelini araştırınca 16" ve 18" var 17" yok galiba sizce hangisini tercih etmeliyim? İkinci sorum ise disk fren sıkıntı çıkartır mı acaba almışken iyisini almak istiyorum bakımı filan zor diye okudum. Son olarak önereceğiniz başka ürün varsa onu da değerlendiririm bana bu model görüntü olarak güzel geldi şimdiden teşekkürler.

Edit: İşe gidip gelmek için ve hafta sonları spor için binmek için alacağım.
Merhaba arkadaşlar ben inşaat mühendisiyim ve bizim statik proje çizerken kullandığımız paket programlar 500-800 mb arası bir büyüklüğe sahip yani bilgisayarı çok yormaz ama mecburen autocad programını da kullanıyoruz düzenlemeler için, şimdi size şunları soracam birincisi windows bütün macbooklara kuruluyor mu? zor bi işlem mi? İkincisi hangi modeller işimi görür?(2.el olarak)
Merhaba arkadaşlar ilanlara bakarken bu aracı gördüm, seat hakkında hiç bilgim yok ama güzel düzgün araca benziyor siz ne diyorsunuz?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-temiz-sahibinden-seat-toledo-lpg-li-az-yakar-ekonomik-155130918/detay
Merhaba ilanlara bakarken bu farlara denk geldim nasıl nerde yapabilirim yada temin ederim yardımcı olursanız sevinirim saygılar.
Arkadaşlar bu gün Sakarya'dan Yalova'ya dönerken gölcükten sonra yolun ortasındaki beton blokla tır arasında kalmış bir motor gördüm daha doğrusu sürtme izlerini gördüm. Motor 20 m ilerdeydi yerde cansız bi beden ve ambulansa bindirilen yaralı bir bayan hala psikolojim bozuk, kazada kim suçlu bilmiyorum ama dikkat edin ne olur benim bir alakam yok sadece geçerken gördüm Allah ailesine sabır versin.
Merhaba tamamen tesadüfen keşfettim.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-piyasasi-40bin-az-hasarli-38-binde-sakarya-teslim-lpg-isli-130362002/detay
şu ilandaki aracın hasarı 5000-6000 diyor ki bu tamamen imkansız. Aklıma düştü plakasını google yazam dedim 34jvc33 çıkan sonuçlardan ikincisinde bir ilan var ki bu herhalde araba kaza yapmadan önceki ilan ve fiyatı 39.750TL olarak gözüküyor. Şimdi kaza yapmadan önce bu fiyatsa kaza yaptıktan sonra? Piyasası 40 bin diyor
Merhaba geçen beni aradılar on kere sordum kadın kart aidatı yok dedi ve istediğim zaman kapatabiliyormuşum. Şunu sormayı unuttum öğrenci hesabı gibi gidip her 6 ayda bir öğrenci belgesi vermek zorundamıyız? Acaba bu kartın altında bi bit yeniği var mıdır?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Nintendo 3DS
Oyun Platformu
PSP
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 581
İkinci El Bölümü Mesajları: 121
Konularının görüntülenme sayısı: 59.962 (Bu ay: 150)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.