Şimdi Ara

Epson DX8400 Yazısı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epson DX8400 var. siyah mürekkebi yok. sadece tarayıcısı lazım bana. açdığımda tarayıcı panelinde sürekli eror verior. T0711 H siyah mürekkep biseler yazıyor. pc dede driver i var.
    Verdiği Hata SS'si;

İlla mürekkepmi almam lazım tarayıcısını kullanabilmem için?

• Siz epsonun kendi programını açtığınızdan dolayı size bunu şart koşuyor olabilir.
    İşletim sistemi ne kullanıyorsunuz?tarayıcı ve kamera sihirbazını açarsanız bir ihtimal epson tarayıcıyı kullanarak işinizi görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Siz epsonun kendi programını açtığınızdan dolayı size bunu şart koşuyor olabilir.
    İşletim sistemi ne kullanıyorsunuz?tarayıcı ve kamera sihirbazını açarsanız bir ihtimal epson tarayıcıyı kullanarak işinizi görebilirsiniz.

sistemim bu . yardımcı olursanız sevinirim
  • yaziciyi programlari ile degilde sadece driver olarak tanitirsaniz ve yardimci bir program kurarsaniz( abby finereader gibi) tarayici kismini tanitabilirsiniz gibime geliyor
  • başlata tıklayınca Tarayıcı yazdığınızda windows fax ve tarayıcı sihirbazını açması lazım.şu an elimin altında win7 yok ezbere yazıyorum ama bulmanız lazım.
  • yazıcının lcd panelinde mürekkep takın diyor. hiç birşeye ulaşılmıyor yazıcının kendi menüsünden . izin vermiyor.
  • bu söylediklerim işe yarar mı bilemem denemeniz lazım.
    denetim masası programlar ve özellikleri bölümünden epson yazılımını kaldırıp öyle deneyin.

eğer olmazsa aygıt yönetcisinde epson için yazıcı ayrı aygıt olarak görünüyorsa onun da driverını kaldırın.birtek scanner / tarayıcı kalsın.
    öyle deneyin bir de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

bu söylediklerim işe yarar mı bilemem denemeniz lazım.
    denetim masası programlar ve özellikleri bölümünden epson yazılımını kaldırıp öyle deneyin.

eğer olmazsa aygıt yönetcisinde epson için yazıcı ayrı aygıt olarak görünüyorsa onun da driverını kaldırın.birtek scanner / tarayıcı kalsın.
    öyle deneyin bir de.

hepsini denedim. sadece epson yazıcı olarak görünüyor. en sonunda kenara kaldırdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.