Şimdi Ara

Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
13
Favori
90.083
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eren holdingden 3 adet Lacoste ayakkabı aldım. 2 si 1 senesi dolmadan yırtıldı birisini giymiyorum giymeye korkuyorum.

Daha önce Newbalance 2 yıl giydim hiç bir deformasyon olmadı

Şimci hummel giyiyorum hiç bir deformasyon yok ve çok rahat bir ayakkabı.

Lacoste hiç rahat değil marka diye aldık rezil olduk.
  • Site açılacak mı acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Açılışa hazırmıyız arkadaşlar , salı günü %90 ihtimalle açılıyor , gidersem yine fotoğraf yüklerim 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: memo84

Açılışa hazırmıyız arkadaşlar , salı günü %90 ihtimalle açılıyor , gidersem yine fotoğraf yüklerim 😁

Fiziki çadırın yarın yani pazartesi açılacağına dair mesaj geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kelebekxax

quote:

Orijinalden alıntı: memo84

Açılışa hazırmıyız arkadaşlar , salı günü %90 ihtimalle açılıyor , gidersem yine fotoğraf yüklerim 😁

Fiziki çadırın yarın yani pazartesi açılacağına dair mesaj geldi.

Bana salı denildi ama pazartesi de olabilir tabi , iş çıkışı gidebilirsem bir uğrarım o zaman 👍

• Banada cuma arayin dediler isten gucten arayamadim ancak yarin tam bir teyit alir konuyu canlandiririz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Banada cuma arayin dediler isten gucten arayamadim ancak yarin tam bir teyit alir konuyu canlandiririz

Teyide gerek yok arkadaşım, hem sms hem de facebook mesajı yoluyla bilgilendirdiler, yarın açılıyor.
    Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelebekxax -- 24 Eylül 2017; 22:38:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kelebekxax

quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Banada cuma arayin dediler isten gucten arayamadim ancak yarin tam bir teyit alir konuyu canlandiririz

Teyide gerek yok arkadaşım, hem sms hem de facebook mesajı yoluyla bilgilendirdiler, yarın açılıyor.

Slmlar nerdeki yer acaba

• 212 Avm'nin arkasında, occasion diye bi yer, aksa jeneratör'e komşu, bulunması çok kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelebekxax -- 24 Eylül 2017; 22:57:9 >
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    lacoste giyelim diye bende 2 tane ayakkabısını aldım ama ikiside berbat çıktı. birinin altı ikiye ayrıldı ve üzeri deforme oldu. diğeridenin de ön kısmı yırtıldı.. anladım ki lacostenin ayakkabısı alınmaz kalite yok.. adidas nike new balans ayakkabılara hiç bi şey olmuyor. ayakkabıdan sıkılıp atıyorsun artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecemavisi06

lacoste giyelim diye bende 2 tane ayakkabısını aldım ama ikiside berbat çıktı. birinin altı ikiye ayrıldı ve üzeri deforme oldu. diğeridenin de ön kısmı yırtıldı.. anladım ki lacostenin ayakkabısı alınmaz kalite yok.. adidas nike new balans ayakkabılara hiç bi şey olmuyor. ayakkabıdan sıkılıp atıyorsun artık.

Aynen hocam bende aldım 2 ay sonra yırtıldı gittim değişim yaptılar değişim yaptıgımda 1 ay sonra yırtıldı 3. Ayakkabı sağlam çıktı sonunda :)) eşim sürekli lacoste alır onda sorun cıkmadı hiç erkek ayakkabılarında iş yok sanırım :)

• Almayın aldırmayın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıldı. 15 Ekim'e kadar yani 20 gün açık kalacakmış. Buyrun taze foto..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunistanbul -- 25 Eylül 2017; 9:35:28 >
  • Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli)Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli)Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli)Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli)

az önce çektiğim fotolar... şirkette de giyebileceğim sneaker ayakkabı almak için gittim, adidas, nike, new balance markalarından beklentimi karşılayacak hiç bir şey çıkmadı. Hemen her mağaza ve sitede bulabileceğiniz modeller, 159, 179 ve ağırlıklı olarak 199 TL olarak fiyatlandırılmış. hele hele koskoca 3 standı, new balance ın vasat bir modelinin lacivert rengine ayırmışlar... Antrenman, koşu gibi spor ayakkabı alacaklar için Asics markasında premium modeller vardı. baktıklarımın tamamı 199 TL idi, bu marka için gayet iyi bir fiyat, ihtiyacım olsa kesin alırdım. Lacoste ve Converse epey ayakkabı ve bot vardı ama ilgimi hiç çekmediğimden dönüp bakmadım. bu markaların meraklıları gitsin derim.
    Kıyafetlerde ise belki 1000 tane gömlek var ama takdir edersiniz ki hep satılmayan, kalan ürünler olduğundan ilgi çekecek bir model yok.

Standda duran görevliye depoda çeşit var mı siye sorduğumda, içeridekiler de aynı dedi. Dedim bak ona göre bir daha gelmeyeceğim, var dersen haftaya bi uğrarım. Yeni sevkiyat gelirse bilemem ama içeridekiler aynı dedi. Ezcümle, bu sene occasion benim için bu kadar.

• Barastal B kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler, elinize sağlık.
    Her sene daha kötüye gidiyor geçen sene uğradım hiç bir şey almadan çıktım, ürün çeşidi azalıyor modeller tercih edilmeyenler oluyor genelde.
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt
    komple siyah olan ayakkabı gözünüze çarptı mı?
  • Bayramdan önceki beymen indirimi bu aene sanal çadırı gömdü

• quote:

Orijinalden alıntı: SubSilentio

Paylaşım için teşekkürler, elinize sağlık.
    Her sene daha kötüye gidiyor geçen sene uğradım hiç bir şey almadan çıktım, ürün çeşidi azalıyor modeller tercih edilmeyenler oluyor genelde.

Aynen. Her sene düzenli olarak iki kez ziyaret ederdim, Mart ayında da gittim ama artık gitmeyi düşünmüyorum, genellikle elde kalmış kimsenin yüzüne bakmadığı ürünler oluyor, yıllardır aynı ürünleri görüyorum, hatta 4 yıl önce aldığım kimi gömleğin ve tişörtün aynısı hiç bitmedi, hala reyonlara koymaya devam ediyorlar, öyle ki bazılarını aldığıma pişman etti, eminim halen dahi çoğu aynıdır..

• kelebekxax K kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle, hele o hep ayni renk kareli gomlekler ve kalin kalin kazaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.