Şimdi Ara

ERASMUS programı nedir tam olarak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar bu sene üniversiteye başlıcam.
    bu Erasmus sınavları nasıldır? ne zaman olur? ne zaman yurt dışına çıkılır? bunun maliyeti bana ne kadara patlar? aydınlatırsanız sevinirim.

• Bende bekliyorum cevapları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seks turizmidir.
  • pislik ve haram yuvası kardeş millet oraya içmeye çok afedersin karı kıza gidiyor. boşver
  • 0yuncu 0 kullanıcısına yanıt
    diğer sorularıma da cevap verirsen çok iyi olacak
  • İstiririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Git google yaz yüksek zeka gelmiş hazır cevap bekliyor .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben dil için ve gezmek için gitme niyetindeyim. çok istiyorum bu programa katılmayı gerçekten
  • Üniversitendeki Erasmus danışmanından kesin bilgi alabilirsin.
  • aramızda bu programı tecrübe etmiş kişiler bulunabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: murahe

evet arkadaşlar bu sene üniversiteye başlıcam.
    bu Erasmus sınavları nasıldır? ne zaman olur? ne zaman yurt dışına çıkılır? bunun maliyeti bana ne kadara patlar? aydınlatırsanız sevinirim.

Her okulda sınav farklılık gösterir.Sürede farklı olabilir okulun panolarını takip edebilirsin.Ertesi yıl güz yada bahar dönemlerinden birini seçebilirsin.Maliyet sana bağlı verdikleri hibe yetedebilir yetmeyedebilir aşırı maliyetli degil yinede.
  • kardeşim okul seni yurt dışına gönderiyor belirli bir miktar da hibe yani para veriliyor gideceğin ülkeye göre kalacak yer ayarlanıyor sen burada okuduğun bölümü gidip orada okuyorsun 1 veya 2 dönem oluyor

1.sınıfı bitirdikten sonra başvurursun biraz ortalama iyi olsun sonra dil sınavına ve sözlü dil mülakatına alıyorlar ama mülakat fazla kasmaz 3-5 ingilizce diyalog yaparsınız

yalnız benim giden arkadaşların hepsi sırf gezmek için gitmişti haliyle okulları 1 sene uzadı kafadan,ders çalışmıyoduk diyodu nerede karı kızlı parti orada gidiyoduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 13 Temmuz 2015; 19:37:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.