Şimdi Ara

erdoğanın başarı olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kim ne derse desin bu adamdan baska alternatif yok , koltuğa 16 senedir hakim neyin ne olduğunu biliyo bu saatten sonra da inmesi zararımıza olur zaten siz burda geçinemiyoz yağa tüpe zam geliyo deyip isyan ederken bu adam bilmiyomu bunları ? biliyo elinden bişey geliyomu gelmiyo , küreselcilerle yedi düvelle savaş veriyo yunanistan sınırı olmuş savaş üssü iran sınırı mayınlardan temizlenmiş dibimizde azerbaycan ermenista savaşı güneyde suriye dahası varmı ? zaten son umut olan trumpuda indirdiler bakın türkiyenin demiyorum dünyanın hali bu saatten sonra içler acısıdır sadece türkiye olarak düşünmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her gün evde a haber izleyen adam mesajı bu, nerde görsem tanırım.erdoğanın başarı olması 

• rüşvet almasını, masum insanları hapse atmasını, halktan aldığı vergileri cebe indirmesini bile geçtim, üniversite diploması yok. şu anda o koltukta oturuyor olması bile suç.

• Blockladıkça çoğalıyorlar,bir de bunların konularına girip blockladıkça konuya her girdiğinde tekrar blocklaman lazım. Nasıl oluyor sa artık block kalkıyor. "Bak sen tanrının işine"
  • Adam haklı dedim, adam haklı...

• Peki sence çiftlik bank tosunu da başarılı mı? Kim ne derse desin adam dünya kadar para cukkaladı.

• erdoğanın başarı olması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3B02C0FA0

Blockladıkça çoğalıyorlar,bir de bunların konularına girip blockladıkça konuya her girdiğinde tekrar blocklaman lazım. Nasıl oluyor sa artık block kalkıyor. "Bak sen tanrının işine"
    Biz de sizi blokluyoruz merak etme senin gibi 104 kişi blokladım. Sen 105. Sin hadi bye :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitbox27 B kullanıcısına yanıt

tam tersi haber izlemem

• Kanka eğer Erdoğanın rakipleri açısından diyorsan, Chpnin karşısına kimi koyarsan koy daha başarılı olur zaten. Bu bir meziyet değil.
  • Ne alternatifi yok?

Birader adamla evlenmiyorsun güzellik yarışması sunmuyoruz burada.

Bir tanesini seçip oy ver. Ben sizdeki şu mükemmelliyetçiliği anlamıyorum hayır yani adam akıllı adaylar geldiğinde de oy vermiyorsunuz ki.

• Ben bu gibi konular açan adamlarla aynı oyu veriyorum demokrasi hayatımda gördüğüm en saçma şey

• Hala aynı 7 düvelle savaş veriyor tatavası yok öyle bir şey. Amerikanın çizdiği sınırlar dahilinde bir iki teröristle savaşıyorsun tamam yeter çık artık dediğindede çıkıyorsun. Hadi diyelim doğru 7 düvelle savaşıyoruz be kardeşim 7 düvel bize neden düşman Türkiye ne yaptı bu kadarda bütün komşularımız din kardeşlerimiz stratejik ortaklarımız bize diş biledi. Biraz gözünüzü açın artık. Esnaf kan ağlarken her mahallede kepenk kapanırken adam dalga geçer gibi kapanan dükkan mükkan yok diye açıklama yapıyor. Daha çok şey söylerimde neyse görmek isteyenlere alternatif çok yeterki şu gözünüze inen perdeyi bir çekin artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

rüşvet almasını, masum insanları hapse atmasını, halktan aldığı vergileri cebe indirmesini bile geçtim, üniversite diploması yok. şu anda o koltukta oturuyor olması bile suç.

Senin "masum" dediğin insan,

ya bi devlet yetkilisine, sosyal medya üzerinden hakaret etmiştir ya da hdp'lidir.erdoğanın başarı olması 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 23 Şubat 2021; 16:20:58 >
  • Konudaki trollerin ve boyle dusunenlerin max kapasitesi bu.
    erdoğanın başarı olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lirikal Militan -- 23 Şubat 2021; 18:17:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D67828229

Senin "masum" dediğin insan,

ya bi devlet yetkilisine, sosyal medya üzerinden hakaret etmiştir ya da hdp'lidir. 

Alıntıları Göster

devlet yetkilisine sosyal medya üzerinden hakaret etmek hapis ile sonuçlanıyor ise bu hukuk sisteminin allah belasını vermiş demektir

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Adam böyle düşünüyorsa neden hakaret ediyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Adam böyle düşünüyorsa neden hakaret ediyorsun?

Düşünmeye başladığı zaman iletisim kurarim. Sorun su ki zaten bu adamlar düşünmüyor. Su yazdiklarini ciddiye almaya degmez. Cok dil döktük bir sey degismedi. Yillarca feto icin konustuk ayni boyle bos tepkiler aldik. Sonra kandirildik dediler suclu biz olduk.

Devran döndüğünde yine aynisi olacak bu kitle kandirildik diye gezecek yine. Laf anlatmaya değmez.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.