Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz )
125.924
Cevap
149
Favori
2.007.498
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> [EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Giriş
    466 Mesaj

Şimdi böyle dersin ama online oyunun tadını alınca hikaye moduna bile bakmassın :) hayırlı olsun.

Last of us kral bir oyun, oynamadıysan god of war oyunlarına bak, bloodborne ayrıca önerim...
    |
    |
    maxplanck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam LoU efsane oyunlarındandır PS nin. Unchearted serisi (collection çıkmıştı 1-2-3 üncü oyunları barındıran sonrasında da 4. oyun) sonra God of War..

Açıkçası sony exclusive oyunlar gerçekten güzeldir. Fiyatları da çok uygun oluyor çok eski oyunlar oldukları için. Şimdi al sırayla oynarsın.
    |
    |

• Yarbay
    2130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maxplanck

Merhaba arkadaşlar amazondan ps4+fifa2019 alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Uncharted serisini ve 1 yıllık plus üyeliği aldım. Var mı tavsiyeniz
    Tekrar aramıza hoşgeldin,

The Last of us,
    Witcher 3,
    Ucharted serisindede 2 den itibaren oynayabilirsin.
    |
    |
    Hoşbuldum. Teşekkür ederim cevaplarınız için. Tavsiye ettiğiniz oyunları teker teker bitirmeye çalışacağım. Unc.3 oynuyorum şu an çok keyifli bir senaryosu var. İşi öğrendikçe online olayına da girerim mutlaka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: maxplanck

Merhaba arkadaşlar amazondan ps4+fifa2019 alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Uncharted serisini ve 1 yıllık plus üyeliği aldım. Var mı tavsiyeniz
    Wicer 3 ü en son oyna bence sonra diğer oyunlarda hep birşeyler eksik kalır gibi oluyo efsanelerin babasıdır bence nası bi cümle olduysa artık şaheser favorim wicer

Sıkı bir pc oyuncusuyken ( imzadaki sistemi toplayalı 2 3 ay oldu sanırım ) Kampanya dahilinde 3 oyunlu bundle paketli ps4 ile evli ve çocuklu olarak dahil oldum bakalım :) Yaş 37 daha önce Atari, Amiga, Amstrad, Comodore 64, nintendo, süper nintendo, nintendo 64, sega master system 1-2, sega saturn, xbox 360 ve Playstation 1-2-3 kullandım. Şu anda Elimde Horizon, Uncharted Thief's, Gt sport, Until Dawn ve yeni sipariş verdiğim Rdr 2 var. Bunlar haricinde Days gone, Fifa 19, Last of us istiyorum. Ps4 exclusive oyun tavsiyesi alabilirim. Psvr de almayı düşünüyorum.

Asus TUF H370 Pro Gaming - Intel i7 8700 - 16gb DDR4 2666mhz Crucial Balistix Sport - Asus Rog Strix 8gb GTX 1080 - Samsung 860 Evo SATA 250gb - Crucial MX500 M2 500gb - Cooler Master Masterair MA410P CPU Cooler - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Balance RGB - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Flow RGB - Zalman R1 Case - Dell Inspiron 5379 Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD 13.3 FHD - Asus RT-AC87U Dual-Band AC2400 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA Router - ZYXEL NSA325 V2 Nas 3tb 3tb - Sony MDR 1000X Headphones - Logitech G602 Gaming Mouse - PreSonus AudioBox Studio - HD7 High Definition Headphones - M7 Microphone - Samsung s7 Edge - Olympus OMD EM10 Mark II - Xiaomi Mi TV Box 3 4K - XGIMI H1 1080p Projector DLP 900ANSI Lumens 3 16GB LED Android OS Stereo WiFi Bluetooth TV Screenless Immersive Home Theater - Specta 265x150 Motorized Auto Projector Screen - AVR Pioneer VSX-921 - Pure Acoustics Proxima Home Theater Set - SVS PB-1000 Subwoofer
  • Yüzbaşı
    325 Mesaj
    Witcher 3 olduğuna göre 1-2 si de vardır. Onlarla mı başlamak lazım. Yoksa grafikleri filan kötü müdür? Aynı şey Rdr için de geçerli

Şahsen witcher ı beğenmemiştim ben. 2. Oyunu da oynamadım hiç. 3. Oyun cidden efsane. Başka birşey olmuş gerçekten.

Rdr 2 de single ı acayip keyifli inanılmaz bir açık dünya. Online ı boş ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3055 Mesaj

Hocam selamlar.
    God of War artık sayılmaz bile her ps4 kullanıcısının oynaması gereken oyun.

Bloodborne u da çok keyifle oynadım ben. O da exclusive oyun ama sanırım her kesime hitap etmez.

|
    |
    Tayff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5178 Mesaj

Vr sahibi artacak sanırım, hadi bakalım, hoşgeldin hocam, creed ile ringde kapışabiliriz :)

Multi olayını bir yerden yakalayacağız yüksek sayılı olarak ama nerden ne zaman olacak bilemiyorum,
    -World warz ( bunda pes etmedim, oyuncu çıkarsa benim oyun duruyor, max. 4 kişi online izin veriyor, çık keyifli olur zannediyorum),

- Monopoly (online keyifli fakat bir oyunun bitmesi zaman alıyor, online var gayet keyifli, sanırım 8 oyuncuya kadar oynanıyor hemi de ucuz)

|
    |
  • Yüzbaşı
    325 Mesaj
    God of war, rdr2 ve witcher 3 le devam edeceğiz o zaman. Tavsiyeler için teşekkürler

|
    |

Orijinalden alıntı: lordkisame

Şahsen witcher ı beğenmemiştim ben. 2. Oyunu da oynamadım hiç. 3. Oyun cidden efsane. Başka birşey olmuş gerçekten.

Rdr 2 de single ı acayip keyifli inanılmaz bir açık dünya. Online ı boş ama
    Witcher'ın 3. oyun gerçekten şaheser olmuş. Sırf bu yüzden cyberpunk 2077 yi bekler oldum. ( Keanuu reeves etkisi diyelim ) :) God of War listemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayff -- 22 Haziran 2019; 16:21:23 >
    Asus TUF H370 Pro Gaming - Intel i7 8700 - 16gb DDR4 2666mhz Crucial Balistix Sport - Asus Rog Strix 8gb GTX 1080 - Samsung 860 Evo SATA 250gb - Crucial MX500 M2 500gb - Cooler Master Masterair MA410P CPU Cooler - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Balance RGB - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Flow RGB - Zalman R1 Case - Dell Inspiron 5379 Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD 13.3 FHD - Asus RT-AC87U Dual-Band AC2400 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA Router - ZYXEL NSA325 V2 Nas 3tb 3tb - Sony MDR 1000X Headphones - Logitech G602 Gaming Mouse - PreSonus AudioBox Studio - HD7 High Definition Headphones - M7 Microphone - Samsung s7 Edge - Olympus OMD EM10 Mark II - Xiaomi Mi TV Box 3 4K - XGIMI H1 1080p Projector DLP 900ANSI Lumens 3 16GB LED Android OS Stereo WiFi Bluetooth TV Screenless Immersive Home Theater - Specta 265x150 Motorized Auto Projector Screen - AVR Pioneer VSX-921 - Pure Acoustics Proxima Home Theater Set - SVS PB-1000 Subwoofer
  • Yarbay
    3055 Mesaj

Onu biz de bekliyoruz dernekçe hocam 😁 gta nın alternatifi VI çıkasıya kadar dalabiliriz inşallah

|
    |
  • Yarbay
    3303 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Vr sahibi artacak sanırım, hadi bakalım, hoşgeldin hocam, creed ile ringde kapışabiliriz :)

Multi olayını bir yerden yakalayacağız yüksek sayılı olarak ama nerden ne zaman olacak bilemiyorum,
    -World warz ( bunda pes etmedim, oyuncu çıkarsa benim oyun duruyor, max. 4 kişi online izin veriyor, çık keyifli olur zannediyorum),

- Monopoly (online keyifli fakat bir oyunun bitmesi zaman alıyor, online var gayet keyifli, sanırım 8 oyuncuya kadar oynanıyor hemi de ucuz)
    Vr tecrübem samsung s7 de kullandığım gear vrdan ibaret. Bayağı bir fark yaratmasını bekliyorum aldığım zaman bakalım hocam. Daha cihaza ısınamadım :)

|
    |
  • Yarbay
    7670 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    OKANATLI

Herkese iyi pazarlar.Bu hafta days gone a bulaşmayacağım diyordum ama oyun bittikten sonra da platinleyeyim dedim . Biraz amelelik ile platinledim. Ardından sırada bekleyen batman enemy within i aradan çıkardım telltale oyunlarına zaafım sürüyor. Ve pc de bekleyen observation a daldım. normalde oldukça kısa süren bir puzzle macera oyunu yine de ben puzzleların bazılarında zorlandığımdan biraz daha uzadı. ISS ve benzeri uzay mekik araç istasyonlarına merakınız varsa kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Oyun yer yer 2001 space odysey e ciddi selam çakmış. İçerisindeki araç gereç ve bilgisayar programları göze batmayacak gibi modellemelerini de başarılı buldum. İlk kez bir oyunda ana karakter değilde yapay zeka olmak farklı geldi açıkçası. Sonunun açık uçlu bitmesi tek tatsız kısmı oldu.
    |
    |
    PS4 ü formattan sonra gomtanın gazıyla nioh u çektik ama ondada satışa geldik. Adam piyasada yok

US PSN: ecimania
    TR PSN: Tyranno3aurusREX
  • Yarbay
    3055 Mesaj
    ps4 temizliğine kim geliyordu? dün oğlanı uyuturken üst katta süpürge çalıştırıyolar diye düşündüm ama ps4 dinlenme moduna girmemiş sadece
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
SEO
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.