Şimdi Ara

Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
157
Cevap
14
Favori
89.043
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3283 Mesaj
    Bayramdan önceki beymen indirimi bu aene sanal çadırı gömdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: SubSilentio

Paylaşım için teşekkürler, elinize sağlık.
    Her sene daha kötüye gidiyor geçen sene uğradım hiç bir şey almadan çıktım, ürün çeşidi azalıyor modeller tercih edilmeyenler oluyor genelde.

Aynen. Her sene düzenli olarak iki kez ziyaret ederdim, Mart ayında da gittim ama artık gitmeyi düşünmüyorum, genellikle elde kalmış kimsenin yüzüne bakmadığı ürünler oluyor, yıllardır aynı ürünleri görüyorum, hatta 4 yıl önce aldığım kimi gömleğin ve tişörtün aynısı hiç bitmedi, hala reyonlara koymaya devam ediyorlar, öyle ki bazılarını aldığıma pişman etti, eminim halen dahi çoğu aynıdır..

Aynen oyle, hele o hep ayni renk kareli gomlekler ve kalin kalin kazaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kelebekxax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet arkadaşlar , bugün çadır açılışına saat 10 gibi gittim , yaklaşık 50 kişilik bir sıra bekleyişinden sonra içeri girebildim , bu arada benden sonra bir 100 kişi daha sıradaydı ve hala gelen vardı.

Dışarda sırada beklerken içerden çıkanları görünce şaşırdım çünkü milletin eli poşet doluydu ...

Bu sefer güzel bir indirim yaptılar diye kendin kendime söylenirken , içeriye girmemle büyük bir hüsranla karşılaştım fiyatlar yüksek , ürünler hep eski ve o kadar yıpranmıştıki sanki 2. el pazarı gibiydi içerisi ve böylelikle umutlar başka bir bahara kaldı ...

Not: Fiyatına bakmadan poşetlerini dolduranlarada anlam veremedim ,

bu arada evlilik programı sunan Esra erol'da ordaydı 😁

|
    |

• Teğmen
    168 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    osgour1907

Akşam kaça kadar açık acaba?

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mesafe olarak uzak olduğu için anca sitesini kovalıyoruz birşey çıkarmı diye sitede geçen sene siteden ayakkabı aldım lacoste 2 side sağ tek geldi :D geri yolladım sorun yaratmadılar yalnız fiyatları şişirmişler sanki.
    |
    |
    gidip baktım bugün pek güzel şeyler yok açıkcası lacoste ayakabılar 200 tl nautica pololar 60 tl converse ayakabılar 90 tl nautica montlar 200 den başlıyor ama içersi sanki bedava gibi insanlar yağmalıyordu poşet poşet dolduruyorlardı haftaya gene gidip bakarım icersi izdiham adım atılmıyor dolulukdan hafta içi bu kadar millet işi gücü bırakıp mı gelmiş nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem1907 -- 26 Eylül 2017; 16:20:6 >
    quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

gidip baktım bugün pek güzel şeyler yok açıkcası lacoste ayakabılar 200 tl nautica pololar 60 tl converse ayakabılar 90 tl nautica montlar 200 den başlıyor ama içersi sanki bedava gibi insanlar yağmalıyordu poşet poşet dolduruyorlardı haftaya gene gidip bakarım icersi izdiham adım atılmıyor dolulukdan hafta içi bu kadar millet işi gücü bırakıp mı gelmiş nedir

tamamıyla katılıyorum kardeşim. otoparklar sokaklar caddeler dağ taş araba dolu çadıra gelmişler 1.5 saat gezdim almaya değer hiçbir şey bulamadan çıktım. diğer arkadaşların yazdıkları gibi ürübler çok eski ve ürünlerde yeni gibi durmuyor underarmour da yoktu çadırda.. nerede o eren holdingin eski binasındaki çadır günleri.. geçen sene ve bu sneeyle yeni binanın parasını çıakrıyolar resmen.

• Çavuş
    73 Mesaj
    Swatch saatler var mıydı giden arkadaşlar? Gözünüze çarptıysa fiyatları nasıldı?

|
    |

ürünler bu sene bana leş gibi geldi gözüme tirikolar berbat hugo boss kotlara baktım gecen çadırdaki 250 tl idi bu sezon 300 tl modeller leş 10 yıl öncesinden kalmıs gibi arabalar 212nin ilersinden başlıyor park edmeye bütün sağ tarafı 2 otoparkı ve bina çevresini kapamıs converse tsrt yoktu dediğin gibi under armour yokdu güzel ürünleri personeller çokdan kapmıstır 200 tl veren lacoste ayakabıya 300 verir sezon indiriminden boynerden alır hopi çek falan uyguna gelir 10 ile 50 tl arası zam gelmiş ürünlere bana öyle geldi nautica kotlar 70 tl gecen açıldın da 50 mi 60 mı neydi
    |
    |
    adige13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

ürünler bu sene bana leş gibi geldi gözüme tirikolar berbat hugo boss kotlara baktım gecen çadırdaki 250 tl idi bu sezon 300 tl modeller leş 10 yıl öncesinden kalmıs gibi arabalar 212nin ilersinden başlıyor park edmeye bütün sağ tarafı 2 otoparkı ve bina çevresini kapamıs converse tsrt yoktu dediğin gibi under armour yokdu güzel ürünleri personeller çokdan kapmıstır 200 tl veren lacoste ayakabıya 300 verir sezon indiriminden boynerden alır hopi çek falan uyguna gelir 10 ile 50 tl arası zam gelmiş ürünlere bana öyle geldi nautica kotlar 70 tl gecen açıldın da 50 mi 60 mı neydi

tiriko, ilersinden, edmeye, yokdu, çokdan, açıldın da

Okurken içim acıdı yemin ediyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: osgour1907

Akşam kaça kadar açık acaba?

Kaça kadar açık bilen var mı?

Normalde akşam 18:00'a kadar açık oluyordu.
    |
    |
    eyucel77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu sene geçen yaz ve önceki eylül dönemi gibi Leş... 5 senelik gömleği satma be arkadaş artık. Geçen eylülde uygun fiyatla (150TL) Asics'ler ve 3-4 yün kazak (pamuk değil) almıştım. Bir de son hafta 3 tanesi 90 liradan 60 liraya düşürülen boxerlardan. Bu sene o çeşit bile yok. Yaz alış-verişi ise tshirt ağırlıklı olduğu için idare ederdi. Allah'tan deriden in pop up store'una uğradım da kenzo klasik ayakkabı ve iki frau kaptım. Yoksa ocassion tam bir hayal kırıklığı bende.

|
    |
    2019 Mesaj
    sitede 50 tlye under armour stephen curry snapback şapka vardı param yoktu alamamıştım çadırda bulan olursa benim için alabilir mi ? grili kırmızılı falandı. referanslarım mevcut sıkıntı yaşamayız

|
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
emek server
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.