Şimdi Ara

Erdoğan'dan Fazıl Say'a: Ankara'yı Külliye'deki operada yapalım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videosunu ister istemez tebessüm ederek izledim. Keşke böyle olsa hep. Ama yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel işte. bıktık çekişmelerden tartışmalardan... germeyin artık ülkeyi. öpüşün de barışın hadi!
  • Valla reis kusura bakma poponu da yırtsan sana bu sefer oy vermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The-Undertaker

Valla reis kusura bakma poponu da yırtsan sana bu sefer oy vermiyorum.
    Erdoğan'dan Fazıl Say'a: Ankara'yı Külliye'deki operada yapalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Siz over power bi ülke olduğumuzu görseniz da ak partiye oy vermezsiniz başka parti kalmasa yine oy vermezsiniz sizden böyle bir şey beklenmediği gibi ihtiyacımız da yok.
    Sadece sağda solda gruplaştırdı len diye kendi kendinize çalıp oynadığınız konular daha bi anlamsız hale gelecek.
    Kimsenin kutuplaştığı yok siz nefret ettikçe kendi dünyanızda bir şeyler yaşıyorsunuz ülkenin sizin etrafınızda döndüğünü sanıyosunuz komedisiniz.

Alıntıları Göster
    sakaysa komik,şaka degilse daha komik

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Alıntıları Göster
    Tamam

• Oyumun rengi değişmez.

Ama olması gereken bu. Sayın Erdoğan onu seçmeyen eleştirenlerin de Cumhurbaşkanı. Hatırlaması ve hiç unutmaması lazım.

Körükörüne eleştirenlerin amacı ne bilemiyorum. Gayet güzel bir davranış karşılıklı olarak. Fazıl Say beğenin beğenmeyin ki dünya görüşüne katılmam gerçek sanatçılardan. Sayın Erdoğan legal başkanı bu ülkenin. Kabul edeceksiniz

Ama bir çiçekle bahar gelmez. Umarım seçim sonrasında da benzer bir profil çizer.

• Zulm devam ediyor. Zorla klasik muzik dinlettirildi yine Cumhurbaskanina. Fazil sayi esnefle kiniyorum.

• Külliyede opera salonu da mı yapılmış?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç samiki

• quote:

Orijinalden alıntı: paradiso35

Hazımsız cenah sürekli gerilimden besleniyor, bir de ağızlarını her açtıklarında "okope ülkeyi gutuplaştıri" demezler mi
    Yeni Akit : 19 Ocak tarihli yazı link vermiyorum.

quote:

Küfürbaz Say’dan itibar takıyyesi
    AK Parti’nin seçim başarısından sonra ‘İslamcılar kazandı Türkiye’yi terk edeceğim” açıklamasında bulunan piyanist Fazıl Say, yeni Türkiye’nin mimarıyla uzlaşma yoluna gitti. Say böylece, milli ve manevi değerlerimize yönelik sarf ettiği hakaretleri unutturmak istiyor.

Ahlaksız siyasal islamcılarla uzlasmak mümkün değil bunu herkes görsün.
  • Hoş bir olay, bir ülkenin cumhurbaşkanının sanatla ilgilenmesi ve insanlara örnek olması gerek.

• Hoş bir olay, bir ülkenin cumhurbaşkanının sanatla ilgilenmesi ve insanlara örnek olması gerek.

• Yazık vallahi konuya girdim iktidar destekçileri muhalefete verip veriştiriyor.

"Muhalefet bu kafayla iktidar olamaz" diyenlerin samimiyetini bir kez daha görmüş olduk.

Ha bir de, diğer konulara da gelin kem küm etmeden.

Bu konuda gayet olabilecek, olması gereken bir durum var ortada.

O yüzden böyle bir durumdan bile kendinize nasıl bir pay çıkardığınızı merak ediyorum cidden
  • Qklavye Q kullanıcısına yanıt
    Tam bir sivayici yazısı. Klasik oyum Erdoğan'a değil ama.....

Dün sovdugun adamin bugün.konserine gidiyor isen kusura bakma değiştiğinden değil oyların düştüğünü gördüğünden dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 19 Ocak 2019; 15:35:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sonraki konser şöyle olabilir

• yandaş medya yine dönmek zorunda kaldı...

Erdoğan'dan Fazıl Say'a: Ankara'yı Külliye'deki operada yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OggyOgg -- 19 Ocak 2019; 15:47:6 >
  • edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Hangi siyasetçi oy için şirin gözükmeye çalışmaz ki. Siyaset böyle bir şey. Yersin yemezsin senin bileceğin iş.

Fazıl say ı evlat da edinse bile oy vermem o ayrı çünkü 7 8 yıldır çok kötüler performans olarak.

İnsanları sizin gibi düşünmüyor diye etiketlemezseniz daha doğru olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qklavye -- 19 Ocak 2019; 15:51:20 >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Ama degiliz degil mi? Olsaydiklarla olmuyor o is. Oyle bi ulke saglayabilirse Akp bir gun o zaman konusuruz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.