Şimdi Ara

'Erdoğan Başkan Olursa Hilafeti Getireceğiz'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanada'da konuşan Abdurrahman Dilipak Erdoğan'ın Başkan olmadı halinde hilafeti getireceklerini beyan etti.

Video ve kaynak:https://mobile.twitter.com/metcihan/status/658022873060220929

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• inşaAllah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu Adnan Menderes de söylemişti diye hatırlıyorum sanki?
  • Dilipak ,saray odalarının bu kadar çok olmasının sebebinide açıklıyor..Halifeyle çalışacak bölge temsilcilerinin odaları diyor..

O saray yapılırken Cumhurbaşkanı ,ortadoğu liderliğine de oynuyordu ..Ortadoğu da şu an da bir tane dostumuz kaldı mı ülke olarak ?

Filistini saymıyorum ..filistin hep zaten gözbebeğimizdir zaten.
  • Müslüman dostu olmayan ortadoğu lideri vay beee
  • Hilafetini kim kabul edecek onemli olan o. Eger bu gerceklestirilebilir bir sey olsaydi guclerin cok daha isine gelirdi hilafetin Turkiye'de olmasi. Bir sekilde afrika ve suudlari idare edersin dis guclerin yardimiyla da. Digerlerini rusya birakmaz sana. Hele hele ortadoguyu dizginleyebileceginin hayalini kuran bir adamin ya akli yoktur ya da tarih bilgisi sifirdir.

• Olmayan ve hiçbir zaman da olmayacak bir şey için tartışmaya, yorum yapmaya gerek bile yok. Burada tartışarak onların ekmeğine yağ sürmüş oluyoruz, bırakın konuşsunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Olmayan ve hiçbir zaman da olmayacak bir şey için tartışmaya, yorum yapmaya gerek bile yok. Burada tartışarak onların ekmeğine yağ sürmüş oluyoruz, bırakın konuşsunlar

ya sana hala var olduğunu isbatlarsam utanır özür dilermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarkarapuar -- 25 Ekim 2015; 14:37:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

quote:

Olmayan ve hiçbir zaman da olmayacak bir şey için tartışmaya, yorum yapmaya gerek bile yok. Burada tartışarak onların ekmeğine yağ sürmüş oluyoruz, bırakın konuşsunlar

Anayasada yönetim şeklinin hilafet olduğunu kanıtla, hesabımı sınırsız çizeyim. İspatlayamazsan sen ne yapacaksın? Hodri meydan...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

quote:

Anayasada yönetim şeklinin hilafet olduğunu kanıtla, hesabımı sınırsız çizeyim. İspatlayamazsan sen ne yapacaksın? Hodri meydan...

bak ben çok bilgili biri değilim bildiğim kadar idda ederim bilmediğim konularda ise düşündüğümü ortaya atarım ama hilafetin bir yönetim şekli olmadığın biliyorum
    hilafet türkiyede hala var hiç kaldırılmadı el değiştirdi

• Erdoğan daha besmele çekemiyor halife yapacaklarmış
  • haydarkarapuar kullanıcısına yanıt
    Mustafa Kemal, hilafeti kaldırdı. Halifelik şu anda yok. Gelecekse bile böyle tepeden inme gelmez. Ayrıca, itikadı bozuk ve adı yolsuzluğa bulaşmış birine hiç gelmez.

• Kanada da konusulacak konu mu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Mustafa Kemal, hilafeti kaldırdı. Halifelik şu anda yok. Gelecekse bile böyle tepeden inme gelmez. Ayrıca, itikadı bozuk ve adı yolsuzluğa bulaşmış birine hiç gelmez.

kaldırmadı tbmmde hilafet
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrinceGoku -- 30 Kasım 2020; 11:34:14 >
  • Hilafet gelince bütün islam ülkeleri ve liderleri biat eder kesin

• Koltuğumuz dolu maalesef, El Bağdadi hazretleri RTE'den hızlı davrandı. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dar-ül Harb -- 25 Ekim 2015; 22:40:48 >
  • Gerçek niyetleri ortaya çıkmaya başlıyor. Oy kaybettikçe gerçek yüzleri daha da ortaya çıkacak, her zaman söylüyorum yine söyleyeceğim bunların derdi pkk falan değildir bunların derdi Atatürk'tür rejimdir.

Hilafet varmışta bilmem neymiş, ulan müslüman müslümanı katlediyor zaten, hangi hilafet hangi müslümanlık ? Afadersinizde arka bahçesinde petrol çıkan araplar mı seni destekleyecek? Onların dini imanı para olmuş, o kadar müslüman sefalet içinde yaşarken gidip futbol takımı satın alıyorlar. İngilizler 'de Fransızlar'da bulmuşlar enayilerş çatır çatır yiyorlar paralarını.

• haydarkarapuar kullanıcısına yanıt
    Sadece şu kadar yazayım. Siyasi konularda Mısıroğlu'na fazla itimat etmeyin. Kimseye etmeyin hatta. Çünkü ne alimler bile siyasi konularda yanılmışlardır. İçtihat yapmaya benzemez bu iş...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.