Şimdi Ara

Epson L800 yazıcı hk. görüşler.. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
440
Cevap
9
Favori
53.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orjinal epson mürekkeplerini kullanıyorum.
  • JWayne J kullanıcısına yanıt
    ekteki dosyayı a4 ebatında basıp hangi renkte problem olduğunu tespit edebilirsiniz.
     Epson L800 yazıcı hk. görüşler..
  • çizgi sorunu yasyan arkadaslar, püskürtme deseni yazdırdıgınızda sonuçlar normal mi? mürekkep gelmeyen tıkanık nozüller var mı? baskı yaparken seçtiginiz kagıt modu(düz kagıt, glossy vb.), baskı kalitesi modu(metin, fotograf vb.) nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civalı sokak lambası -- 1 Şubat 2015; 1:34:22 >
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 0:12:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • civalı sokak lambası C kullanıcısına yanıt
    Püskürtme deseninde herhangi bir problem yok hepsi net. Baskı kalitesi en iyi fotoğraf kalitede seçili. Kağıt modu ise hangi kağıdı kullanıyorsam onu seçerim her zaman (mat kağıtta epson matte modu veya parlak kağıtsa kağıdın kalitesine ve parlaklığına göre seçim yapıyorum vs.) ama problem hep aynı. kağıt orjinal epson kullandığımda dahi değişmiyor.
  • fatihto kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben L800 ve L355 kullanıyorum. L355 yazıcı olarak çok iyi ama fotoğraf kalitesi olarak L800'ü tutmaz. (Ancak benim L800 arızalı olmasa daha memnun olacaktım =) )
  • OCP Türkiye kullanıcısına yanıt
    Hocam sıkıntı magenta'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: JWayne

Merhaba, ben L800 ve L355 kullanıyorum. L355 yazıcı olarak çok iyi ama fotoğraf kalitesi olarak L800'ü tutmaz. (Ancak benim L800 arızalı olmasa daha memnun olacaktım =) )
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 0:13:17 >
    sonucu tarayıp paylaşsaydınız daha iyi olurdu. eğer kafa temizliği problemi gidermiyorsa ve kafada elektronik bir problem yoksa OCP'nin Epson piezo kafalar için ürettiği ESS adlı kafa temizleme solüsyonundan magenta kartuşuna doldurup full sayfa magenta basarak açmayı deneyebilirsiniz.
    solüsyon için link:http://www.sarfet.com/kartus-temizleme-solusyonu
  • Beyler kaç adet A4 (En yüksek kalitede) fotoğraf çıktısı aldıktan sonra görüntü kalitesi düşmeye başlar?
  • OCP Türkiye kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün garantili olduğu için çok kurcalamak istemiyorum açıkçası. Fotoğrafı anca tarama fırsatı bulabildim şimdi atıyorum. Ancak burada hem 4 renkte de problem var gibi görünse de gözle görülür sıkıntı magentada'dır bilgilerinize
     Epson L800 yazıcı hk. görüşler..
  • _ELNINO_ kullanıcısına yanıt
    Ben 500-600 civarı A4 ten sonra sıkıntı yaşamaya başladım.
    Her kağıda baskı yapabilirsiniz. Etiket kağıtları da dahil. Ancak görüntü kaliteleri kağıttan kağıda değişiklik göstermektedir.
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 0:13:48 >
    Bu rakam çok az değil mi? Bu kadar kalitesiz mi cihaz?
    Her yazıcıda her kağıdı kullanabilirsiniz, doğru ayarı seçtiğiniz müddetçe.
  • İdealidir severim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 0:14:7 >
    Yapman gereken parlak ya da mat fotoğraf kağıdını seçmek.
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 0:14:24 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.