Şimdi Ara

Erdoğan'dan şirketlere 'anket' talimatı: 'Durdurun' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: murat_128

kardeş sen tv izlemiyorsun galiba her yer anket kaynıyor bi gün chp bi gün akp bi gün şirketler yayınlıyor.Adil gürde yüzde 55 evet dedi,chpli mustafa balbayda istanbul için yüzde 51 evet diyor dedi.

https://tr.wikipedia.org/wiki/2017_T%C3%BCrkiye_anayasa_de%C4%9Fi%C5%9Fikli%C4%9Fi_referandumu_anketleri

ben burdan takip ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

kardeş sen tv izlemiyorsun galiba her yer anket kaynıyor bi gün chp bi gün akp bi gün şirketler yayınlıyor.Adil gürde yüzde 55 evet dedi,chpli mustafa balbayda istanbul için yüzde 51 evet diyor dedi.

https://tr.wikipedia.org/wiki/2017_T%C3%BCrkiye_anayasa_de%C4%9Fi%C5%9Fikli%C4%9Fi_referandumu_anketleri

oraya bilgi girişini senin benim gibi birileri yapıyor.Farkındaysan hep hayır çıkacak anketleri paylaşmış özellikle son zamandaki evet sonucu veren anketleri hiç paylaşmamış.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

oraya bilgi girişini senin benim gibi birileri yapıyor.Farkındaysan hep hayır çıkacak anketleri paylaşmış özellikle son zamandaki evet sonucu veren anketleri hiç paylaşmamış.

Evet ama gayet güncel gidiyor. Önceki seçimlerie vs bakarsan. Varsa evet çıkan anketleri paylaşır mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

“Halk henüz Anayasa değişikliği teklifinin iyi anlamamış”

Adamlar istedikleri "milli iradeyi" halkın kafasına vura vura çıkarttıracaklar anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 22 Mart 2017; 23:27:31 >
  • 2 gün önce beni telefonla aradılar referandum anketi için

• quote:

Orijinalden alıntı: -Üniversiteli-

Koltuk sallanıyor tayyip bey

15 yıldan beri hep sallıyonuz ama devrilen hep sizin koltuk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

quote:

Orijinalden alıntı: -Üniversiteli-

Koltuk sallanıyor tayyip bey

15 yıldan beri hep sallıyonuz ama devrilen hep sizin koltuk...

15 yılda ilk defa bu kadar cirkeflesti demek ki bu sefer harbidn sallaniyor

• Sandıklara sahip çıkın sahip. Bunlardan herşey beklenir. Cumhuriyeti yıkmak için son şansları. Gerekirse iç savaş bile çıkartırlar. Uyanık olun. Sandıkta HAYIR'ı basın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.