Şimdi Ara

Erdoğan'ın yakın koruma polisi olduğunu belirten şahıstan sosyal medyada tecavüz tehdidi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakın koruma polisi olduğunu iddia eden Fatih Menteş adlı şahsın, sosyal medyada bir kadın kullanıcıya "Seni yakalarsam tecavüz ederim" şeklinde bir mesaj gönderdiği ortaya çıktı.

İleri'de yer alan habere göre, Kadın sosyal medya kullanıcısının aktardığı mesajda Menteş, "Seni yakalarsam tecavüz ederim atabokçu o... çocuğu pis şerefsiz terörist kafir fahişe" ifadelerini kullanıyor.

Söz konusu mesajı gönderdiği belirtilen Menteş'in Facebook hesabında yaptığı paylaşımlar arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin oldukça yakından çekilmiş fotoğraflar bulunuyor.

Erdoğan'ın yakın koruma polisi olduğunu belirten şahıstan sosyal medyada tecavüz tehdidi!

Link

• Kendilerini dinci sanıp tecavüzle tehdit eden yobazlara canlı örnek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatta bir baltaya sap olamamis insanlarin cogunu ozel harekatci diye alirsan boyle olur

• Şaşırmadım.
  • Ha yok bu sefer mağdur değiller geç o zaman bi haber değeri yok.

• inandırıcı gelmedi. daha doğrusu inanmak istemiyorum böyle birşeye. nereye gidiyoruz arkadaş.

Edit: fake hesap olasiligi yuksek diyorlar ekside.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkblack -- 24 Nisan 2017; 1:29:1 >
  • İslamın en büyük düşmanı kendine müslüman diyen bu tipler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 24 Nisan 2017; 1:20:31 >
  • Bir kerecikten bir sey olmaz - Bir Aile Bakani atasozu
  • Bunların hepsinin aklı fikri zikri neden hep bellerinin altındaki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

inandırıcı gelmedi. daha doğrusu inanmak istemiyorum böyle birşeye. nereye gidiyoruz arkadaş.

Edit: fake hesap olasiligi yuksek diyorlar ekside.

Knk zaten montaj diyorlar benimde inanasım yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.