Şimdi Ara

Epson L800 yazıcı hk. görüşler.. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
9
Favori
53.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihaz bence gayet kaliteli. Ancak nedenini bilmemekle benim cihazım sorunlu epsonun kendi teknik servisine götürdüğümde bile sorunu çözemediler yada işlerine sorunu çözmek gelmedi diyelim. Ama cihaz sağlam iken ben gayet memnundum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihto kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• JWayne J kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir sorun oluştu ?

• Yok mu beyler şu yazıcıyı kullanıp uzun vadede kullanımını anlatacak birisi?
  • kodak parlak kağıt için hangi epson hangi kağıt seceneğini secilcek.matta netice aldım.teşekkürler.
  • epson premium glossy
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

epson premium glossy

teşekkürler.birşey daha sorcaktım 10x15 12 saniye diye biliyordum sanki daha uzun gibi
  • Rica ederim
    evet epson 12 sn olduğunu iddia eder ama aslında 18-20 sn'yi rahat bulur. firmaların verdiği bilgiler her zaman asıl olandan çok daha iyimserdir. kendilerince açıklama getirmedede son derece mahirdirler 5% doluluk oranında falan filan gibi laflar bilirsiniz sizde. genede eski, kartuşlu PX serisinden sonra en hızlı fotoğraf baskısı veren cihazdır L800.
  • Beyler HP PHOTOSMART 7510 mu, EPSON L800 MÜ?
  • Fotograf Studyomuza 2 tane epson L800 aldik kodak satin kagitlar ile muthis sonuclar veriyor glossyde ayni sekilde gayet guzel. Parlak yada mat tamamen tercih meselesi ikiside gayet basarili.

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Satin kağıt dediğiniz İnci diye geçenler mi oluyor?

Rovi İnci diye geçen kağıt satin mi, mat mı?

Bir de bastığınız A4 fotoğraflarından paylaşır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ELNINO_ -- 7 Şubat 2015; 1:18:00 >
  • _ELNINO_ kullanıcısına yanıt
    Satin / mat diye gecer. Ben satin istedigimde veriyorlar. Kutu uzerinde yazani okumadim buyuk ihtimal satin yaziyordur sizin dediginiz kagidi duymamistim denemek lazim. Eskiden luster serisi vardi eger oyleyse onu kullanmak lazim luster guzeldir mat sayilabilir, hafif mat.

Şöyle tarif edebilirim, vesikalık fotoğraflarda bazen görebilirsiniz, biraz kaliteli stüdyolar için konuşuyorum. Zımparalı gibi bir yüzeyi var.
  • _ELNINO_ kullanıcısına yanıt
    Biraz kaliteli studyolar derken ne demek istediginiz anlamadim. Studyomuzda frontier, 2 adet termal ve 2 adette epson L800 var. Bahsettiginiz kagidida bilmiyorum.

Malatya da yaşıyorum ben, burada pahalı bir iki stüdyoda kullanıldığına denk geldim, ondan öyle dedim, belki de kötü bir kağıt, ama ben de Rovi'den alıp baskı aldım A4 boyutunda, memnun kaldım. Sizden ricam bana A4 fotoğraf çıktılarınızdan bir kaçını paylaşır mısınız L800 ile daha iyi bir yazıcınız var ise onun kıyaslamasını yaparsanız çok sevinirim.
  • Merhaba,

Pazar günü epson L800 yazıcı aldım. Taşımadan yazıcı moduna alıp mürekkepleri yükledim. CD yi bilgisayara taktım. USB bağla ekranı çıkınca bağladım ancak mürekep ID sormadan kurulum tamamlandı. Ancak yazıcı çalışmıyor mürekkep yüklemesi yapılmadı orta ve sağ ışıklar kırmızı yanıp sönüyor. Genel Hata uyarısıymış.

Servisi aradım ufak bir takılma olabilir getirin bakalım sorunluysa rapor hazırlarız değişim yada para iadesi alabilirsiniz dediler.

Sorun nerede olabilir Ne yapmamı önerirsiniz?
  • excalibros E kullanıcısına yanıt
    Mürekkep aktarım tuşuna basılı tutup denediniz mi ? Yada sıfırdan bilgisayardan kaldırıp kursanız ?
  • Mürekkep aktarım tuşu ortadaki sanırım. Denemedim ancak programı kaldırıp tekrar kurdum.

Peki bu programlardan masaüstüne kurulan epson portal ne ise yarıyor. İnternet teki videolardan birinde onunla mürekkep İD giriliyordu.

• Beyler fotoğraf stüdyomuzda kullandığımız Epson l800 her baskıda fotoğrafı alttan ve yanlardan kesiyor çözümü hakkında bilgisi olan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim

• c.r.a.s.h C kullanıcısına yanıt
    kesiyor derken tam olarak kastettiğiniz nedir? beyazlıkmı bırakıyor yoksa resim dosyasının bir kısmını kenarlardan yiyormu.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.