Şimdi Ara

Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
13
Favori
90.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi kartı taksit imkanları hakkında bilgisi olan var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scnply S kullanıcısına yanıt
    Bonus'a 3 taksit yapıldığını gördüm , diğer bazı kartlara da yapılabildiği yazıyordu ama hangileri olduğuna dikkat etmedim açıkcası.
  • skechers fiyatları nasıl acaba bilen var mı?
  • cumartesi bir uğrayayım dedim. Aman Yarabbi, otoparkta yer yok. İçeriye girmek için insanlar tek sıra olmuş. Kuyruk 200-300 metre falan. hemen u dönüşü yaptım. sanırım ilk açıldığı günler hafta içi gitmek lazım.
  • d@yw4lk3r D kullanıcısına yanıt
    aynen bende öyle duydum gidemedim tavsiyem son gün gidin ekstra indirimli alın.
  • Son gün ne zaman?

• polo ralph lauren ve burberry de fiyatlar nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

aynen bende öyle duydum gidemedim tavsiyem son gün gidin ekstra indirimli alın.

hocam sen sadece eren değil de lüks markaların outlet indirimli satış konusunu açsan çok makbule geçer.
    online veya outlet mağazası gibi bilgiler paylaşılır.
  • Bugün gitmeyi palanliyorumda converse in en bilinen ayakkabılari hariç fiyatı 300 400 civarı olan modelleride bu indirimde satılıyor mu o modellere bakmaya gidecegim o modeller yoksa boşuna gitmeyeyim.https://m.superstep.com.tr/urun/converse-ayakkabi-mid-converse-chuck-taylor-all-star-ayakkabi-27346583 https://m.superstep.com.tr/urun/converse-ayakkabi-mid-converse-pro-blaze-ayakkabi-27345413 https://m.superstep.com.tr/urun/converse-ayakkabi-mid-converse-chuck-taylor-all-star-ayakkabi-27345803 modeller bunlar

• Arkadaşlar güneş gözlüğü satışı var mı?? Lacoste L790S 424 fiyatı ne kadar acaba teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: axiseitan

Arkadaşlar güneş gözlüğü satışı var mı?? Lacoste L790S 424 fiyatı ne kadar acaba teşekkürler

Gözlük ve saat bölümü var ,üstündeki etiketin yarısı fiyatları,yani pahalıymış deyip geçmeyin fiyatını sorun👍

Not:ilk günü gitmistim,yarın vakit bulursam birdaha gideceğim,çünkü ara ara yeni farklı ürünler geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo84 -- 25 Mart 2017; 15:2:42 >
  • Ne zaman kapanacak çadır haberiniz var mı?
  • Bugün açık mı burası?

• Bugun ugradim, yanlis hatirlamiyorsam simdilik 9 nisana kadar acik dediler. Simdilik dediklerine gore duruma gore ertelenebilir.

• Yokmu bu sene bir daha takipleyen arkadaşlar

• Fuatk78 F kullanıcısına yanıt
    Eylül de tekrar açılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: enginbeyist

Eylül de tekrar açılıyor.

Eyvallah dostum amazondan filan alamadık bari burayı kacirmayalim

• Tommy lacoste tişörtleri ereğli de bir tekstil firmasında dikiliyor tanıdık varsa 50 ila 70 arası alınıyor orjinal

• beyler şimdi aradım net tarih belirlenmedi Ekim başı gibi ararsanız bilgi veririz dediler.

Eren Perakende Müşteri Hizmetleri: 444 37 36
  • quote:

Orijinalden alıntı: prvn90

Tommy lacoste tişörtleri ereğli de bir tekstil firmasında dikiliyor tanıdık varsa 50 ila 70 arası alınıyor orjinal

tam olarak nereden alınabilir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.