Şimdi Ara

EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye) (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.178
Cevap
74
Favori
285.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: newonw1

merhaba,
    eğer bütçeniz 5000 TL civarında ise TW5650 alabileceğiniz en iyi cihaz diyebilirim.

Alıntıları Göster
    Ofisimiz için en acilinden projeksiyon cihazı bakıyorum,
    bahsettiğiniz cihaz ilgimizi çekti,
    toplantı odasında sunum cihazı olarak kullanılacak, perde 2,5-3 metre uzakta olur.
    Aynı zamanda 90 derece döndürüp 6 metre uzaklıktaki bi perdeye yansıtarak sinema günleri de düzenleme planımız var.
    Bu cihaz ihtiyaçlarımızı karşılar mı? Özellikle kontrast değeri dikkatimi çekti.
    İnternet üzerinden değilde direk elden almamız gerekecek, acil biraz. 5000 lira civarına satan bildiğiniz biyer var mı?

• Dostlar, bit pazarından 25 tl ye epson x92 projeksiyon aldım. lambası kırıktı. aliexpressten lambasının burner ile reflektör kısmını aldım 80 tl ye geldi.

merceklerini, içindeki aynaları vs güzelce temizledim. fanları temizleyip yağladım. 110 tl ye projeksiyonu halletmiş oldum. evimde 180x180 stor perde de vardı güzelce bağladım kullanıyorum baya da memnunum.

dostlar bu projeksiyonun maddi değeri ne kadardır? satmaya kalksam?

dipnot: 80 tl + 25 tl = 105 tl yapar. bit pazarında yediğim tavuklu pilavın parasını da ekledim. 110 tl oldu
  • bu konuya ne oldu, bu kadar durdu?
    2019 da gelecek epsonlar özellikle 4k lar hakkında bilgi sahibi olan varmı arkadaşlar?
  • evet aynen 4k ya geçmek istiyorum bende gerçi native yok epsonda genişletilmiş falan diyor. optoma iyi gibi ama epson a alıştım rainbow riskini falan almak istemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Epson EH-TW9400 ' ü nasıl bilirsiniz ?? :) tw9100w dan geçiş yapmayı düşünüyorum...
  • Tolga_06tr kullanıcısına yanıt
    Ülkemize gelmesi biraz sarkacak gibi, Şubat da Amsterdam da ki ISE fuarına gideceğim,gözlemlerimi yazarım gelince.
  • merhabalar ben usa den epson 2150 aldım (full hd) ama 4k ya geçmek istiyorum native çözünürlük ve fiyat olarak benq ve optoma uygun gibi geldi geçmek mantıklımıdır yoksa epson gerçek 4k yı beklemek gerekir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: hopeful

merhabalar ben usa den epson 2150 aldım (full hd) ama 4k ya geçmek istiyorum native çözünürlük ve fiyat olarak benq ve optoma uygun gibi geldi geçmek mantıklımıdır yoksa epson gerçek 4k yı beklemek gerekir acaba
    bende aynı cihazı kullanıyorum, 4k ya geçme zamanı geldiğinde yine bir epson ile yola devam edeceğim orası kesin.
    1080p olan cihaz bile bu kadar başarılı ise gerçek 4k cihazı kimbilir nasıl olur
  • Zyvox kullanıcısına yanıt
    aynen gerçek 4k yı bekleyeceğiz😄

• arkadaşlar görüntü ayarlarınızı paylaşırmısınız tv. de izlediğim netliği projeksiyon da tam alamıyorum zahmet olmazsa paylaşırsanız sevinirim

• hopeful H kullanıcısına yanıt
    Projeksiyon nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardanad kullanıcısına yanıt
    epson 2150 usd dan aldım. TW-5650 buradaki modeli oluyor galiba

• ALINIK Epson elpgs03 3d gözlük 2 adet arıyorum. İlgili arkadaşlar pm atarsa çok sevinirim.
  • Amazondan bugün home cinema 2150 siparişi verdim 700 dolara. 7-14 subat arasında teslim tarihi gözüküyor umarım pisman etmez. Evlilik hazırlığı icinde tv den vazgeçip keyfini sürmek icin bunu aldim (idareten 42inc bi lg led televizyonum var hali hazırda a) perde olarak imkan olursa fixed frame yapmayı düşünüyorum rum boyut dijitalden Prolyte kumaş alıp daha iyi bi fikri olan varsa önerilere açığım. Aslında bu konuda sormak istediğim gri mi mat beyaz mi tercih etmeliyim ? Fixed yada storlu perde olayına ev kesinleştiğinde bakacağım.

• turgay26 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun bende aynı cihazı kullanıyorum amazon.com dan almıştım pişman etmez beklentini karşılar

• quote:

Orijinalden alıntı: turgay26

Amazondan bugün home cinema 2150 siparişi verdim 700 dolara. 7-14 subat arasında teslim tarihi gözüküyor umarım pisman etmez. Evlilik hazırlığı icinde tv den vazgeçip keyfini sürmek icin bunu aldim (idareten 42inc bi lg led televizyonum var hali hazırda a) perde olarak imkan olursa fixed frame yapmayı düşünüyorum rum boyut dijitalden Prolyte kumaş alıp daha iyi bi fikri olan varsa önerilere açığım. Aslında bu konuda sormak istediğim gri mi mat beyaz mi tercih etmeliyim ? Fixed yada storlu perde olayına ev kesinleştiğinde bakacağım.
    Link verebilir misiniz.

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Link bu:
    https://www.amazon.com/gp/product/B074FLKWSY/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00__o00_s00?ie=UTF8&psc=1

700 dolar sadece cihazın fiyatı kargo + Gümrük ücretleri ile toplamda 887 dolara geldi. 47 dolar civarı olan kargo ücretini sildirmeyi deneyeceğim.
  • quote:

Link bu:
    https://www.amazon.com/gp/product/B074FLKWSY/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00__o00_s00?ie=UTF8&psc=1

700 dolar sadece cihazın fiyatı kargo + Gümrük ücretleri ile toplamda 887 dolara geldi. 47 dolar civarı olan kargo ücretini sildirmeyi deneyeceğim.
    Teşekkür ederim. Toplam 700 dolara gelseydi , çok iyi fiyatti. 887 dolar fiyat çok avantajlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 28 Ocak 2019; 9:41:29 >

• quote:

Amazondan bugün home cinema 2150 siparişi verdim 700 dolara. 7-14 subat arasında teslim tarihi gözüküyor umarım pisman etmez. Evlilik hazırlığı icinde tv den vazgeçip keyfini sürmek icin bunu aldim (idareten 42inc bi lg led televizyonum var hali hazırda a) perde olarak imkan olursa fixed frame yapmayı düşünüyorum rum boyut dijitalden Prolyte kumaş alıp daha iyi bi fikri olan varsa önerilere açığım. Aslında bu konuda sormak istediğim gri mi mat beyaz mi tercih etmeliyim ? Fixed yada storlu perde olayına ev kesinleştiğinde bakacağım.
    1080p olarak tam bir f/p canavarı, ben çok memnunum (Allah bozmasın), inanılmaz görüntüsü var.
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.