Şimdi Ara

Epson Waste İnk Error Reset Programı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
70.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dolby44

bende epson sx 100-105-110-111 200-205 400-405 510-515 reset programları var isteyen olursa yardımcı olabilrim. t ve tx sersinden de var. model numaranızla isteyin göndermeye çalışayım.

Teşekkürler PM attım,ilgilenirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolby44

bende epson sx 100-105-110-111 200-205 400-405 510-515 reset programları var isteyen olursa yardımcı olabilrim. t ve tx sersinden de var. model numaranızla isteyin göndermeye çalışayım.

sn dolby44
    epson sx235 varmı?teşekkürler
  • Evet arkadaşlar bende de epson px720wd yazıcı var ve atık mürekkep tankı hatası verdi ve konuyu araştırmaya başladım ve para vermeden resetlemenin bir yolunu bulamadım.Bende bu programı satın aldım,sizde boşuna para vermeyin işte link http://www.mediafire.com/?yrgzczco1ew0pvh

Epson Waste İnk Error Reset Programı

Program servis programı dır ve sadece px720wd içindir resetlemek dışında da bişeyler yapıyo ama ben o kadarını anlamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_good -- 3 Nisan 2012; 12:02:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: the_good

Evet arkadaşlar bende de epson px720wd yazıcı var ve atık mürekkep tankı hatası verdi ve konuyu araştırmaya başladım ve para vermeden resetlemenin bir yolunu bulamadım.Bende bu programı satın aldım,sizde boşuna para vermeyin işte link http://www.mediafire.com/?yrgzczco1ew0pvh

Program servis programı dır ve sadece px720wd içindir resetlemek dışında da bişeyler yapıyo ama ben o kadarını anlamıyorum..

Allah razı olsun..
    açıkcası benim işime yaramıyacak bir pragram ama başka bir yerde fotoğrafçı arkadaşımız var onun için iyi oldu.
    gerçi ona gel 50 dolar sürekli yenilersin desem hemen alır çünki goprint 60 tl sıfırlamış ve illa bize gönder demiş makinayı 50 gidiş 50 geliş kargo + 60 tl pad reset 160 tl reset attırmış oldu.

• reset programını buradan ucuza satın alabilirsiniz-garantili

http://www.sanalpazar.com/Epson-Ped-Dolu-Hatasi-Reset-Programi-19.90-Tl-Sok-Fiyat__isp4142402
  • reset programını buradan ucuza satın alabilirsiniz-garantili

http://www.sanalpazar.com/Epson-Ped-Dolu-Hatasi-Reset-Programi-19.90-Tl-Sok-Fiyat__isp4142402
  • quote:

Orijinalden alıntı: high_speed

reset programını buradan ucuza satın alabilirsiniz-garantili

adam kendisinin reklamını yapıyor..
  • çok çok ucuzmuş
  • yakında 5 liraya düşerler.
  • walla ben r360 kullanıyorum aynı sorun bende de yıllar önvce oldu.. sorun atık yerinin dolmasından dolayı makine kilitleniyor.. youtube da bir video buldum.. bir serum kablosu bi bebe pudrası birde bi yazılım ile kilidi acmıstım.. bu olayı yaklasık 2 yıl once yaptım.. ve o gunden bu güne hicbi sorun yasamadım ve 10 numara bi makine gercekten.. bazen bir yıl kullanmadım dugmeye bastıgımda bi nozzle check yap basmaya devam.. yapacak arkadaslar da bu yazılımlar gecici cozumdur. atık kutusu doldugu icin orayı bosaltmak lazım yoksa yine sıkıntı yasarsınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_good

Evet arkadaşlar bende de epson px720wd yazıcı var ve atık mürekkep tankı hatası verdi ve konuyu araştırmaya başladım ve para vermeden resetlemenin bir yolunu bulamadım.Bende bu programı satın aldım,sizde boşuna para vermeyin işte link http://www.mediafire.com/?yrgzczco1ew0pvh

Çok teşekkür ederim ! Sorunumu çözdü :)

Allah razı olsun

• çok teşekkürler.Çok makbule geçti.
  • merhabalar firmamızda px serileri için sınırsız olarak Epson Waste İnk Error Reset yapabileceğiniz program bulunmaktadır. bu progam sayesinde px serisi yazıcılarınıza key satın almadan istediğiniz kadar reset atabiliyorsunuz. program %100 sonuç vermektedir.
  • sakın sakın böyle firmalardan yaptırmayın
    ben bakırköydeki bir firmaya verdim.50 tl aldı ve hiç birşey yapmadan geri verdi.
    işin sonradan farkına vardım.
    ebay gibi yerlerden toner,yazılım almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcebi11

sakın sakın böyle firmalardan yaptırmayın
    ben bakırköydeki bir firmaya verdim.50 tl aldı ve hiç birşey yapmadan geri verdi.

siz halen bu trz programalra paramı ver yosunuz bende hepsi var isteye herkeze beleş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

Orijinalden alıntı: hcebi11

sakın sakın böyle firmalardan yaptırmayın

siz halen bu trz programalra paramı ver yosunuz bende hepsi var isteye herkeze beleş

sizde epson dx6000 adjustment programı varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanım eller -- 6 Ocak 2013; 4:44:34 >

• px800fw için varsa sevinirim.
    servis kitapçığını indirdim ama bunu bulamadım henüz
  • xp 202 aldım bu yazıcının kartuslarıda reset edilmesi gerekiyor mu ¿
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

xp 202 aldım bu yazıcının kartuslarıda reset edilmesi gerekiyor mu ¿

bir süre sonra gerekecektir, eğer çok yoğun kullanmıyorsanız bu yakın bir gelecekte olmaz lüzumsuz yere kafa temizleme işlemi yapmaktan kaçının.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

xp 202 aldım bu yazıcının kartuslarıda reset edilmesi gerekiyor mu ¿

pardon yanlış olmuş kartuşlar değil burda resetlenen atık ped resetlemesi yukarıda verdiğim cevap atık ped uyarısı içindi. Epsonlar için ya otoreset dolan kartuş kullanacaksınız yada orjinal kartuş.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.