Şimdi Ara

'Erdoğan'ın şansı kalmadı, her durumda kaybediyor!' (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
4
Favori
15.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz hala desteklediğimiz adayın seçim kwzanabileceğini falan mı zannediyorsunuz da ciddi ciddi kim aday olsun diye tartışıyorsunuz? Kılıçdaroğlu olsun işte. Olmayacak duaya amin derken belediyeleri kaybetmeyiz hiç olmazsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gvzgvz kullanıcısına yanıt
    sanırım yanlış anladınız veya ben anlamıyorum.örnek olarak, yavaşın yemeksepetine karşı yaptığı uygulama.kendine düşman belirlemiş gibi konuşmuştu, ingiltereye hisse sattığını vurgulayıp bunun üzerinden gitmişti, bu hareketi doğru değil(belediye olarak halka yardım etmek şu zamanda önemli ve desteklediğim bir hareket, benim endişem bunu ülkenin başına gelincede uygulaması).fakat seçildikten sonra ekonomiyi anlayan kişilere bırakma sözü verirse çok daha iyi olur, çünkü seçilen kişi başkanlık sistemini eline alıcak ve ülkenin tek bir yanlış hareketi kaldıracak ekonomisi kalmadı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Graphic Violence G kullanıcısına yanıt
    eğer bir seçim daha akp kazanırsa ortada Türkiye diye bir ülke kalmayacak, senin derdin ise belediyeler.elimizdeki en güçlü adayı kullanmak zorundayız.

• th9 T kullanıcısına yanıt

Belediyeleri baskı unsuru olarak kullanıp TBMM çoğunluğunu alarak ve krizin daha da derinleşmesini bekleyerek stratejik bir hareketle 2024-2025 gibi ülkeyi erken seçime zorlamak ve şov yapa yapa eze eze kazanmak var elindeki en güçlü aday görev süresini tamamlayamadan apar topar seçime sokup madara etmek İnce'nin durumuna düşürmek var. Özellikle medya sende değilken. Küçümsediğin belediyelerden gelen rant kesildiği için şuan birbirine düştüler sen bir daha alabilecek misin o belediyeleri kesebilecek misin rantı bakalım?

Ben troll denen bu iğrenç yaratıkların bir seçim daha bizimle dalga geçmesine, zehir kusan dillerine katlanamayacağım artık.

2023'te seçimi

2024'te de belediyeleri kaybedersen rüyanda görürsün 2028'de iktidarı. (2028'e kadar ülke kalırsa elbette.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graphic Violence -- 6 Temmuz 2021; 2:48:59 >
  • saveyourself S kullanıcısına yanıt

Rizede seçmen sayısı 200 bin usta, illerin yüzde oranlarından önce nüfuslarını ve seçmen sayısını bir düşünseydin keşke :D

• saveyourself S kullanıcısına yanıt

:D Aga senin gerçekten aklın yok fikrin var.

CB seçilmesi için %50 gerekiyor ilk turda, en iyimser sonuçta bile Akp-Mhp bloğu %44-45 bandında kalmış. Seçim 2. tura kalıyor. Muhalif blok her halükarda şu anda CB seçimini seçeceği adayla alır yeter ki bir çatı aday çıksın. CHP-İP-Saadet-HDP-Gelecek-Deva herkes versin.

2023 de kaybedersek ülkedeki gençlerin umududa biter, çoğu kişi yurtdışına, bazıları ise kendini öldürerek çözüm bulucak.umudun bittiği yerde zaferde olmaz.

• keşke kaybetse

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • th9 T kullanıcısına yanıt

Metropoll'ün son araştırmasına göre Cevap Yok+Protesto Oy diyen %20'lik bir kitle var Genç Z kuşağının içinde bir zahmet kafalarına sıkacaklarına sandığa gitsinler

o oy vermeyen kitle akplilerden daha tehlikeli zaten.

• "Erdoğan'ın şansı kalmadı, her durumda kaybediyor!"

Şu olay gerçekleşirse sonları olur

• Avrasya Araştırmanın önceki tahminleri çok da sağlıklı değildi.

Referandum için %52 HAYIR çıkacak demiş, garanti etmişti, yoksa kapatırım demişti.

Demek ki kapatmamış.

diğer anket şirketleri ile karma bir ortalamaya bakmak lazım.

gerçi bunun için halka bakmak lazım, Tayyip seçimde tek başına kazanamaz görünüyor. Ekonomi bu ülkenin hassas karnıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D0F7DE39 -- 6 Temmuz 2021; 5:38:15 >
  • Türkiye'nin durumu Fenerbahçe gibi olacak bence.
    Ali koç: Genç, zeki, dinamik, heyecanlı, yakışıklı, zengin, feneri uçuracak dedik.
    Sonuç: Az daha küme düşürüyordu takımı. Tv de saatlerce para dilendi halktan.
    Not: Uzaktan gs'liyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D0F7DE39

Avrasya Araştırmanın önceki tahminleri çok da sağlıklı değildi.

Referandum için %52 HAYIR çıkacak demiş, garanti etmişti, yoksa kapatırım demişti.

Demek ki kapatmamış.

diğer anket şirketleri ile karma bir ortalamaya bakmak lazım.

gerçi bunun için halka bakmak lazım, Tayyip seçimde tek başına kazanamaz görünüyor. Ekonomi bu ülkenin hassas karnıdır.

zaten hayır çıktı. nasıl evet çıkartıldığını herkes biliyor bu ülkede.

• Seçimi kazanması büyülü 3 harfe bakar EYT

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'nun HDP olaylarından dolayı muhafazakar seçmenden oy alabileceğini, alsa bile geçeceğini düşünmüyorum. Akşener de sol ve kürt kökenli kesimde takılır. Bence Mansur Yavaş tek aday.

• hala avrasya araştırmanın çalışmaları ile politika yorumlayan insanlar var şaka gibi bu adamın doğru bildiği tek bir seçim sonucu yok, zaten refarandum evet çıkarsa dükkanı kapatıp gideceğini dair namus ve şeref sözü vermişti...

• canskru kullanıcısına yanıt

ben size katılmıyorum, çünkü evet'çi anket şirketleri daha çoğunluktaydı.

dahası bunun için bir kanıt da yok, ama öyle olduğuna dair muhalif düşüncelerin inancı var.

bu işlerde kulağımızla değil, gözümüzle inanmak zorundayız.

• imamoğlu alttan alttan şişiriliyor. pkk ve hdp ye yakın birisi, yaptıkları ortada. yakında erdogana karsı rakip olarak karsımıza cıkaracak olsalar da aslında aynı kaynaktan destek alıyor gibi görünüyor. yani erdoğanı başa getirmek isteyen zihniyet yedekte alternatif sol görüşlü imamoğlunu "mağdur" gibi gösterip veya büyük başarılar yaptı şeklinde lanse edip halka süsleyip sunacaklar.

yani kısacası imamaoplu bana göre ülke bir tehlikedir. burada sadece icraatlari ile öne cıkan mansur yavas cok önemli bir konumda. ya c.başkanlığına adaylığına başvurusuna engel olacaklar (tatlı veya sert) veya mansur yavas icin kötüleme kampanyaları dahi başlayabilir.

birilerini ülkenin başına getirmek isteyen bazı mihraklar bugun sağ yarın sol basla gün beyaz veya siyah farketmeksizin her zaman alternatif ile gelmişlerdir. alternatiflerin hepsi belli bir zihniyete hizmet etmesi için halka sunulur.

nasıl ki iktidarı yönlendirmek gibi muhalefeti de ele gecirmek isteyenler önce kılıcdaroglunu melih gokcek ile tv ye cıkartıp sözde başarılı gibi gösterdiler, sonra deniz baykalın kasetini cıakrtıp şişirilmiş kılıcdaroglunu birden chp nin basına getirdiler ve akp/chp tiyatrosu ile sag ve sol kesim güdülüyor, aynı şekilde sistemi bozmadan güç kaybenden sağ kesimi muhalefet yapıp, soldan imamoglunu cıkartıp tiyatroya devam etmek, planlarından birisi..

imamoğlunun da erdogan gibi "magdur" veya "umut" kapısı olarak sunulacagını yakında görecegiz.

bu oyuna gelirsek daha cok sürünürüz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.