Şimdi Ara

Epson L800 yazıcı hk. görüşler.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
9
Favori
53.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericbey

Bende ev kullanıcısıyım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ocRA*

quote:

Arkadasım Vatan' da çalışıyor bir müşteri kırık olmasına rağmen aldı diyor indirimdeyken.

Tamam herkes yazıcıyı övüyorda, O kadarda değil yani

Sonuçta, mürekkep püskürtmeli yazıcı segmenti bile ev kullanıcısı olarak geçiyor. Bknz. epson.com.tr

kapakta olan bi sıkıntı ise alınabilir kırık olan yer neresi ise ona göre muamele yapmak gerekir 250 300 lira fazla ödemek istemez kimse..

• quote:

Orijinalden alıntı: ocRA*

quote:

Arkadasım Vatan' da çalışıyor bir müşteri kırık olmasına rağmen aldı diyor indirimdeyken.

Tamam herkes yazıcıyı övüyorda, O kadarda değil yani

Sonuçta, mürekkep püskürtmeli yazıcı segmenti bile ev kullanıcısı olarak geçiyor. Bknz. epson.com.tr

Ama malesef ki bu yazıcı ev kullanıcıları kadar bir o kadar iş sektöründede kullanılıyor ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

hocam bayağı uğraştım sonunda illalah dedim bırkatım koliye kaldırıp attım kenara L800 şimdilik iş görüyor biraz daha 4545 yayğınlaşsın kullanılsın çıkartırım kutusundan

4525 şinizi ilk orjinal haline getire bilirim çok uçuz bi rakama ve aynı olayı 1 ay içinde tekrar larsa para iade
  • quote:

hocam bayağı uğraştım sonunda illalah dedim bırkatım koliye kaldırıp attım kenara L800 şimdilik iş görüyor biraz daha 4545 yayğınlaşsın kullanılsın çıkartırım kutusundan

4 reng mürekkep + baskı kafası acımı 100tl gibi bi rakamı bulur ve normal baskı da dahi çizik atmicak o model cihazların baskı kafası acımı genelde firmalar kafa temizleme yada baskı kafasını söküp solis yonda bekletiyolar bu çözüm olmaz o modellerde mürekkep pompalama motoru tıkanı yor yada hava yapıyor o cihazdan ortalma 10 adet satım ve en az cıktı da olan cihazım 20 bin baskı da ve halen 0 ürün gibi cıktı alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

4525 şinizi ilk orjinal haline getire bilirim çok uçuz bi rakama ve aynı olayı 1 ay içinde tekrar larsa para iade

4545 hocam pm ile dönermisiniz tam olarak nasıl ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

quote:

Teknik servis konusunda Ahmet'e güvenebilirsiniz. Benim bu piyasada yazıcı konusunda tanıdığım en bilgili insandır. Dediği gibi yazıcınızı sıfır ayarında size teslim eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolankartus.com.tr -- 12 Haziran 2013; 16:34:26 >

• vay arkadaş konuyu ben açtım yazıcının fiyatı uçmuş yahu altın mı döviz mi bu.. sürekli besleme sistemi ve büyük tanklar diğer birçoğunu baltaladı gibi..
  • ufukman kullanıcısına yanıt
    Gerçekten fiyat uçmuş durumda, en uygun nereden bulabiliriz acaba? @ufukman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin_Karakurt

Gerçekten fiyat uçmuş durumda, en uygun nereden bulabiliriz acaba? @ufukman

Bence artık uygun fiyata bulmanız imkansız gibi...
  • Engin_Karakurt E kullanıcısına yanıt
    böyle ucuz ürünler görünce bi kıllanma geliyor bana hep.. eskiden mürekkep kartuşlarını içinden alıp satan firmalar vardı. şimdi bununda mürekkeplerini alıyolarsa 150 lira az da değil :))
  • ziper_gazi_ Z kullanıcısına yanıt
    Haklısın ben de siteye güvenemedim, daha önce alışverişim yok.

Bir süre daha fiyatın düşmesini beklemekten başka çare yok. :(

@ziper_gazi_
  • Bence site güncellenmemiş. Telefon ile teyit edin. Zaten teslimat süresi 2-3 gün diyor. Arayın stok sorun. Biz size dönüş yapıcaz derler. Sonra arar stokta kalmadı derler. Ha eğer bu fiyata satışları varsa kaçırmayın hemen alın zaten...
  • birden bire bukadar fazla fiyat attırımı olması ilgincime gitti benimde.. açıkçası daha ucuzlamasını, px660 ve px720 gibi cihazların kendinden kartuşlusunu bekliyodum ama onlarda gelmedi l550 geldi çok fonksiyonlu olarak diğerleride gelirse epson içinde bizim içinde iyi olucak kanaatindeyim. fabrika çıkış böyle olması makinayı bambaşka yapıyor..
  • Bir satıcı olrak söylüyorum ki, fiyatı direk Epson'dan gelen direktif doğrultusunda yükseldi... Ama neden derseniz; ona bende anlam veremedim. Sorduğum distribütörler de çalışanlar bile bilmiyor nedenini..
  • pahalanacağını bi kaç hafta önceden belirtmiştiniz siz hatırlıyorum. şuanda direk bulabildiğim en ucuzu 700 lira her taraf pahalandığında ankaradaki bir firmanın sitesinde 585 di o hafta boyunca öyle kaldı sonra zam yapmış onlarda :) 4525 i halen uygun veriyorlar ama :)
  • epson dışında başka firmalarında orjinal ciss sistemli yazıcı çıkarma planı yok heralde. adamlar rakip olmayınca fiyatı 2 katına çıkardılar
  • Hp son 3 yıldır, canon bu sene ucuz kartuşlu yazıcı politikası izliyor.
    Epson bu tarz ile sıyrıldı gitti.Ya yazıcıdan yada sarftan kazanmalı bir şekilde.Tercihi yazıcı dan yana kullandı.Makul , çünkü ''pahalı ama bir kere alıyorsun'' mantığı hakim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.