Şimdi Ara

Erdoğan'ın karşısına Hitler gibi lider lazim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Erdoğan'ın karşısında Hitler gibi ırkçı , milliyetçi biri çıksa iktidar olma şansı varmı? Bence nasyonal sosyalist olsa hem sol hem sağdan oy alır. Sosyalizmden dolayı sol milliyetçilikten sağ oy atar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkmenbeyy -- 12 Temmuz 2017; 19:48:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye'de ırkçı liderler oy alamaz.
  • Bu kadar Arap ve PKKlinin olduğu ulkede ırkçı olan maalesef iktidara gelemez

• Şu küçük çocukları almayın artık şuraya yıllardır aynı hitler muhabbeti bi sıkılmadınızmı arkadaş ya
  • Yaş kaç?
  • Irkçı değilde Ülke milliyetçiliği ve işci,memur haklarında birde eğitim sisteminde devrim yapabilecek bir parti güzel olur.
  • He. Birde ilkokullarda jelibon bedava olsa kesin %89 oy alır.

• Bu zamanda ummetcilik müslümanları bir araya getiremiyor, onun yerine atatürk gibi milliyetçi birisi çıksa en azından türki cumhuriyetler rahatlıkla bir arada toplanabilir. Sonuna kadar desteklerim.

Soy farklı olunca din bile bir arada tutamıyor insanları, ama kan kanı her türlü çeker.

• almanyayı yada 2nci dünya savaşını hitlerden ibaret sanmaktan bıkmadınız mı
  • Herkes ırkçı bir lider oy alamaz demiş ancak şu an nazi partisi gelse Türkiye'de iktidar olur.

Ortak bir düşman: suriyeliler yarattığınızda toplum anında birlik haline gelir. İktidar olmak için yeterli oyu alırsınız.

Doğanın basit kanunları var biri sizin bölgenizi tehtit ederse saldırırsınız.

• Daha yeni der untergang izledim bana Hitlerden bahsetmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsterixOburix -- 13 Temmuz 2017; 3:32:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz88

Bu zamanda ummetcilik müslümanları bir araya getiremiyor, onun yerine atatürk gibi milliyetçi birisi çıksa en azından türki cumhuriyetler rahatlıkla bir arada toplanabilir. Sonuna kadar desteklerim.

Soy farklı olunca din bile bir arada tutamıyor insanları, ama kan kanı her türlü çeker.

hocam dil dil. anlamadigin insanin nasil seveceksin ki? araplar turkce konussa da kulturleri bizden bayagi bir farkli bambaska bir medeniyetler Turk birligine okeyim araplarla da her zaman stratejik ittifak icinde olmamiz lazim.
  • Hitler adamdır gerisi madamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Hitler adamdır gerisi madamdır

Banım yeni açıldı hocam yeni gelebildim

Hitler dünya tarihinde bir kez gelmiş bir liderdir başka hiç bir kimseyle karşılaştırılamaz.
  • türklere karşı ırkçılık yapan bir lider gelsin kesin seçilir.

Malum ülkede kürt + arapseverlerin +suriyelilerin nüfusu(ve bu nüfuslar parabolik şekilde artıyor,bir anda daha hızlı artmaya başlayacak bu kısımdaki nüfuslar önümüzdeki 10-15sene içerisinde) > türk nüfusu.

türkler su anda ülkede azınlık durumunda.arapseverleri türk olarak kabul edemiyorum şahsen.onlar olsa olsa osmanlılı,ya da "türkiyeli" dirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 16 Temmuz 2017; 13:2:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.