Şimdi Ara

Epson 3010 ile ilgili 2 soru...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben dün epson 3010 aldım. xbox360 ve bilgisayarımı bağladım. xbox'ta stereoscopic oyunlar gayet güzel çalışıyor ama bilgisayarda henüz 3d hiçbirşey izleyebilmiş veya oynayabilmiş değilim. ekran kartım ati hd5770 ve 3d desteği yok. o yüzden mi, yoksa bir yazılım vs mi yüklemem gerekiyor?

ayrıca bilgisayar çözünürlüğü 1920x1080 olmasına rağmen, xbox bağlıyken projektör daha büyük yansıtıyor. sizce sebebi nedir?

• Aldığınız model, Türkiye'deki TW6000'in karşılığı.

Bende HTPC'de GT430 fansız ekran kartı var, 3D destekliyor :
    1) Internetten bluray ISO temin edip (nasıl ? sorusuna ben cevap veremem), Daemon Tools ile imajı mount edip, sanki bluray disk takmış gibi Power Dvd 12 ile oynatacaksınız.
    2) MKV formatında SBS (side-by-side) görüntüleri ise steroscopic player ile oynayabilirsiniz.
    Sizdeki ekran kartı 3D desteklemiyor ise sadece Bluray ISO mu izleyemezsiniz, yoksa steroscopic player ile SBS de mi izleyemezsiniz bilemiyorum.

Ama HTPC'den daha pratik olduğu için ben bir de Egreat R6S bluray iso, sbs oynatıcı aldım. Yenisi 225 TL, ikinci el 150-170 TL civarı, forumda konusu var.

Xbox'da Settings > Display Settings'de 1080p seçin.

HDMI kablo olarak 1.4'e ihtiyacınız yok, bugün piyasada en düşük 1.3 satılıyor. En ucuz kabloyu alın, aynı işi görür.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.