Şimdi Ara

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.407
Cevap
44
Favori
108.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Yahu biz mi cok fakiriz yoksa millet mi cok zengin.

Ben ortada uçuk bi firsat veya indirim goremiyorum.

Hala populer listesinden düşmemesi şaşirtici

amerika fiyatına, uluslararası kargo ücreti ödemeden ayakkabı alıyorsun nasıl göremiyorsun.

Katılıyorum. Gerçekten harika fiyatlar var bilene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakabılarım geldi 41 numara ikiside le qof sportif küçük geldi geri yolluyorum41 giyenler 42 siparis etsin le qof ta.
    Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu adidas nike newbalance falan orjinalmi bunlar yansanayi cakma falan gondermesinler bide garanti durumu nasil oluyo bunlarda ben yeni gordum burayi ilkkez almayi dusunuyorumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Sipariş Tarihi : 5.12.2016 17:33:51, bugün sabah baktığımda 'Sipariş Hazırlanıyor' yazıyordu. Sizce sonuç ne olur arkadaşlar ?
    Bu arada ürün modeli buhttps://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=ML574EXC&rk=69

Şu an durum değişti. Kargoya verildi yazıyor ama takip numarası yok. Nasıl öğrenebilirim yardımcı olabilir misiniz

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Detaya tıkladıktan sonra "Kargom Nerede" ye basarsanız sizi takip sayfasına yönlendirecektir.
  • Bishamonten kullanıcısına yanıt
    Hocam o adımı uyguladığımda, kargo bulunamadı diyor yönlendirdiği sayfada

• Beyler iade süreci nasıl işliyor bu firma da? 2 ayakkabı aldık ikisi de uymadı. Kargo parasını kesiyorlar mı

• Arkadaslar 43,44 numara size olmayan ayakkabilarina talibim. Size gelenleri geri gondermeyin, forumda baskasi alsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=ML850NBR&rk=410

bu modeli almıştım, normal ayakkabıda 40 numara, nike falan 40,5 giyiyiorum, bunda 41,5 tam oldu. ürün oldukça şık ve kaliteli.

https://www.amazon.com/New-Balance-M850-Classic-Sneaker/dp/B00IU34SJS?th=1&psc=1

amazon'da aynı model 80 dolar. bedava değil ürün ama ayakkabı alacaklar için güzel fırsattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugi7 -- 11 Aralık 2016; 20:31:08 >

• MH noktasında gerek bilgilendirme gerek telefon desteğinde ciddi eksiklikler var, (telefonda iyi konuşanda var ciddiyetsiz olanda).
    Ürün eksik geldi bunun bilgisi yok telefon üzerinde bilgi istediğimizde klasik cevaplar vs..

İlk sipariş verilene stok ayrılır son yada tekil sipariş verilene değil, burada ciddi bir organizasyon eksikliği var, stokta yoksa ben diğer ürünlere bakardım, kısmet değilmiş.

Bunun haricinde fiyatına göre güzel ürünler, mağazalardan tek veya stok fazlası olduğu için firma bir kampanya ile isteyenlere buluşturdu 30bin sipariş kolay değil, dediğim gibi öncesinde buna göre önlem ve gerekli çalışma yapılabilir... Lacoste biraz şişirilmiş gibi geldi biraz daha iyi bekliyordum.

Adidas 42-42,5 herkese göre farklılık var, Lacoste-Vans 1 numara bana daha iyi oldu, Converse yarım numara hafif dar geldi zamanla açılır diyorum.

Orijinal kutularında geldi toplu siparişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibraxi -- 10 Aralık 2016; 13:56:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Yahu biz mi cok fakiriz yoksa millet mi cok zengin.

Ben ortada uçuk bi firsat veya indirim goremiyorum.

Hala populer listesinden düşmemesi şaşirtici

amerika fiyatına, uluslararası kargo ücreti ödemeden ayakkabı alıyorsun nasıl göremiyorsun.

Ah keşke skechers burstler 130 iken alsaydim. Geç fark ettim indirimi. Mecbur asics gel saga aldim. Şuan skechers indirimde denemez pek. Acaba sonradan tekrar duser mi skecher fiyatları ?

• NB 565 gri model 43 numara almistim kucuk geldi bir numara buyuk almak gerekiyomus

• 1 çanta 1 de lacoste ayakkabı almıştım. 5.günde kargoya verilmiş şimdi mail geldi. İnşallah eksiksiz ve vaktinde gelir. Yurtiçi kargo ile yine sıkıntı yaşayacağım ama bakalım hayırlısı artık. Korkmanıza gerek yok ben şahsen eren holdinge güveniyorum. Sanal çadırda falan da yamuk yapmadı kimseye. Biraz organizasyon eksikliği var şimdilik hepsi bu.

• 5 çift aldım evdeki herkes.. biraz önce yurtiçi getirdi.. herkes mutlu.. fiyat iyi..
  • Ayakkabılarım kargoya verilmiş sonunda.Ptesi sipariş vermiştim

• dolar/euro kaç lira oldu haberiniz yok galiba, bu markaların hepsi yabancı menşeili nihayetinde... kaç liradan satılmalarını bekliyordunuz ki, 10 dolar/35 lira filan mı?
  • İlk gün sipariş verdik daha da tedarik sürecinde. Helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Acizim

5 çift aldım evdeki herkes.. biraz önce yurtiçi getirdi.. herkes mutlu.. fiyat iyi..

hepsi farklı markamıydı ?

eksiksiz mi geldi hepsi ?

iyi günlerde kullanın..
  • 4 parça ürün sipariş vermiştim 1 parçası yok.sitede ise sanki hepsi gönderilmiş gibi gözüküyor ? başına böyle bir durum gelen var mı ? ne yapmam gerekiyor ??
  • le çok sportif ler nasildir

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.