Şimdi Ara

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
44
Favori
108.300
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnum44

Hocam sana zahmet Lacosteun daha net açıdan bi fotosunu atabilir misin? Netteki fotolarından pek anlamamıştım ama şimdi bakınca güzel geldi. Bir de kaç numara aldınız. Benim ayak boyum genelde 44-45 alırsam kaç numara alayım sizce?

Klasikte 41, Adidas 42-42,5 giyerim. Lacoste 41 aldım rahatsız etti, vans-converse-lacoste 42 rahat oldu.
  • 4 çift almıştım hepsi geldi bugün.g-star aynı çiftten 2 tane almıştım.42 bana oldu ama yarım numara büyük olsa daha rahat olurdu.43ü babama almıştım ama giymez rahat edemez.43ü ben denedim o da büyük durdu.
    Gstar 1 tane daha almıştım beğenmedim pek güzel durmadı rahatta değildi.
    Lacoste 42 çok dar geldi 1 numara büyük olmalıymış.alacaklar 1 beden büyük alsın.
    3 çifti iade edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparislerim gecte olsa eksiksiz ve sorunsuz geldi.
    59liraya converse 69liraya lacoste sattilar daha ne olsun.
    Fiyatlari sicak bulmayan arkadaslara acaba bedavami vermeleri lazim?

• erhan911 kullanıcısına yanıt
    Gstarlara bakabilir miyim hocam brn alirim belki 43 no

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

dolar/euro kaç lira oldu haberiniz yok galiba, bu markaların hepsi yabancı menşeili nihayetinde... kaç liradan satılmalarını bekliyordunuz ki, 10 dolar/35 lira filan mı?

Ayakkabiya en fazla 80 lira verdim simdiye kadar.
    Onlar da yabanci.menseiliydi.
    Madem dolar yuksek ve fiyatlar yuksek.ben burada sicak firsat goremiyorum.

• G star alan arkadaş kalitesi nasıl nike kadar var mı yani benim bildigim kotları montları güzeldi de ayakkabılarını bilemedim aydınlatan olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lypnos

Siparisim gelmis gayet ozenli gondermisler
    Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı

Ayakkabı hakkında genel bir yorum yapabilirseniz sevinirim. Ben de almayı düşünüyorum aynı modelden.

• Bir markanın 30-40$'a da ayakkabısı olabilir 300$ dolara da ayakkabısı olabilir, örneği var. Spor ayakakılardan örnek vereyim; 30$'lık ayakkabı ile 100$+ ayakkabının aynı kalitede olması beklenilemez. Misal; standart fiyatı 30$ olan bilindik markalı spor ayakkabıda ayağın rahat etmesi için tasarlanmış iyi tabana sahip olmasını beklemek biraz komik olur, ama bu durum 100$+'lık bir ayakkabıda değişir ve ek özelliklerle donatılmıştır. Bütün gün ayakta çalışan bir insan için bu hususlar çok mühimdir, vücudun yükünü çekiyor ayaklar sonuçta. Tabi bu dediklerim lacoste filan gibi kıçı kırık timsah logosundan başka bir olayı olmayan ayakkabılar için geçerli değil, o tür high-fashion (bu genelde giyim markalarının ürettiği/çoğu zaman oraya buraya ürettriip sattığı büyük oranda dandik ayakkabılar) markalarla el yapımı kaliteli deri ayakkabı üreten markalar (misal jag club/yerli markadır) kıyaslanmaz bile.

Kişiye göre, zevke göre ve ihtiyaca göre ve de bütçeye göre değiş bu ayakkabı konusu. Bu konun öznesi olan sitede sıcak fırsat var demedim zaten ama bir kaç modelde iyi fiyatlara denk geldim sitedeki ayakkabılara bakarken, o modelleri alanlara göre bu sıcak fırsattır; genel olarak fiyatların idare eder olması bunu değiştirmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

dolar/euro kaç lira oldu haberiniz yok galiba, bu markaların hepsi yabancı menşeili nihayetinde... kaç liradan satılmalarını bekliyordunuz ki, 10 dolar/35 lira filan mı?

Ayakkabiya en fazla 80 lira verdim simdiye kadar.
    Onlar da yabanci.menseiliydi.
    Madem dolar yuksek ve fiyatlar yuksek.ben burada sicak firsat goremiyorum.

mercedes alırsın 100 bin lira

ferrari alırsın 3 milyon lira.

ferrariyi 1.5 milyona verirsen, ferrari alıcısı için bu süper sıcak fırsattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 11 Aralık 2016; 9:48:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drugsterr

İade Bilgilendirme ;

500 Bin Ayakkabı'dan aldığınız ürünü herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde, 1 ay içerisinde içerisinde ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır. Ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünle ilgili problemi fatura arka yüzünde bulunan formda belirtmek suretiyle, ürünü faturasıyla birlikte imzalı bir şekilde Yurt İçi Kargo aracılığı ile 379177039 cari koduyla iade edebilirsiniz. İade Adresi: Mahmutbey Mah. Ordu Cad. No:52 Bağcılar/ İstanbul

Yapmış olduğunuz ürün iadesi tarafımıza ulaşmıştır. İade işlemleri tamamlanıp, ödeme için ilgili departmanımıza iletilmiştir. 3 iş günü içerisinde iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza gerçekleştirilecektir.
    Saygılarımızla
    Müşteri Hizmetleri

• quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

4 parça ürün sipariş vermiştim 1 parçası yok.sitede ise sanki hepsi gönderilmiş gibi gözüküyor ? başına böyle bir durum gelen var mı ? ne yapmam gerekiyor ??

Bizim başımıza aynısı geldi 4 parça dan 3 u geldi 1 i yok 4 göndermiş görünüyor aradık gondercez dediler 1 haftadır bekliyoz sende ara istersen

• 15.000 kusur vardi bu sabah siparis hazirlaniyor olmus

• ibraxi kullanıcısına yanıt
    3 tane converse sepete attım normalde 41 giyiyorum eklediklerimin hepsi 41.5 acaba sıkar mı yoksa direk 42 numaralar ile değiştirmeyi mi ne dersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben iade ediyorum, bir numara büyük siparişini de geçtim hemen.Alışverişlerimi de tek çekim yaparım,paranın tamamı hemen iade edilsin diye.
  • Airmax almış olup iade edecek olan varsa pm atabilir almayı düşünüyorum.

• Ayakkabi rahat ama ayakkabim dikkat ceksin diyorsaniz havalı durmuyor ayakkabi

• Adidas zx flux serisi 40 numara alıp iade edicek olan var mı

• Yapmış olduğunuz ürün iadesi tarafımıza ulaşmıştır. İade işlemleri tamamlanıp, ödeme için ilgili departmanımıza iletilmiştir. 3 iş günü içerisinde iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza gerçekleştirilecektir.
    Saygılarımızla
    Müşteri Hizmetleri
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.