Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (6216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.969
Cevap
153
Favori
2.159.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62146215621662176218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • God of war, rdr2 ve witcher 3 le devam edeceğiz o zaman. Tavsiyeler için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakoPlay

Şahsen witcher ı beğenmemiştim ben. 2. Oyunu da oynamadım hiç. 3. Oyun cidden efsane. Başka birşey olmuş gerçekten.

Rdr 2 de single ı acayip keyifli inanılmaz bir açık dünya. Online ı boş ama
    Witcher'ın 3. oyun gerçekten şaheser olmuş. Sırf bu yüzden cyberpunk 2077 yi bekler oldum. ( Keanuu reeves etkisi diyelim ) :) God of War listemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayff -- 22 Haziran 2019; 16:21:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tayff kullanıcısına yanıt
    Onu biz de bekliyoruz dernekçe hocam 😁 gta nın alternatifi VI çıkasıya kadar dalabiliriz inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Vr sahibi artacak sanırım, hadi bakalım, hoşgeldin hocam, creed ile ringde kapışabiliriz :)

Multi olayını bir yerden yakalayacağız yüksek sayılı olarak ama nerden ne zaman olacak bilemiyorum,
    -World warz ( bunda pes etmedim, oyuncu çıkarsa benim oyun duruyor, max. 4 kişi online izin veriyor, çık keyifli olur zannediyorum),

- Monopoly (online keyifli fakat bir oyunun bitmesi zaman alıyor, online var gayet keyifli, sanırım 8 oyuncuya kadar oynanıyor hemi de ucuz)
    Vr tecrübem samsung s7 de kullandığım gear vrdan ibaret. Bayağı bir fark yaratmasını bekliyorum aldığım zaman bakalım hocam. Daha cihaza ısınamadım :)

• Herkese iyi pazarlar.Bu hafta days gone a bulaşmayacağım diyordum ama oyun bittikten sonra da platinleyeyim dedim . Biraz amelelik ile platinledim. Ardından sırada bekleyen batman enemy within i aradan çıkardım telltale oyunlarına zaafım sürüyor. Ve pc de bekleyen observation a daldım. normalde oldukça kısa süren bir puzzle macera oyunu yine de ben puzzleların bazılarında zorlandığımdan biraz daha uzadı. ISS ve benzeri uzay mekik araç istasyonlarına merakınız varsa kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Oyun yer yer 2001 space odysey e ciddi selam çakmış. İçerisindeki araç gereç ve bilgisayar programları göze batmayacak gibi modellemelerini de başarılı buldum. İlk kez bir oyunda ana karakter değilde yapay zeka olmak farklı geldi açıkçası. Sonunun açık uçlu bitmesi tek tatsız kısmı oldu.
  • Günaydın dernek.
    PS4 ü formattan sonra gomtanın gazıyla nioh u çektik ama ondada satışa geldik. Adam piyasada yok
  • ps4 temizliğine kim geliyordu? dün oğlanı uyuturken üst katta süpürge çalıştırıyolar diye düşündüm ama ps4 dinlenme moduna girmemiş sadece
  • @lordkisame ben geçen hafta temizledim. meğersem onun özel bazı vidaları için ayrı anahtar lazımmış delikli tork t9 . görünce iş yarıda kaldı kapattım anahtar gelince temizledim ama tahmin ettiğim kadar kirli çıkmadıfan. benim makina hala uçak gibi çalışıyor şuan muhtemelen termal macunun değişme vaktı geldi diye düşünüyorum ona bulaşmadım.
  • iyi haftalar
  • Günaydın dernekim
    İyi haftalar
    Eci adam nba a başladı
    Daldan dala zıplıyo

• Hadi hayirli olsun Türkiye 👍

• Günaydınlar, ps4 temizliğinde termal macunundan sonra seste büyük fark yaşanıyormu? benimkide şuan elektrik süpürgesi modunda..
  • hafta sonu buluşma var bekleriz https://www.facebook.com/groups/1523596364610818/
  • Okan var mı takip ettiğin bi YouTube linki falan yoksa kafana göre mi açtın konsolu?

• Termal macun a kadar girmeyeyim diyorsan bu yeter bence
    https://youtu.be/hdNNIm1utAw

• nat hatası hala devam ediyor.
  • selam dernek. istanbullular olarak çok güzel bir güne uyandık. mmmm.
  • hayırlı haftalar.
  • dying light 2
  • Türkçe altyazı gelme ihtimali var gibi bişeyler gördüydüm sanki var mı öyle bişey Tansu?

• 
Sayfa: önceki 62146215621662176218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.