Binbaşı
06 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Bank Of Logistic LTD - Uzun vadeli Yatırım Sistemi

Arkadaşlar sizlere yeni keşfettiğim bir yatırım sitesini paylaşacağım. İlgilenen olursa benimle irtibat kurabilir, kayıt linki aşağıdadır.

Herkese Bol Kazançlar Dilerim.

SİTE HAKKINDA BİLGİLENDİRME:

Bank Of Logistic LTD 01.04.2017'de İngiltere'de kurulmuş bir şirkettir. Yatırımcılarından oluşturduğu sermayeyi borsada değerlendirerek hem kendisi kazanmış, hem de yatırımcılarına kazandırmıştır. Yatırımlarını büyütmek, farklı alanlarda ilerlemek için halka açılmış ve bizlere yatırım fırsatları sunmuştur. Firma geçmişinde borsaya yatırım yapan, sermayesini bu tarz piyasalarda değerlendiren bir şirkettir. Sermayesini daha da büyütüp borsa dışında lojistik alanında da faaliyet göstermek istiyor, gerekli sermayeyi oluşturmak için de halka açılıyor. Bizim gibi yatırımcılar sayesinde lojistik alanında yatırımlar yapmaya başlayarak şirketi büyütürken bizlere de kar payı vermeyi amaçlıyor. Kazan kazandır mantığı ile hareket ediyor. Site henüz çok yeni, her gün iyileştirmeler devam ediyor.

Ödeme Sistemi:

- Payeer (Perfect Money ve Bitcoin yakında eklenecek)
- Minimum Yatırım Miktarı: 20$
- Minimum Çekme Miktarı: 1$
- Referans Komisyonu: %5-3
- Para Çekme Süresi: Haftada 1 defa, para çekme talebinden sonra 24 saat içinde hesabınıza geçer.

Yatırım Planları:

Son olarak site ile ilgili sorularınızı "Support@bankoflogistic.com" mail adresine yazabilirsiniz. Siteye yeni canlı destek eklediler yakında o da aktif olacakmış. Ben bir kaç gündür bayağı sorular sordum. Bildiklerimi az çok burada paylaştım. Sormak istediğiniz bir şey olursa konuya yazabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isterim.

Kayıt Linki:https://bankoflogistic.com/?ref=elnino
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu konuyu hem bilgilendirme amaçlı açtım, hem de birlikte kazanmak icin. Uzun suredir bu forumda yazıp çiziyorum. Takdir edersiniz ki bu zamana kadar kimseyi yanlış bir yola teşvik etmedim Allah'a şükür.

Konuya gelecek olursak. Bir süredir başlıkta ismi geçen şirkete üyeyim. Başlığa yazdığım gibi yatırım yaparak kar sağlıyorsunuz. Kooperatif mantıgiyla çalışıyor bir nevi. Siteyi biraz karıştırırsanız Türkçe dil desteği var zaten. Kimdir necidir görebilirsiniz. O konulara değinmek istemiyorum o yüzden.

Benim amacım daha çok nasıl buraya yatırım yapılabilir, nasıl sisteme dahil olunur, para nasıl aktarılır, nasıl çekilir, ne kadar kazanılır, ne kadar kesinti olur, vergiler vs..

Bu arada sunu da söyleyeyim. Bende sıradan bir üyeyim. Sirketi övecek kesinlikle bir dayanağım Yok. Ne derece sağlamdır bilemem. Araştırmalarıma göre 2011 den beri faliyette ve 2021 e kadar projeleri sürecek, sonrasında yatırımları daha büyük çaplı projelere dönüştürecekler. Ama şirketten herhangi bir zarara uğrarsanız ki bende uğramış olurum. Bir mesuliyet kabul etmiyorum. (:

Ancak ben dahil olduğumdan bu yana bir sıkıntı gormedim. Odeme de aldım, zaten ayda iki defa odeme alabiliyorsunuz. Sorunsuz ulaşıyor elinize.

Konuyla ilgili olarak. Yatırım yapmak isteyen, az da olsa risk almak isteyen olursa bana buradan ulaşabilir. Minimum 50$ ile sisteme dahil olabiliyorsunuz. Asagida sistemle ilgili kayıt linklerini ekliyorum. Oradan kayıt olarak bana da bonus kazandırabiliriz. Aklınıza takılanları bana sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bol kazançlar.

Edelweiss üyelik linki. (Yatırım sitesi)
https://edelweiss5.com/?ref=25172

Payeer cüzdan üyelik linki. (Para Transfer sitesi)
https://payeer.com/03985311
Beyler imzamda bulunan sistemi kullanıyorum. Anakart ın üzerinde bulunan tpu tuşu ile o.c moduna alıyorum 3.3 ghz den 4.2 ye falan yükseliyor. Ancak 3000 Mhz olan ramler 2.333 de çalışıyor. Xmp yi devreye sokuyorum ram 3000 olunca da 3.6 ghz hızına düşüyor işlemci. 3000 lik ram leri boşuna mı aldık şimdi.
Başlıkta yazdığım gibi 7.000 tl bütçe var arkadaşlar komple sistem istiyorum. Oyun ve is amaçlı. monitör 27" olacak.

COOLER MASTER HAF 942 BLACK EDİTİON ALINDİ.
CORSAİR CX850M ALINDI.
SAMSUNG 840 EVO 120 GB ALINDI.
WD BLUE 500 GB ALINDI.
SEAGATE BARRACUDA 500 GB ALINDI.
ASUS DVD RW ALINDI.
COOLER MASTER 120V SIVI SOĞUTMA ALINDI.
GSKİLL RİPJAWS 3000 MHZ 4X4 16 GB RAM ALINACAK.
İNTEL HASWELL 5820 İŞLEMCİ ALINACAK.
ASUS X99 DELUXE ANAKART ALINACAK.
Arkadaşlar Nikon D3200 kullanıyorum, uzak mesafe çekim için kendi flaşı çok yetersiz kalıyor.

Bende 10-15 senelik bir flaş var, bunu takıyorum, makinenin flaşını kapatıyorum. Fotoğraf çekince harici flaş patlıyor. Ancak bu durumda da fotoğraflar çok parlak oluyor.

Flaş kullanımı nasıl yapılır, bir ayar mı yapmak gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar fotoğraflarınız istediğiniz tüm boyutlarda ve 300 gsm kaliteli kağıtlara basılır. Adresinize kargo ücretsiz yollanır.

İlgilenenler konuya mesaj bırakarak fiyat teklifi alabilirler.
Beyler Logitech Z523, Z323 ve Z-200 arasında kaldım, Z523 2+1 olarak sanırım Z323'ten daha iyiymiş, ama Z-200 de daha kompakt yapısıyla ilgimi çekiyor, şuan kullandığım Z-150 serisi fena değil, bir tık yükseltmek istiyorum hoparlörü, sizce Z523'e o parayı vermeye değer mi, yoksa Z-200 de yeterli mi?
Beyler HP Advanced 10x15 kullanıyorum gayet memnunum. Fakat biraz küçük geldiği için yine aynı serinin 13x18 olanını sipariş ettim.

Fakat bildiğiniz gibi fiyatı biraz yüksek, ben de Rovi'nin kağıtlarını gördüm, HP'ye oranla yarı yarıya fiyatı, çok memnun olanlar varmış. Premium İnci ve Parlak serisi.

Sonuç olarak bu kağıt markası için kimisi iyi kimisi kötü diyor. Gramaj olarak bakıldığında 250 gr HP'ye göre bu 300 gram olduğu için daha iyi mi kötü mü bilemiyorum ama eğer ikisi de aynı kalitede ise, HP ile arasında fark yok ise bundan sonra onu tercih edeyim diyorum. Sonuç olarak Rovi bilinmiyor HP gibi, bu durumda HP markası için para ödemiş olmak istemiyorum. Tabi hissiyat olarak HP karton kutuda falan geliyor, daha bir premium havası var ama dediğim gibi baskıda netlik, kalite aynı ise onu kullanmak istiyorum.

Daha kaliteli markalar varsa tavsiyelere de açığım. Ama nedense Epson ve Canon bana soğuk geliyor, hiç kullanmadığım için de olabilir.
http://www.logitech.com/tr-tr/product/multimedia-speakers-z200
http://www.logitech.com/tr-tr/product/multimedia-speakers-z213

Beyler neden Z200 - Z213'ten pahalı? Z213 hem 2+1, hem de daha üst model olması lazım, ancak diğeri daha pahalı.
BEYLER BAŞLIKTAKİ KARTUŞ DOLUMU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI? KİMİ SİTELERDE DİREK UCUNDAN ENJEKTE EDİYORLAR MÜREKKEBİ, KİMİSİNDE DE SAĞI SOLU BANTLANIYOR,

TAM BİR FİKİR EDİNEMEDİM AÇIKÇASI. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Teknoloji
Forum İmzası:
ASUS X99-DELUXE /U3.1 Intel X99 SOKET 2011V3 DDR4 || Intel Core i7 5820K Soket 2011V3 6 Çekirdekli 3.3GHz 15MB Önbellek || Asus GTX760 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1
GSKILL 16GB (4x4GB) Ripjaws4 Kırmızı DDR4 3000MHz || SAMSUNG 120 GB 840 EVO SATA 3.0 SSD || WD 3.5" 500GB CAVIAR BLUE 16MB Cache HDD || Seagate 3.5" 500GB Barracuda 16MB Cache HDD
COOLER MASTER HAF X 942 BLACK EDITION FULL TOWER || CORSAIR BUILDER CXM SERİSİ 80PLUS BRONZE 850W MODÜLER || ASUS DRW-24B5ST 24X DOUBLE LAYER
HP X2301 23" MİKRO İNCE LED || LOGITECH Z-200 1+1 SPEAKER || LOGITECH MK710 NANO UNIFYING WIRELESS DESKTOP
Forum İkinci El İmzası:
ASUS X99-DELUXE /U3.1 Intel X99 SOKET 2011V3 DDR4 || Intel Core i7 5820K Soket 2011V3 6 Çekirdekli 3.3GHz 15MB Önbellek || Asus GTX760 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1
GSKILL 16GB (4x4GB) Ripjaws4 Kırmızı DDR4 3000MHz || SAMSUNG 120 GB 840 EVO SATA 3.0 SSD || WD 3.5" 500GB CAVIAR BLUE 16MB Cache HDD || Seagate 3.5" 500GB Barracuda 16MB Cache HDD
COOLER MASTER HAF X 942 BLACK EDITION FULL TOWER || CORSAIR BUILDER CXM SERİSİ 80PLUS BRONZE 850W MODÜLER || ASUS DRW-24B5ST 24X DOUBLE LAYER
HP X2301 23" MİKRO İNCE LED || LOGITECH Z-200 1+1 SPEAKER || LOGITECH MK710 NANO UNIFYING WIRELESS DESKTOP
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Operatör
Turkcell
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.125
İkinci El Bölümü Mesajları: 325
Konularının görüntülenme sayısı: 86.793 (Bu ay: 345)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 68 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.