Şimdi Ara

ERDİNÇ İYİKUL BSC'DEN AYRILIYOR! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
1
Favori
14.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facebooka girdiğim gibi anasayfada en üstte gördüm mesajını. Tokat gibi geldi. Kaldım öyle. Taa 2009da tanışmıştım bsc ile tabi o zamanlar diğer editörler yok. Erdinçle, ersin vardı galiba. Vay be, çok erken ayrılıyorsun. Bscde ayrı bir yerin vardı. Yeni işinde başarılar.
  • 1e1 haber Mesut Çevik ve Gün Bey ile devam edecektir bence.Ama Gün Bey ayıp etti şimdi.Fakirliğin lüzumu yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

ya iyi abartmışınız sanki dhle erdinç kulla doğdunuz adam ölse had neysede iş değiştiriyor ayrıca incelemekerde ve programlarda özelliklede mesut çevik filan o amatörlğü üstünden bir atamadı robot gibi davranıyor profesyonel olmaya çalışan amatör şeklindeler.

Şimdi kutumuzu inceleyelim
    kutumuzun içinden 1 adet usb çıkıyor bu göründüğü gibi kolaylık sağlamış

yani çok kasıyor rahat değil etliye sütlüye karılmayım işimi yapıyım gidiyimj havasında.
    Yanlış anlamyın ama alternatif açısından söylüyorum teknoseyir.com da ki adamlar daha rahat ve daha halktan konuşuyorlar meseleyibaside indirgeyerek arkadışınla sohbet eder gibi anlatıyorlar. Mesut çevik ve diğerleri trt spikeri gibi iş yapmya çalışıyorlar.

Yav he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

quote:

Orijinalden alıntı: Damızlık

quote:

Orijinalden alıntı: Principes

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By_e

Arkadaşlar merhaba,

BSC'den ayrılmak benim için çok zor bir karar ama kariyerim için önemli bir fırsat. Sizlerden ve oyun dünyasından kopmayacak olmam işin en güzel tarafı. Umarım bir gün kendi oyunumu yaparım.

Kendinize çok iyi bakın!

Erdinç İyikul

Westte oynuyorum bir kıyak yapar mısın

O daş gibi kişiliğin ismini versene hacı.

Nasıl?

Juno temple

• quote:

Orijinalden alıntı: Sajuuk

quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

ya iyi abartmışınız sanki dhle erdinç kulla doğdunuz adam ölse had neysede iş değiştiriyor ayrıca incelemekerde ve programlarda özelliklede mesut çevik filan o amatörlğü üstünden bir atamadı robot gibi davranıyor profesyonel olmaya çalışan amatör şeklindeler.

Şimdi kutumuzu inceleyelim
    kutumuzun içinden 1 adet usb çıkıyor bu göründüğü gibi kolaylık sağlamış

yani çok kasıyor rahat değil etliye sütlüye karılmayım işimi yapıyım gidiyimj havasında.
    Yanlış anlamyın ama alternatif açısından söylüyorum teknoseyir.com da ki adamlar daha rahat ve daha halktan konuşuyorlar meseleyibaside indirgeyerek arkadışınla sohbet eder gibi anlatıyorlar. Mesut çevik ve diğerleri trt spikeri gibi iş yapmya çalışıyorlar.

Yav he he

yürü git yav he he

• Türkiye de türünün ilk örneğiydi ve bu işi hakkıyla yapabilen tek kişiydi. Ntv de haberlere dahi çıkmıştı. Hey gidi günler hey

OYNAYARAK PARA KAZANIYOR.
  • Görün bak erdinç iyikul gidince bsc'nin hiti ciddi şekilde düşecek en çok izlenen program 1e1 haber buda bitcek bsc'nin batması yakındır malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 9 Mayıs 2012; 21:04:07 >
  • Hayır, bu haksızlık
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

BSC'den ayrılmak benim için çok zor bir karar ama kariyerim için önemli bir fırsat. Sizlerden ve oyun dünyasından kopmayacak olmam işin en güzel tarafı. Umarım bir gün kendi oyunumu yaparım.

Kendinize çok iyi bakın!

Erdinç İyikul

Oyun var, oyun var. Kraloyun gibi flash oyun yapmak var, Gta ya rakip olmak, crysis e rakip olmak var.

Gtalarin, crysislarin sana rakip olma gayreti içine görme niyetiyle...

Sende kendine iyi bak
  • Acaba imza kampanyasımı başlatsak erdinç iyikul gitme diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 9 Mayıs 2012; 21:07:52 >
  • Arkadaş bilgisayardan soğudum. Elim mouse un üstünde boş boş sallıyorum mouse u
    İnternetin bilgisayarın bir anlamı kalmayacak gibi geliyor bana

Bırak Allah aşkına oyun yapımını görende uncharted yapacaksın sanar Erdinç bey, Mmorpg yapımcısı ile ne işi olur senin gitti. Bari crytek e falan transfer olsaydın. Seni sarmaz tür oyunlar. O tür oyunların yapımı da sıkıcıdır işinden soğursun söyleyim.

Gel sen gitme kal burada, bu topraklarda ki oyun dünyasının ve gamerların dengesini sen sağlıyordur. Her şey senin kontrolündeydi ve şimdi taşlar yerinden oynayacak.
  • Her ne kadar üzülsemde yolun açık olsun Erdinç abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Arkadaş bilgisayardan soğudum. Elim mouse un üstünde boş boş sallıyorum mouse u

Bırak Allah aşkına oyun yapımını görende uncharted yapacaksın sanar Erdinç bey, Mmorpg yapımcısı ile ne işi olur senin gitti. Bari crytek e falan transfer olsaydın. Seni sarmaz tür oyunlar. O tür oyunların yapımı da sıkıcıdır işinden soğursun söyleyim.

Gel sen gitme kal burada, bu topraklarda ki oyun dünyasının ve gamerların dengesini sen sağlıyordur. Her şey senin kontrolündeydi ve şimdi taşlar yerinden oynayacak.

Aynen ya bu gideceği oyun firması çöp mmo-free2 play yapan firmalardan biri crytek falan olsa neysede.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Principes

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Kendinize çok iyi bakın!

Erdinç İyikul

Westte oynuyorum bir kıyak yapar mısın

O daş gibi kişiliğin ismini versene hacı.

Nasıl?

• sazan.avi olsak iyi gülerim ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultra_storm

quote:

Aynen ya bu gideceği oyun firması çöp mmo-free2 play yapan firmalardan biri crytek falan olsa neysede.

Hayır birde oyun firmasının merkezi Kaliforniya da ve Türkiye ayağını yeni açmış yarın bir gün kapatıp gitse ne olacak. Dünya devi Nintendo bile Türkiye ofislerini kapattı. Erdinç beyin kararına saygılıyız inşallah en hayırlısı olur ama emek vererek kurduğu bsc de kalsaydı ve Gun Oksay beyde haklarını ve kazancını biraz artırsaydı. Hatta bsc yi tamamen Erdinç İyikula devretseydi. Erdinç bey bsc sayesinde Gun Oksay gibi varlıklı bir insan olabilirdi. Çünkü bsc gerçekten iyi iş çıkarıyordu. 1e1 videoları da güzel iş çıkarıyordu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultra_storm

quote:

Hayır birde oyun firmasının merkezi Kaliforniya da ve Türkiye ayağını yeni açmış yarın bir gün kapatıp gitse ne olacak. Dünya devi Nintendo bile Türkiye ofislerini kapattı. Erdinç beyin kararına saygılıyız inşallah en hayırlısı olur ama emek vererek kurduğu bsc de kalsaydı ve Gun Oksay beyde haklarını ve kazancını biraz artırsaydı. Hatta bsc yi tamamen Erdinç İyikula devretseydi. Erdinç bey bsc sayesinde Gun Oksay gibi varlıklı bir insan olabilirdi. Çünkü bsc gerçekten iyi iş çıkarıyordu. 1e1 videoları da güzel iş çıkarıyordu.

Evet bsc erdinç iyikul sayesinde büyüdü ve gelişti şimdi erdinç iyikul giderse şimdi bsc öksüz kalır gün oksayın yerinde olsam maaşını ciddi şekilde arttırırdım gitmemesi için herşeyi yapardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 9 Mayıs 2012; 21:24:10 >

• sen kal biz gidelim reis
  • Bu yolda giderse ya bir oyunun yapımcıları arasında yer alır yada kendi oyununu yapar demedi demeyin.

Bu arada:
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.