Şimdi Ara

Erdoğan: Avrupa halkına aşıyı ücretle yapıyor (VİDEO GELDİ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
2
Favori
7.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
101 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

bilgi için tşk bunu arıyordum aydınlatıcı oldu emin olmadığımı 100 defa yazdım demekki sadece kuzey avrupada bazı ülkelerde sigortaya dahil olmayanlara ücretli.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bilgi için tşk bunu arıyordum aydınlatıcı oldu emin olmadığımı 100 defa yazdım demekki sadece kuzey avrupada bazı ülkelerde sigortaya dahil olmayanlara ücretli.

Tayyip "Almanya'da, Ingiltere'de COVID asisi ucretli" diyerek gozumuzun icine baka baka Turk Milleti'ne yalan soylemis mi? Once bu soruya cevap alayim.

Sonra diger yalanlariniza gelelim. Aynen alaintiliyorum ki hep yaptiginiz gibi silip kacamayasiniz:

Alıntı

metni:
    @kerimcem adlı kullanıcının, alıntılanan mesajı:bilgi için tşk bunu arıyordum aydınlatıcı oldu emin olmadığımı 100 defa yazdım demekki sadece kuzey avrupada bazı ülkelerde sigortaya dahil olmayanlara ücretli.

Simdi kivirip diyorsunuz ki "emin olmadığımı 100 defa yazdım". Hic de oyle degil, dupeduz Ingiltere'de asinin parali oldugunu soylediginiz mesajiniz vardi ama cevabimdan sonra silmissiniz:

Erdoğan: Avrupa halkına aşıyı ücretle yapıyor (VİDEO GELDİ)

Sonra bir de utanmadan, sikilmadan yazmisziniz ki:

Alıntı

metni:
    demek ki sadece kuzey avrupada bazı ülkelerde sigortaya dahil olmayanlara ücretli

Cehaletinizi ve yalanciliginizi defalarca ortaya koydugum icin simdi bu iddainiza kendiniz kaynak gostermenizi bekliyorum. Aksi ancak yalanciliginiz, cehaletiniz ve "karakteriniz" tescillenmesi olacaktir.

• Burada bu açıklamayı deli gibi savunan muhteremler c.başkanının son yaptığı açıklamayı dinledi mı acaba.Aşı hizmetlerini diğer ülkeler gibi ücretsiz veriyoruz deyişini dinledi mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hulkibey kullanıcısına yanıt

yanılabilirim bende insanoğluyum rte yanlış yönelendirilmiş belli ingiltre konusnda koca cb boyle birşeyin yalanını yapıcakta eline ne gecicek allah aşkına,ben sadece nhs nin gıcıyk birşey olduğunu bildiğim için sigortasız suratına bakmıyor diyorlardı + pahalı ücretli yavaş gibi gurbetçi şikayetleri dolu devlet destekli yapılmış anlaşılan herkese.

ben ingiltrede hiç bir zaman aşı ücretli herkese demedim her zaman ıspat aradım sordum sen saptırıyon sadece sigortalı sigortasız kısmından emin değildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Temmuz 2021; 22:29:53 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Yahu kerimcem sen yanılmıyorsun, bilerek bazı şeyleri görmezden gelip kendince başka şeyler uyduruyorsun, bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Şu anda da sırf rtenin yalan söylediğini kabul etmemek için yanlış yönlendirilmiş diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Yahu kerimcem sen yanılmıyorsun, bilerek bazı şeyleri görmezden gelip kendince başka şeyler uyduruyorsun, bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Şu anda da sırf rtenin yalan söylediğini kabul etmemek için yanlış yönlendirilmiş diyorsun.

kero yanılmıyor, yamuluyor Erdoğan: Avrupa halkına aşıyı ücretle yapıyor (VİDEO GELDİ)  gelen geçen yalanlarını yüzüne vurdukça, acaba nereden kurtarırım diye şekilden şekile giriyor. Biz buna tıpta yamulma diyoruz Erdoğan: Avrupa halkına aşıyı ücretle yapıyor (VİDEO GELDİ) 

• Cem kullanıcısına yanıt

İşin kötüsü bir taktik deniyor olmuyor, sonra başka deniyor onlar da olmuyor. Erdoğan: Avrupa halkına aşıyı ücretle yapıyor (VİDEO GELDİ) 

Vah vah vah, zavalli Tayyip'i YINE kandirmislar. Kendi akli zekasi yok mu, hicbir sey bilmiyor mu bu adam surekli onune gelen kandiriyor? O kadar her soylenene inanacak kadar bilgisiz ve acizse ne isi var o koltukta? Bu kadar bariz bir konuda kandirilacak kadar caresiz oldugunu iddia ediyorsaniz, durum daha kotu, ulkenin vasifsizlar tarafindan yonetildigini itiraf ediyorsunuz. Ben Tayyip'in iddia ettiginiz kadar kolay kandirilan, aciz, zavalli biri olduguna inamiyorum. FETO'de kandirildigina da inanmiyorum, bu konuda da, baska konuda da. Bence yaptigi her sey bilincli, planli ve kasitli.

Yanilma yoksa, adam acik acik yalan soyledi Almanya'da, Ingiltere'de COVID asisi parali diye.

Benim en bastan beri soyledigim de bu zaten:

1. Ya bilmeyecek kadar bilgisiz, vasifsiz, aciz.
    2. Bildigi halde millete aksini soyleyecek kadar yalanci, yuzsuz.

Her iki durumda da ulkeyi yonetemeyecek kadar guvenilmez, liyakatsiz. Iste bu iki ihtimali de acikca dile getiremeyenlerin sorunu ikiyuzluluk, haysiyetsizlik.

Siz de bunu savundunuz dogru diye, simdi koseye sikisinca ben oyle demedim diye kiviriyorsunuz.

Alıntı

metni:
    her zaman ıspat aradım sordum

Sormadiniz, iddia ettiniz, yalani yalanla savundunuz. Daha bir onceki mesajinizda "kuzey avrupada bazı ülkelerde sigortaya dahil olmayanlara ücretli" yazdiniz. Hani ispat? Hadi getirin vatandasa COVID asisinin "kuzey avrupada bazı ülkelerde sigortaya dahil olmayanlara ücretli" olduguna dair bir kaynak, bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulkibey -- 5 Temmuz 2021; 22:52:19 >

akplilerin bile %90+ sı inanmadı sövdü ne işine yaramış olabilirki elçilikler bile ücretsiz diyince artık düzeltme yaptı zaten mecbur.

bazıları sigortasız ücretli yapan ülkeleri saydı sosyal medyada isveç gibi ha belki o kulağına gitmiştirde yanlış yorumlamıştır benim fikrim o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Temmuz 2021; 23:0:17 >

Alıntı

metni:
    @kerimcem adlı kullanıcının, yanıtlanan mesajı:akplilerin bile %90+ sı inanmadı sövdü ne işine yaramış olabilirki elçilikler bile ücretsiz diyince artık düzeltme yaptı zaten mecbur.bazıları sigortasız ücretli yapan ülkeleri saydı sosyal medyada isveç gibi ha belki o kulağına gitmiştirde yanlış yorumlamıştır benim fikrim o.

"kuzey avrupada bazı ülkelerde sigortaya dahil olmayanlara ücretli"

KANIT?

"sigortasız ücretli yapan ülkeleri saydı sosyal medyada isveç gibi"

KANIT?

Bakalim Isvec'in resmi internet sitesi ne diyor:

Tercumesi: "Isvec'te COVID-19 asisi UCRETSIZ ve istege baglidir". Ne sigorta, ne baska bir sey: "Isvec'te COVID asisi ucretsiz" bu kadar!

Soylediklerinizin ikisi de yalan. Hala kulluk ettiginiz efendinizin yalanini savunmak icin yalan soylemeye devam ediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulkibey -- 5 Temmuz 2021; 23:17:19 >

free yazması herkese free anlamına gelmiyor güvence şartın muamma çünkü bak sizin tayfa yazmış hala temcit pilavı gibi yazdırıyorsunuz bana.

Avrupalı Türkler'den Erdoğan'ın 'ücretli aşı' ısrarına itiraz geldi - Tele1

"Sosyal güvenlik sistemine dahilsen devlet aşını bedava yapıyor. Ama sosyal güvenlik sistemine dahil değilsen özel sağlık sigortan bile olsa aşıyı paralı yapıyorsun. İki aşı 1600 kron yani 1000 Türk lirasına mal oluyor.”

halen nhs bile kesin değil zaten 18 yaş yazmış ama 18 yaş altı zaten dünyada babasının sigortasından faydalanıyor cocuk diye sadece konuyu kapatın diye kapadım artık yani yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Temmuz 2021; 23:24:56 >

Herkese demesine gerek yok "Isvec'te asi ucretsiz" diyor yahu daha ne desin?

Isvec vatandaslarina ucretsiz demiyor, Isvec'te ikamet edenlere, calisanlara, sigortalilara, gezenlere ucretsiz demiyor, Isvec'te bulunan insanlara ucretsiz demiyor.

Isvec ulkesinde asi ucretsiz, ona buna suna degil, cografi sinirlari icinde asi ucretsiz. Tersten okuyalim: "Isvec isimli ulkede asiyi ucretli yapan yer yok".

Muamma falan degil, Isvec'te asi UC-RET-SIZ!

Hala ucretli oldugunu iddia ediyorsaniz Isvec'te neresi yapiyor ucretli asiyi? ?Kac para? Bir COVID asi fiyat listesi ya da faturasi gosterin de gorelim.

Ettiginizin sozun arkasinda durabilen bir karakteriniz yok ama, bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulkibey -- 5 Temmuz 2021; 23:35:9 >
  • firi yizmisi hirkisi firi inlimini gilmiyor

Hilin nhs yizmisi kisin diğil zitin 18 yiş yizmiş

"NHS tüm İngiliz vatandaşlarına, İngiltere'de oturma hakkına sahip olan yabancılara ve İngiltere'de bir seneden uzun bir süredir bulunan herkese ücretsiz sağlık hizmeti sunar.

Avrupa Birliği vatandaşları, mülteciler veya İngiltere'de bulunmak için olağanüstü bir sebebi olanlar, İngiltere'de altı aydan uzun bir süredir öğrenim görmekte olan öğrenciler, Au Pair'ler İngiltere'ye temelli yerleşmiş olan yabancılar, kaptanlar ve gemi personeli, yurt dışında yaşayan İngiliz emekliler, İngiltere'de bulunan NATO personeli, mahkumlar, İngiltere'de çalışma izni bulunanlar ve bu kişilerin İngiltere'de bulunan eş ve çocukları İngiltere'de bulundukları süreye bakılmaksızın NHS'nin sağlık hizmetlerinden faydalanabilirler"

https://www.icep.com.tr

Admin şu adamı banla artık açıkça yalan yazıyor... Bütün forumu yordu yeter yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 5 Temmuz 2021; 23:38:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

free yazması herkese free anlamına gelmiyor güvence şartın muamma çünkü bak sizin tayfa yazmış hala temcit pilavı gibi yazdırıyorsunuz bana.

Avrupalı Türkler'den Erdoğan'ın 'ücretli aşı' ısrarına itiraz geldi - Tele1

"Sosyal güvenlik sistemine dahilsen devlet aşını bedava yapıyor. Ama sosyal güvenlik sistemine dahil değilsen özel sağlık sigortan bile olsa aşıyı paralı yapıyorsun. İki aşı 1600 kron yani 1000 Türk lirasına mal oluyor.”

halen nhs bile kesin değil zaten 18 yaş yazmış ama 18 yaş altı zaten dünyada babasının sigortasından faydalanıyor cocuk diye sadece konuyu kapatın diye kapadım artık yani yeter.

ALOOO kerim reis geri adım atmış sen hala oradamısın hala kıvırıyormusun duyuyormusun beni kaç gün oldu yahu bari iddia etme de herkes ispatlamış daha fazla deşmenin anlamı yok?

Aç kulağını yanaş bir şey fısıldayacağım reis 3 saat önce açıklama yaptı hiçbir ülkede ücretli aşı uygulaması yokmuş eyvah nabacağız şimdi?

Bak açıklama kaynak istersen bak incele belki inanmazsın yalan haber dersen video da yayınlamamı istermisin?

Erdoğan: Avrupa halkına aşıyı ücretle yapıyor (VİDEO GELDİ)tele1
    Erdoğan 1 avro bozduranın 10,29 lira aldığını es geçti, ‘En ucuz benzin bizde' dedi - Tele1
    https://tele1.com.tr/erdogan-1-avro-bozduranin-1029-lira-aldigini-es-gecti-en-ucuz-benzin-bizde-dedi-427210/

Yoksa belki danışmanları yine kandırıyor olabilirler mi acaba?

Danışmanları hakkında ne düşünüyorsun?

Reisi niye böyle yalan yanlış bilgilerle oyalayıp duruyorlar sence?

ücretli aşı iddiası çok önemli sürekli gündem üstü vakit harcanıyor bu konuda ne düşünüyorsun bu konuda istişare yapmamız gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 6 Temmuz 2021; 0:26:19 >

• Gece kayda geçen emniyet ve savcılık ifadesi sabaha Peker'in eline nasıl geçti?

Akla hayale sığmayacak bir şey bu.

ayırdığınız zamana gerçekten yazık ediyorsunuz.

kendisi benim için engelli ve mesajlarını görmememe rağmen az çok her zaman tahmin edebiliyordum. ısrarla kaç gündür onu bu konudaki tüm yorumlara cevap verir görünce dayanamadım ve siteye anonim olarak girdim. bu sefer en azından 34863278424234234 tane yurtdışında yaşayıp sürünen akraba ve kardeşleri yerine bir haberde geçen bir yoruma bel bağlamış. sizler resmi bağlantılar ve görseller sunarken kendisi o yoruma sıkı sıkıya bağlanmış.

Halbuki ordaki yorumcu bir süredir o ülkede yaşadığını ve o sisteme kayıtlı olmadığını söylüyor. Sisteme kayıtlı olmamasının nedeni yabancı oturum diye orda bulunuyordur. Pek çok nedeni olabilir. Çünkü kazancını beyan edip vergi vermek istemiyor olabilir ya da çok kısa süreli o ülkede kalıyordur. halbuki aynı haberde onlarca ücretsiz olduğunu söyleyen yorum var.

Bundan yıllar önce yunanistana ilk geldiğimde çalıştım ve bu ülkeyi de sevdiğimden yerleşmeye karar verdim, bir sene sonra Türkiye’deki işlerimi ve taşınmazlarımı halletmek için döndüm ve haliyle de yunanistan’daki oturum sürem dolduğu için sistemden çıkarılmışım. Zaman içerisinde vergi beyanımı yapmam gerektiğinde bir bilgiyi güncellemek istedim ama sistemde pasif konumda olduğumdan imkan yok dediler. halbuki sistemde olsam çok basit birşeydi.

Ertesi sene temelli yerleşme için döndüm ve herşeyim kolayca güncellendi. normalde grip aşısı için bile sigorta numarası gibi bir numaraya ihtiyaç var ama covid aşısı için o numara geçici olarak ücretsiz veriliyor. yani büyük ihtimalle ordaki yorumcu bir nedenden dolayı o sisteme dahil olmamayı seçti. Avrupada bir ülkede bile ücretli değil, aşılamanın düşük olma nedeni insanlardaki aşı çekincesi.

Herkes resmi linkler paylaşıyor ama o sarı çizmeli mehmet ağanın yorumunu kanıt olarak sunup durmuş. çok mu zor yalan söyledi demek ya?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.