Şimdi Ara

'Erdoğan'ın şansı kalmadı, her durumda kaybediyor!' (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
4
Favori
15.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erdoğan'ın İmamoğlu'ndan 13 puan fark yiyeceğine inananlar Hulk'a da inanıyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mülteciler adı üstünde mülteci vatandaş değiller oy kullanamazlar

Gurbetçilerin ABV

Gençlerde AKP'ye verilen destek %20 çoğu genç ya apolitik yada oy kullanmayacak bunları sandığa çekmek gerekir. Neye istinaden Gençlerin çoğu AKP'ye oy veriyor dedin anlamadım?

• Gurbetçiler umutsuz vaka geç onları

ORC araştırmanın sahibi (ki en yandaş şirketlerden birisidir.) gençlerin sandığa gitmeyeceğini ve bu oranın %47 olduğunu söyledi. Mevcut partilere inanmıyorlar mevcut siyasete inanmıyorlar dertleri RTX, PS5 ve İnternet Hızları olan bir nesil.

Zaten hükümet bu kafayla gençleri ikna edecek oylarını alacak bir vaat sunamaz ama muhalefetin kim aday göstereceğine bağlı olarak bu gençler sandığa gidebilir. Muhalefetin yaşlıları boşverip gençlere yönelmesi lazım.

Muhalefet dört temel strateji izlemeli

1-)Meclis çoğunluğunu almak (Deva, Gelecek vd partileri ittifaka katmak.)

2-)Mümkün olduğunca çok sayıda aday çıkartmak. (Her parti kendi adayını çıkartsın.)

3-)Sandığa gitmek istemeyen gençleri kendi tarafına çekmek.

4-)HDP ile selamı sabahı kesmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graphic Violence -- 6 Temmuz 2021; 11:4:22 >
  • Burhan mercanyoutube
    Çıkmışsın Yenmiş Yenmişte Yenmiş Çıkmışsın Yenmiş Yenmişte Yenmiş REMİX REMİX REMİX REMİX REMİX Eğleniyor Muyuz Yavru Gurtlar
    https://www.youtube.com/watch?v=9m1xvApVtyw&t=1s&ab_channel=Burhanmercan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graphic Violence

Gurbetçiler umutsuz vaka geç onları

ORC araştırmanın sahibi (ki en yandaş şirketlerden birisidir.) gençlerin sandığa gitmeyeceğini ve bu oranın %47 olduğunu söyledi. Mevcut partilere inanmıyorlar mevcut siyasete inanmıyorlar dertleri RTX, PS5 ve İnternet Hızları olan bir nesil.

Zaten hükümet bu kafayla gençleri ikna edecek oylarını alacak bir vaat sunamaz ama muhalefetin kim aday göstereceğine bağlı olarak bu gençler sandığa gidebilir. Muhalefetin yaşlıları boşverip gençlere yönelmesi lazım.

Muhalefet dört temel strateji izlemeli

1-)Meclis çoğunluğunu almak (Deva, Gelecek vd partileri ittifaka katmak.)

2-)Mümkün olduğunca çok sayıda aday çıkartmak. (Her parti kendi adayını çıkartsın.)

3-)Sandığa gitmek istemeyen gençleri kendi tarafına çekmek.

4-)HDP ile selamı sabahı kesmek.

Nevşin Mengü' nün yayına aldığı anket şirketi sahibinden mi bahsediyorsunuz hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt

Aynen ondan bahsediyorum hocam. Yandaş olmasına rağmen Cumhur İttifakını %42-43 civarı gösterdi

• ta4cmj T kullanıcısına yanıt

AKTROLL+BLOK

• katılım tarihin benden sonra OKTROLL

• Erdoğan kaybederse neler olacağını düşünmek bile istemiyorum. sonumuz hayır olsun.

• ta4cmj T kullanıcısına yanıt

Chpli bile değilim yürü git.

• quote:

Orijinalden alıntı: th9

sanırım yanlış anladınız veya ben anlamıyorum.örnek olarak, yavaşın yemeksepetine karşı yaptığı uygulama.kendine düşman belirlemiş gibi konuşmuştu, ingiltereye hisse sattığını vurgulayıp bunun üzerinden gitmişti, bu hareketi doğru değil(belediye olarak halka yardım etmek şu zamanda önemli ve desteklediğim bir hareket, benim endişem bunu ülkenin başına gelincede uygulaması).fakat seçildikten sonra ekonomiyi anlayan kişilere bırakma sözü verirse çok daha iyi olur, çünkü seçilen kişi başkanlık sistemini eline alıcak ve ülkenin tek bir yanlış hareketi kaldıracak ekonomisi kalmadı.
    Ben de diyorum ki eğer ülke için de bu tür destekleyigi şeyleri yapabilirlerse yapmalılar. Ancak bu zarar verici ya da ben yaptım oldu şeklinde olmamalı tabiiki

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graphic Violence

Aynen ondan bahsediyorum hocam. Yandaş olmasına rağmen Cumhur İttifakını %42-43 civarı gösterdi

Evet, ben de izlemiştim o yayını. Muhalefet belki de ilk defa kazanmaya bu kadar yakın. Eğer kendi aralarında birlik olabilirlerse belki de ilk defa bir umut var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt

Endişem pandemi bitince gelen süni rahatlık ortamında yine yükselişe geçmeleri ve RTE sahaya indiğinde yeniden oy yükselmesi yaşamaları umarım 2019'da olduğu gibi kötü bir seçim kampanyası geçirirler ve umarım pandemiden sonra da oylarını arttıracak bir iyileşme emaresi gösteremezler. Gerçi yasaklar kalkar kalkmaz ilk yaptıkları şey zam oldu. Eğer yasaklae ve kısıtlamalar 2022 yılında da en azından yılın yarısında geçerli olursa bir çıkış yolu olabilir. Ben biraz karamsarım seçime iki sene var toparlarlar diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graphic Violence -- 6 Temmuz 2021; 12:11:55 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.