Şimdi Ara

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.407
Cevap
44
Favori
108.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: Sume

2 ayakkabı sipariş etmiştim. gelen kargoda 1 adedi var. diğeri için tedarik sürecinde dediler.

sipariş ekranında tedarik sürecinde diye yazıyor mu ?

yazmıyor malesef. müşteri hizmetlerini aradığımda kontrol edip söylediler. ayrıca maille bilgilendirme yapacağız dediler.
  • Siparislerim az once geldi. Ilk kez Gant ayakkabi aldim. Asagidaki model de numara olmadigindan 42 i aldim. Normalde 41 numara giyerim ama bu da oldu ayagima, endisem, esneme yapar mi ilerde sorun olur mi? Kullananlar yorumda bulunabilir mi?
    https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=12638162&rk=G00
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempiternal

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: velvetrevolver

Saçmalama hocam kargo ücretini onlar karşılıyor ve rahatlıkla iade ediyorsun. 7 lira kargo parası gitti ama bunu bilin gençler.

7 lira kargo parası gitmedi. Ürün alırken ödediğiniz kargo ücretini de iade etmek zorundalar.

Gümrük ve Ticaret?Bakanlığından:

MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ

Satıcı veya sağlayıcının yükümlülükleri

MADDE 12 – (1) Satıcı veya sağlayıcı, tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren on dört gün içinde, VARSA malın tüketiciye TESLİM MASRAFLARI da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri iade etmekle yükümlüdür.

Hepsiburada bana kargo ücretini iade etmek durumunda olmadıklarını söylediklerinde yukarıda belirttiğim maddeyi gönderdim kendilerine. Seve seve yatırdılar.

eyvallah.

guzel paylasım eyv

• quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

ne zman bitiyor bu kampanya? site ne zman kapanicak yani stoklar surekli yenilecek mi aylar boyunca?

stok yenileneceğini sanmıyorum zaten amaç kalanları eritmek bitirmek

yeni sezon modeller için
  • Farklı günlerde aldığım ayakkabıların sipariş numaralarından anladığım toplam sipariş sayısını gösteriyor.İyi satış yapılmış inşallah bu fiyatlarla ve stok güncelleyerek devam ederler.

#6941 - [Kargoya verildi]

#13485 - [Sipariş Hazırlanıyor]

#24678 - [Tedarik Sürecinde]
  • Normalde ne viyiyorsan Vansta o numarayı al. Kalıbı normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #2788 nolu ayın 3 ünde verdiğim sipariş 4 gündür hazırlanıyor olarak gözüküyor sipariş nosu benden önce olup ayakkabısı ulaşmayan yok heralde bizdeki de sans.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kargom yanlış birine gönderilmiş olabilirmiş.mh öyle dedi.
    acaba aranızda yanlış kargo gelen var mı?
    eksik ayakkabılarım sunlar

lacoste 727SPM1066
    Lacoste 729SPW2214
    Skechers 12187.BKW

• Ayakkabısı kargolanmayanlar hangi marka aldıklarını yazarsa sıkıntının ne markada olduğu anlaşılır

• Kampanya başladı ve 1 saat sonra sipariş verdim. Lacoste 2 ayakkabı ve 1 çanta. 1 ayakkabı ve 1 çanta geldi diğer ayakkabı yok. Ben alırken hepsi stokta vardı zaten 1 saat sonra aldım. Bugün mail attım diğer ayakkabı noldu diye, tedarik etmeye çalışıyoruz diyor. Ya elinizde yoksa neden site açıp oraya koyuyorsun. 1 saatte tükendiyse bana neden sipariş verdiriyorsun?
  • enorton E kullanıcısına yanıt
    yurtdışından getirtiryorlar ne yapıyorlar anlamadım nasıl tedarik etmeye çalışacak yoksa
  • Bazı ayakkabıların fiyatını yükseltmişler. Çok ucuza alınan ayakkabıları iptal etmesinler
  • Gönlüm esasen mavisinde idi ama onu kaçırdık. Aslında bütçeyi Skechers'a ayıtmıştım artık onu Amazon'dan alacağım. Valla o kadar çok düşündüm ki en son dayanamadım aldım artık. Kriter beyaz kenar olmaması ve kaba olmaması olunca en yakın bu oldu:

• Aynen bazi modellerin fiyatlari artmis.Dun NB 565 alacaktim neyse yarin bakarim dedim.Bugun 44u kalmamis.Stok guncelleniyor mu bilen var mi veya İade gelirse hemen satisa koyuyorlar mi acaba

• sahttps://www.500binayakkabi.com/product/Product?uk=731CAM0146&rk=125

bu ayakkabıyı kullanan bilen var mı arkadaşlar alınır mı ? bir de fotolarına bakınca ilk iki foto mavi son iki foto lacivert gibi acaba bu ayakkabı ne renk yardım edin :D ben çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

ne zman bitiyor bu kampanya? site ne zman kapanicak yani stoklar surekli yenilecek mi aylar boyunca?

stok yenileneceğini sanmıyorum zaten amaç kalanları eritmek bitirmek

yeni sezon modeller için

aynen hocam bencede sagolasin

alinacak bi kac cest ayakkabi var tourelle modellerine bakin on tarafi plastik olmasin ama sararyor sonra
  • Yahu biz mi cok fakiriz yoksa millet mi cok zengin.

Ben ortada uçuk bi firsat veya indirim goremiyorum.

Hala populer listesinden düşmemesi şaşirtici
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Yahu biz mi cok fakiriz yoksa millet mi cok zengin.

Ben 2 senedir nike factory store dan aliyorum ayakkabilarimi.
    170 liralik nike sb model bi ayakkabiyi 60 liraya aldim.
    Yani bu 500bin ayakkabi muhabbeti sicak firsatsa benim dedigom firsat alev almis yaniyo demek ki

• quote:

quote:

Yahu biz mi cok fakiriz yoksa millet mi cok zengin.

Ben 2 senedir nike factory store dan aliyorum ayakkabilarimi.
    170 liralik nike sb model bi ayakkabiyi 60 liraya aldim.
    Yani bu 500bin ayakkabi muhabbeti sicak firsatsa benim dedigom firsat alev almis yaniyo demek ki

hocam çeşitli ürünlerde fark var. bazı modellerin aynısını şuan internette daha uyguna bulabiliyorsunuz.
  • 400 ve 2000'lerde siparişim var hâlâ tedarik sürecinde.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.