Şimdi Ara

Erdoğan: Avrupa halkına aşıyı ücretle yapıyor (VİDEO GELDİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
2
Favori
7.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
101 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=7pxcDkL-dps&feature=youtu.be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu bir şey değil asıl 2022 de akıllara zarar yalanlar zinciri gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandaşına ücretli mi yapıyor bilmiyorum ama vatandaşı olmayan bana ücretsiz yaptılar.

• Dünyadan izole bir başkanımız var.
    Reis etrafındaki danışman bürokrat duvarından öteyi göremiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amerikada asi ucretsiz, vatandas olmaniza da gerek yok turistler pasaportu ile olup dondu kis aylarinda .

• Kerimcem ah kerimcem. Sürekli mesajlarını editliyorsun bana bildirim geliyor. Onu editledi bunu editledi diye.

Bak sana soru sordum kaldın öyle far görmüş tavşan gibi. Cevap veremiyorsun hala. Kaçtır soruyorum. Yine tık yok. Sizin ekibiniz iyi çalışmıyor bak bu işlere. Soruları da farklı bir şekilde savuşturabilirdin ama sizin ekip yapamıyor demek. Eğitim alın aslanlar.

Bak @coolman06 ne güzel demiş. Ona da cevap verebilir misin?

@coolman06 hocam bir zaman önce ASM doktorumun yazdığı ilaçları eczaneye almaya gittim, ilaçlar ile birlikte muayene parası felan derken ilaçların normal parasından pahalı çıktı. Ben de direkt ilaçları aldım.

Böyle de abidik gubidik bir sistemi savunan bu güruh bu soygunun parçasıdır.

Ah kerimem ah, o konfor alanın yıkılıyor artık.

• Evet parayla.

Erdoğan: Avrupa halkına aşıyı ücretle yapıyor (VİDEO GELDİ)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman06 C kullanıcısına yanıt

nerdeyse dünyanın en beleş sağlık sisteminde yaşıyon bir de gelmiş yazıyosunuz komik komik sizi abd ye gondermek lazım bir stenti 60.000$ taktırın yoğun bakımın 1 haftalığına 30.000$ verin modunuz açılır.Erdoğan: Avrupa halkına aşıyı ücretle yapıyor (VİDEO GELDİ) 

teksasdaki teyze kızı aman corona olmayalım yoksa yoğun bakıma düşersek birkimimizin yarısı hastaneye gidecek söyelniyor kız çok pahalı diye, eee yani okadarda öde bir zahmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 3 Temmuz 2021; 12:1:23 >
  • Utandım.

• yalnız bu aşıları sanki çok canımız değerliymiş gibi bedavaya yapıyorlar gibisinden yorumlarada hayranımi dek dertler ekonomi ve güç gelişmiş ülkeler çok daha fazla zortladı bu boyle giderse aşılarda tam zortlarsa 3-6 sene arasında iphone araba hesabı yaparken kuru ekmeğin karnınızı doyurabilmenin hayatta kalabilmenin hesabını yapıcaksınız daha bunlar daha çok iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 3 Temmuz 2021; 12:46:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Asiyi parali yapamamak icine oturmus.

Hocam ben ingilterede yasayan ve asi olmus biri olarak birinci agizdan soyleyeyim

Evet asi olmak icin 1000 sterlin gibi bir para odedim ustune evi de ipotek ettirmek zorunda kaldik

Saka la saka 5 kurus odemedik Erdoğan: Avrupa halkına aşıyı ücretle yapıyor (VİDEO GELDİ)  Girdik temiz temiz pfizerimizi olduk ciktik

• Ben yurtdışında aşı oldum ama benim trde aşı hakkım var bana verirlerse 250 Euro olurum yoksa olmam çok beklerler

• bu adam bu yalanları nasıl bu kadar rahat söyleyebiliyor. namazında niyazında olan adam yalan söyler mi? buradan ne anlamamız gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF22259B6 -- 4 Temmuz 2021; 22:45:20 >
  • Mallara söylemiş üzerinize alınmayın. Adamın ağzından “tanrı yok ben sizin tanrınızım” artık dese tapacak mallara söylemiş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dış Güçler Temsilcisi kullanıcısına yanıt
    Italyada ücretli aşı yaptırmak fiyatıda 150€ Sistem şöyle, sağlık kartın olmadan aşı yapmıyorlar. Sağlık kartının fiyatıda 150€, bu kart sene sonuna kadar hastanelerden faydalanmanızıda sağlıyor. Kartı hazirandada alsan sene sonuna kadar ocaktada alsan sene sonuna kadar kullanabiliyorsun.

bilip bilmeden herkesin dediğine, her internette gördüğünüze inanmayın.

• aşıyı paralı yapan hangi ülke var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulgaristanda oturum karti olanlara bile ucretsiz biontec ve tek dozluk johnson ismi sanirim bu asilar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: lanetcivciv

Italyada ücretli aşı yaptırmak fiyatıda 150€ Sistem şöyle, sağlık kartın olmadan aşı yapmıyorlar. Sağlık kartının fiyatıda 150€, bu kart sene sonuna kadar hastanelerden faydalanmanızıda sağlıyor. Kartı hazirandada alsan sene sonuna kadar ocaktada alsan sene sonuna kadar kullanabiliyorsun.

bilip bilmeden herkesin dediğine, her internette gördüğünüze inanmayın.

150 euro para değil ki bir yıllık sağlık hizmeti için.

• Allah aşkına biri çıksın indirsin şu herifi. Yalan sıkmanın da bir sınırı var pes artık. Vallahi yetti dünyaya rezil rüsva ettiği bizi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.