Şimdi Ara

Epson L386 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/epson-l386-tarayici-fotokopi-wi-fi-murekkep-tankli-yazici-p-HBV000001WPTU

arkadaşlar bu yazıcının mürekkep donma sorunu varmıdır? evde kullanıcam uzun süre aralıklarla kullanmama bekletme durumum var. bana renkli yazıcı lazım kartuşu zırt pırt bitmeyecek. yardımcı olurmusunuz?

• mürekkepli yazıcılarda var bu sorun , yani ben bir sayfa ayarladım her renkten bir sayfayı dolduracak şekilde her hafta çıktı alıyorum , mürekkebi acıdığımdan bu süreyi uzattım sonra araya hastane falan girdi epson xp yazıcımın kafası bu şekilde gitti bu sebeple haftada bir her renk kullanılacak şekilde çıktı almanızı öneririm ben temiz L365 buldum 350 tl den aldım daha 20 sayfa çıktı alınmıştı o şekil temiz ikinci elde bakabilirsiniz
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    Yazıcıyı aldım yolda geliyor kargo. 1ay falan çıktı almasam öyle dursa sorun olur diyosunuz yani? Evde kullanmak için aldım kartuş sorunlarından bıktım çünkü. diğerlerinde kartuşu çok çabuk bitiyor ve çok pahalı oluyor alamıyorum işimi göremiyorum. o yüzden bunu tercih ettim.
  • 1 ayda kesin olur demiyorum benim aldığım yazıcıyı 2 ay falan kullanmamış arkadaş sadece siyahta sıkıntı vardı kendim kafa temizleme yaptım açamadım servise verdim orda açtılar yani kesin donar diyemiyorum ama donarsada insanı canından bezdiriyor , hele garantisi yok ise kafa parası yazıcı kadar , bu sebeple haftada bir bir sayfa çıktı almak mantıklı
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam bilgi için dikkat ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

teşekkürler hocam bilgi için dikkat ederim

Merhaba Hocam,

Yazıcı nasılmış, deneyiminizi paylaşır mısınız?

Yazdırma hızı, maliyeti, donma sorunu vs...

Tavsiye eder misiniz?
  • mozmeniniz M kullanıcısına yanıt
    Mükemmel ben evde kullaniyorum 6 ay falan oldu galiba alali daha kurekkeplerinin %5i bitti. Bana ömür boyu gider bu gidişle. Wifi ile kablosuz bagladim pcyede telede cok kullanisli. Donma kasma yok. Fotograf bile basiyo ayni fotoğraf stüdyosu gibi gercek foto basiyor. Foto basmakla işim yok denemek icin 5-10tane bastım. Benim isim ara sıra cikti almak. Cok mukemmel yazici tavsiye ederim. Suan 750lira civari sanirim parasını hakediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam teşekkürler hızlı yanıtınız için. Güle güle kullanın.

Ben de almaya karar verdim bu vesileyle.

Tekrar teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanet yazıcı kablosuz iletişim hatası veriyor sürekli.. canı isterse çalışıyor.. Kablo takmak istemiyorum kardeşim ya. Niye böyle bu alet...
  • talhagezer kullanıcısına yanıt
    Yazıcının bulunduğu yeri değiştirip deneyin , değişen bir şey var mı?
  • Aldığım günden beri kablosuz kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Modem repeater ile ağımı genişletiyorum. yazıcı Repeater ile yan yana. Belki o yüzden de yaşamamış olabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.