Şimdi Ara

Erasmusda Turk kizlari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
1
Favori
7.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genelleme yapmayi sevmem bastan belirteyim. Burdaki sacma kiz konularindan da degkl beni rahatsiz eden bir durum paylasacagim. Otobus yolculugumda seat ime bir kiz oturmus arkadasiyla Ingilizce durumu belirttim sonra koltuga gectim. Arkadan Turkce konusmalari geliyor meger Turklermis erasmusla gelmisler. Kulaklik vardi bende arada cikariyorum. Erkek muhabbeti var su erkek yazdi suna ne yazayim turu seyler Ingilizce de bilmiyorlar yabanci erkeklere yaziyorlar sacma kaliplar geliyor kulagima. Turkish girls are easy on erasmus muhabbeti internete goruyordum gorunce kanaat getirdim dogruymus.

Ekleme: normal olanlara hic lafim yok ama avrupada erasmusla gelenler her gun parti cosalim herkesle yatayim ozgurluk dusuncelerinde. kendilerjnizi rezil ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-54CA7772D -- 13 Kasım 2018; 4:25:26 >

• Yurt disinda bircok ulkede bulundum ve su anda yurt disinda yasiyorum. Master i da burda yaptigim icin bir cok ogrenci ortamiyla icli disliyim. Az bisey akli olan turk kizlarindan uzak duruyor turk erkekleride dahil. 2 gram ingilizce bilmeden baba parasiyla okumaya gelen tipler bitek turk kizlarina yaziyordu sadece onlarinda zaten secenegi yok. Ulan tasss gibi yabanci polonyali ukraynali vs erasmus ogrencileri ve rumen kizlar varken kim ne yapsin turk kizini ? gelsin ciplak sekilde yine bakmam rumene kayarim Allahin izniyle.
    Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Yirikalische demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Erasmusa giden erkeklerin de çoğu öyle zaten, tek problem bundan sana ne?
    30 a kadar her haltı yiyip yiyip artık ben değiştim ben eski pelinsu değilim diyip ya da daha kötüsü zavallının birini 'ilkim sensin aşkım' diyip kandırmasınlar.
    Guest-D50B08F8B G kullanıcısına yanıt
    G Guest-D50B08F8B demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

seat ime bir kız oturmuş.

Çok mu zordu "koltuğuma" yazmak?Neyin özentisi bu?
    okuduğumda araba markası olan seat anladım, yanlış mı düşündüm acaba
  • seat ime bir kız oturmuş.

Çok mu zordu "koltuğuma" yazmak?Neyin özentisi bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 13 Kasım 2018; 2:36:12 >
  • hangi ülke?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

hangi ülke?
    Almanya
  • Bu zamanda bayan milletinden ne bekliyon takılmıyacan karşınırsa kaşı yoksa zaten başkası kaşır çok önemsememek lazım değmez
  • Erasmusa giden erkeklerin de çoğu öyle zaten, tek problem bundan sana ne?
  • cinsiyet ve millet farketmezsizin yurtdısına cıkan herkes easy zaten. dhliler hariç onlar ultra kültürlü ve zeki oldukları için eğtim ve ögrenim aşkıyla yanıp tutusuyorlar
  • bana 40 dhli verin dünyayı fethedeyim - napolyon
  • Türk erkekleri yurt içinde de easy değil mi. Yani bunun kadını erkeği yok erkeklerde yurt dısına gidince tüm kızlar onu bekliyormuş düşüncesine kapılıyorlar gözlemlediğim kadarıyla.
  • onlar erasmusa czech sorno zıtarı olmaya gidiyorlar
  • yurt disinda okudugumdan mutevellit bunlarin bir cogu ile tanistim, sadece bizim kizlarimiz degil her milletin kizi asagi yukari ayni biz erkeklerde cok dogruymus gibi o soyle bu boyle diye cekistirmeye gerek yok.
  • Erkekler farklımı ki? Farklı olmasını savunmak doğaya aykırı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiazLou

onlar erasmusa czech sorno zıtarı olmaya gidiyorlar
    How about 2000 crown
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Erasmusa giden erkeklerin de çoğu öyle zaten, tek problem bundan sana ne?
    Aslında her zaman öyle değil miyiz
  • burada Türk ekeklerine keko,abaza diyen o kızlar neler yapıyor neler.Rus görmüş Türk erkeği gibi saldırıyorlar.Birkaç kızla sohbet etmiştim hepsinin sevgilisi vardı sağda solda takılıyorlardı.Ayrıca kızlar burda olan burda kalır erkek arkadaşlarımızda erasmusta başka ülkelerde onları ilgilendirmez onlarda takılsın istediği gibi demişlerdi
  • seat ime bir kiz oturmus
  • ingilizceyi ana diliniz kadar ogrenmediyseniz su sekilde cirpinmayin cok acinasi gozukuyor lan. seatime kiz oturdu. really mi ya ?

edit : imla :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DisArt5k -- 13 Kasım 2018; 8:23:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

How about 2000 crown

Alıntıları Göster
    No, i prefer red pill.
  • Bence sorun Türk kızları olması arkadaş daha usturuplu olacakları zannı içinde yazmış.
    Bir anı da benden yıl 2014 phuket sahili..
    Elli milletten adam deniz kenarında sadece üç dört kişilik bir kadın grubu üstsüz denize giriyor ve pervasızlar..
    Biz de güneşlendik denize girdik otelin yolu onların bulunduğu yerden geçiyor..
    Yanlarından geçerken o da ne?
    Türkçe konuşuyorlar
  • Brotherım bak şimdi seatine kız oturduysa sen ona relax yaklaşacaktın böyle yaparak çok bullshit bir moment yaşamış oldun,o yüzden böyle durumlarda skip geç
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.