Şimdi Ara

Epson Waste İnk Error Reset Programı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
70.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chungkingexpress

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

xp 202 aldım bu yazıcının kartuslarıda reset edilmesi gerekiyor mu ¿

pardon yanlış olmuş kartuşlar değil burda resetlenen atık ped resetlemesi yukarıda verdiğim cevap atık ped uyarısı içindi. Epsonlar için ya otoreset dolan kartuş kullanacaksınız yada orjinal kartuş.

Cvp için tsk.ler
  • Heralde tüm başı sıkışanlar bu forumda toplanmış, Arkadaşlar aynı sorunu dünden beri bende yaşıyorum, Birşey değil kafalar kuruyacak, makine öylece yatıyor. Epson Stylus Photo P50 Süblime yazıcıya sahibim, Şöyle bir hata veriyor :
    '' Yazıcının mürekkep pedlerinin kullanım ömrü dolmuş durumda. Lütfen Epson desteği ile temas kurun. '' Uzun araştırmalarım sonucu, bir reset programına ihtiyacım olduğunu anladım ve bu işi para vermeden çözmenin derdine düştüm. Programı indirdim ama KEY soruyor, diğer programlar gibi çok çabuk bulunan bir key'ide yok. Tek kullanımlık bir anahtar satın alıyormuşsunuz 9,99 dolarcıkmış... Bir de bazı sitelerde reset programı satıldığını gördüm 19.90 tl yazıyor. Bu program kesin işimi görür mü? Güvenilir mi? Boşu boşuna o kadar para vermeyeyim şimdi... Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler....

• teşekkürler. ama px800 bunlarda da yok,şansıma . ama yinede paylaştığınız için teşekkürler ,oluptu paylaşmayanlar gibi .
  • Allah razı olsun, Çok teşekkürler verdiğiniz linkten programı indirdim reset attım ama şimdide makinadan çıktı alamıyorum =) iki gün içerisinde kafalar kurumuş olamaz heralde
  • arkadaşlar px720 nin reset programı olan yokmu ücretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrexfc

arkadaşlar px720 nin reset programı olan yokmu ücretsiz

konuyu baştan aşşağıya okursanız kesin olarak direk indirme linki veren arkadaşı görürsünüz acaba dedim linkmi kırık ama hayır çalışıyor.. 30 40 dolar verip almıştı arkadaş artık bi teşekkür mesajı atarsınız arkadaşa :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrexfc

arkadaşlar px720 nin reset programı olan yokmu ücretsiz

cengizakkoc@me.com. MSN veya Skype ekleyin göndereyim ücretsiz.... Para vermeyin böyle programlara...
  • Epson ve Canon Ped Reset Yazılımları Üçretsiz. -www.fixyazici.org Sitesinde.
  • BOŞVERİN BURADA REKLAM YAPIP SİZE PARAYLA PROGRAM SATMAYA ÇALIŞANLARI
    hilalkirtasiye_37@hotmail.com
    adresine mail atın elimde varsa direk maille cevap olarak gönderiyim
    sadece program gönderirim lütfen yardımcı olmamı ve diğer soruları sormayın

epsonun tüm yazıcılarının programları yabancı sitelerde mevcut arayıp da bulmasını bilene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hadernak -- 11 Eylül 2013; 15:55:49 >
  • E bizde aynı şeyleri söylüyoruz zaten. Hem yardımcı olmayacaksanız ne işe yarar ki? Herkes bu programları kullanmayı bilmez. Yapacakları en ufak bir hata yazıcıda geri dönülmez sonuçlara yol açabilir. En azından insanlara programın nasıl kullanılması gerektiğini anlatmak gerek. İyilik yapacaksak tama manası ile yapalım. Aksi takdirde yapacağınız iyilik insanlara zarar verebilir.
  • arkadaşım yapılması gereken çok basit gerekli programı açıp
    usb portu seçip
    particular adjustmen mode seçilip
    waste ink pat conter seçilecek
    gerekli iki kutu var onlar işaretlenip ceheck dedikten sonra
    intilizalitiona basılacak

BU ÇOK ZOR BİŞEYSE SİZ CANON SATIN
    ZATEN EPSON YAZICI KULLANANLAR BELLİ BİR DENEYİM SAHİBİ İNSANLAR

BU KADAR ŞEY İÇİN MİLLETİN GÖZÜNÜ KORKUTUP MİLLETİ SÖMÜRMEYE NE GEREK VAR VEYA FORUMDA REKLAMINIZI YAPMAYA NE GEREK VAR
    GİDİN SİTENİZDE REKLAMINIZI YAPIN
    quote:

FORUMLAR YARDIM İÇİN
    DİR
  • Epson XP-205 süblimasyon için kullanıyorum.

A printer's ink pad is at the end of its service life

bunun için ne yapmalıyım

Herseferinde key mi almalıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankut90 -- 25 Eylül 2013; 1:24:03 >
  • Şu anlık maalesef başka bir çare yok... Henüz programları çıkmadı şifre almaktan başka bir çareniz yok...
  • EPSON L110-L210-L300-L350-L355 PED RESET PROĞRAMI
    SINIRSIZ KULLANIM İÇİN SATIN ALABİLİRSİNİZ.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-epson-l110-l210-l300-l350-l355-ped-reset-programi-159073312/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazkravat -- 31 Mart 2014; 14:44:30 >
  • epson sx 125 yazıcım durup dururken bütün (3) lambaları yanıp söner halde kitlendi lütfen sorun nedir sizce ?
  • yardım cı olabilecek yok mu ?
  • mürekkep pedleri dolmuştur.L800de benim öyle oldu program ile çözdüm.Mail adresi falan bırakabilirsen yardımcı olabilirm.
  • Ben eski yazıcımda (Brother mfc-215c) servis modunda birkaç tuşa basarak atık hazne sayacını sıfırlayabiliyor ve atık süngerini yıkayıp yeniden kullanabiliyordum.

Şimdi epson wf7525'i alalı 3 yıl oldu ped dolu hatası verdi. Daha 500 fotoğraf ve bir o kadar belge ya bastım ya basmadım. Allahın belası, tarayıcıyı bile çalıştırmıyor. Tarayıcı lazım ve çalıştıramıyorum. Sayacı sıfırlasam nolucak süngeri çıkarıp değiştiremedikten sonra? Sayaç sıfırlamaya 20 lira istiyor yardımsever programcılar; ama atık haznesini boşaltmak-yenilemek falan yok. Zaten imkanı da yok çünkü anladığım kadarıyla epson buna da engel olmuş tasarım harikası atık ünitesi yerleşimi nedeniyle. Sayacı sıfırladın ama hazneden boya taşar da kablolara kısa devre yaptırıp yangın çıkarırsa (http://www.epson.com/cgi-bin/Store/support/InkPadsForm.jsp)

Ayrıca epson benim malımı kullanmama nasıl izin vermez? Eşşek gibi yedek parça bulundurma ve servis hizmeti vermek zorunda. Yukardaki linkte de gördüğünüz gibi bu model için sayaç sıfırlama ve ped değiştirme işine yanaşmıyor epson, 1500-2000 liaralık makine çöpe gitsin diyor. Yazıklar olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsoy -- 12 Şubat 2015; 23:20:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam
    Epson WF3520 DWF için pad resetleme programı olan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.