Şimdi Ara

Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
13
Favori
90.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli)

Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli)

Evet arkadaşlar , bugün çadır açılışına saat 10 gibi gittim , yaklaşık 50 kişilik bir sıra bekleyişinden sonra içeri girebildim , bu arada benden sonra bir 100 kişi daha sıradaydı ve hala gelen vardı.

Dışarda sırada beklerken içerden çıkanları görünce şaşırdım çünkü milletin eli poşet doluydu ...

Bu sefer güzel bir indirim yaptılar diye kendin kendime söylenirken , içeriye girmemle büyük bir hüsranla karşılaştım fiyatlar yüksek , ürünler hep eski ve o kadar yıpranmıştıki sanki 2. el pazarı gibiydi içerisi ve böylelikle umutlar başka bir bahara kaldı ...

Not: Fiyatına bakmadan poşetlerini dolduranlarada anlam veremedim ,

bu arada evlilik programı sunan Esra erol'da ordaydı 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akşam kaça kadar açık acaba?

• Anadolu yakası viaporttada aynı indirimler söz konusumu ?
  • Birkaç senedir kaçırmadan gidiyordum ancak bu sene ben de gitmicem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesafe olarak uzak olduğu için anca sitesini kovalıyoruz birşey çıkarmı diye sitede geçen sene siteden ayakkabı aldım lacoste 2 side sağ tek geldi :D geri yolladım sorun yaratmadılar yalnız fiyatları şişirmişler sanki.
  • gidip baktım bugün pek güzel şeyler yok açıkcası lacoste ayakabılar 200 tl nautica pololar 60 tl converse ayakabılar 90 tl nautica montlar 200 den başlıyor ama içersi sanki bedava gibi insanlar yağmalıyordu poşet poşet dolduruyorlardı haftaya gene gidip bakarım icersi izdiham adım atılmıyor dolulukdan hafta içi bu kadar millet işi gücü bırakıp mı gelmiş nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem1907 -- 26 Eylül 2017; 16:20:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

gidip baktım bugün pek güzel şeyler yok açıkcası lacoste ayakabılar 200 tl nautica pololar 60 tl converse ayakabılar 90 tl nautica montlar 200 den başlıyor ama içersi sanki bedava gibi insanlar yağmalıyordu poşet poşet dolduruyorlardı haftaya gene gidip bakarım icersi izdiham adım atılmıyor dolulukdan hafta içi bu kadar millet işi gücü bırakıp mı gelmiş nedir

tamamıyla katılıyorum kardeşim. otoparklar sokaklar caddeler dağ taş araba dolu çadıra gelmişler 1.5 saat gezdim almaya değer hiçbir şey bulamadan çıktım. diğer arkadaşların yazdıkları gibi ürübler çok eski ve ürünlerde yeni gibi durmuyor underarmour da yoktu çadırda.. nerede o eren holdingin eski binasındaki çadır günleri.. geçen sene ve bu sneeyle yeni binanın parasını çıakrıyolar resmen.

• Swatch saatler var mıydı giden arkadaşlar? Gözünüze çarptıysa fiyatları nasıldı?

• adige13 A kullanıcısına yanıt
    ürünler bu sene bana leş gibi geldi gözüme tirikolar berbat hugo boss kotlara baktım gecen çadırdaki 250 tl idi bu sezon 300 tl modeller leş 10 yıl öncesinden kalmıs gibi arabalar 212nin ilersinden başlıyor park edmeye bütün sağ tarafı 2 otoparkı ve bina çevresini kapamıs converse tsrt yoktu dediğin gibi under armour yokdu güzel ürünleri personeller çokdan kapmıstır 200 tl veren lacoste ayakabıya 300 verir sezon indiriminden boynerden alır hopi çek falan uyguna gelir 10 ile 50 tl arası zam gelmiş ürünlere bana öyle geldi nautica kotlar 70 tl gecen açıldın da 50 mi 60 mı neydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

ürünler bu sene bana leş gibi geldi gözüme tirikolar berbat hugo boss kotlara baktım gecen çadırdaki 250 tl idi bu sezon 300 tl modeller leş 10 yıl öncesinden kalmıs gibi arabalar 212nin ilersinden başlıyor park edmeye bütün sağ tarafı 2 otoparkı ve bina çevresini kapamıs converse tsrt yoktu dediğin gibi under armour yokdu güzel ürünleri personeller çokdan kapmıstır 200 tl veren lacoste ayakabıya 300 verir sezon indiriminden boynerden alır hopi çek falan uyguna gelir 10 ile 50 tl arası zam gelmiş ürünlere bana öyle geldi nautica kotlar 70 tl gecen açıldın da 50 mi 60 mı neydi

tiriko, ilersinden, edmeye, yokdu, çokdan, açıldın da

Okurken içim acıdı yemin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osgour1907

Akşam kaça kadar açık acaba?

Kaça kadar açık bilen var mı?
  • eyucel77 E kullanıcısına yanıt
    Normalde akşam 18:00'a kadar açık oluyordu.
  • Bu sene geçen yaz ve önceki eylül dönemi gibi Leş... 5 senelik gömleği satma be arkadaş artık. Geçen eylülde uygun fiyatla (150TL) Asics'ler ve 3-4 yün kazak (pamuk değil) almıştım. Bir de son hafta 3 tanesi 90 liradan 60 liraya düşürülen boxerlardan. Bu sene o çeşit bile yok. Yaz alış-verişi ise tshirt ağırlıklı olduğu için idare ederdi. Allah'tan deriden in pop up store'una uğradım da kenzo klasik ayakkabı ve iki frau kaptım. Yoksa ocassion tam bir hayal kırıklığı bende.

• sitede 50 tlye under armour stephen curry snapback şapka vardı param yoktu alamamıştım çadırda bulan olursa benim için alabilir mi ? grili kırmızılı falandı. referanslarım mevcut sıkıntı yaşamayız

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.