Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (6215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
128.957
Cevap
153
Favori
2.158.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62136214621562166217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TakoPlay

Diyelim ki bir süredir A hesabında PSN Plus üyeliği bulunuyor. Bu A hesabı A ülkesinin PSN idir. Yıllardır bu A hesabının kütüphanesine PSN Plus oyunları atılmış. Sonra Bu A hesabının PSN Plus üyeliği bitiyor ve YENİLENMİYOR!

Bir başka ülkenin PSN i olan B hesabına A hesabındaki ülkeden farklı bir PSN Plus üyeliği satın alınıyor. Bu B hesabında PSN Plus üyeliği var ancak başka ülkenin hesabı olan A hesabında plus üyeliği yok.

Bu durumda A hesabının kütüphanesindeki psn plus oyunları B hesabından oynanılabilir mi?

NOT: Her iki hesapta aynı PS de ana hesap olarak tanımlıdır.
    yaw he he sanki dün aldın cihazı :)
  • şükrü hoşgeldin.
  • Merhaba arkadaşlar amazondan ps4+fifa2019 alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Uncharted serisini ve 1 yıllık plus üyeliği aldım. Var mı tavsiyeniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun rdr2 ve Witcher müthiş.
    Dövüş seviyorsan mk11 efsane

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakoPlay

Hayırlı olsun rdr2 ve Witcher müthiş.
    Dövüş seviyorsan mk11 efsane
    Teşekkür ederim last of us tavsiye eder misiniz? 59 tl idi indirimli fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: maxplanck

Teşekkür ederim last of us tavsiye eder misiniz? 59 tl idi indirimli fiyat

Alıntıları Göster
    Hiç kaçırma direk al. Last of us, witcher, unc serisi, god of war serisi. bunlar tek başına oynayacağın en iyi oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhandeep

Hiç kaçırma direk al. Last of us, witcher, unc serisi, god of war serisi. bunlar tek başına oynayacağın en iyi oyunlar.

Alıntıları Göster
    Tamamdır fiyat aynıysa alıyım hemen. Online oyundan ziyade tek başıma oynuyorum

Şimdi böyle dersin ama online oyunun tadını alınca hikaye moduna bile bakmassın :) hayırlı olsun.

Last of us kral bir oyun, oynamadıysan god of war oyunlarına bak, bloodborne ayrıca önerim...
    Hocam LoU efsane oyunlarındandır PS nin. Unchearted serisi (collection çıkmıştı 1-2-3 üncü oyunları barındıran sonrasında da 4. oyun) sonra God of War..

Açıkçası sony exclusive oyunlar gerçekten güzeldir. Fiyatları da çok uygun oluyor çok eski oyunlar oldukları için. Şimdi al sırayla oynarsın.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar amazondan ps4+fifa2019 alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Uncharted serisini ve 1 yıllık plus üyeliği aldım. Var mı tavsiyeniz
    Tekrar aramıza hoşgeldin,

The Last of us,
    Witcher 3,
    Ucharted serisindede 2 den itibaren oynayabilirsin.
  • Hoşbuldum. Teşekkür ederim cevaplarınız için. Tavsiye ettiğiniz oyunları teker teker bitirmeye çalışacağım. Unc.3 oynuyorum şu an çok keyifli bir senaryosu var. İşi öğrendikçe online olayına da girerim mutlaka.

• Hayırlı cumalar...

• Hayirli hafta sonlari.....

• Günaydın

• quote:

Merhaba arkadaşlar amazondan ps4+fifa2019 alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Uncharted serisini ve 1 yıllık plus üyeliği aldım. Var mı tavsiyeniz
    Wicer 3 ü en son oyna bence sonra diğer oyunlarda hep birşeyler eksik kalır gibi oluyo efsanelerin babasıdır bence nası bi cümle olduysa artık şaheser favorim wicer

• Sıkı bir pc oyuncusuyken ( imzadaki sistemi toplayalı 2 3 ay oldu sanırım ) Kampanya dahilinde 3 oyunlu bundle paketli ps4 ile evli ve çocuklu olarak dahil oldum bakalım :) Yaş 37 daha önce Atari, Amiga, Amstrad, Comodore 64, nintendo, süper nintendo, nintendo 64, sega master system 1-2, sega saturn, xbox 360 ve Playstation 1-2-3 kullandım. Şu anda Elimde Horizon, Uncharted Thief's, Gt sport, Until Dawn ve yeni sipariş verdiğim Rdr 2 var. Bunlar haricinde Days gone, Fifa 19, Last of us istiyorum. Ps4 exclusive oyun tavsiyesi alabilirim. Psvr de almayı düşünüyorum.

• Witcher 3 olduğuna göre 1-2 si de vardır. Onlarla mı başlamak lazım. Yoksa grafikleri filan kötü müdür? Aynı şey Rdr için de geçerli

Şahsen witcher ı beğenmemiştim ben. 2. Oyunu da oynamadım hiç. 3. Oyun cidden efsane. Başka birşey olmuş gerçekten.

Rdr 2 de single ı acayip keyifli inanılmaz bir açık dünya. Online ı boş ama

• Tayff kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar.
    God of War artık sayılmaz bile her ps4 kullanıcısının oynaması gereken oyun.

Bloodborne u da çok keyifle oynadım ben. O da exclusive oyun ama sanırım her kesime hitap etmez.

• Tayff kullanıcısına yanıt
    Vr sahibi artacak sanırım, hadi bakalım, hoşgeldin hocam, creed ile ringde kapışabiliriz :)

Multi olayını bir yerden yakalayacağız yüksek sayılı olarak ama nerden ne zaman olacak bilemiyorum,
    -World warz ( bunda pes etmedim, oyuncu çıkarsa benim oyun duruyor, max. 4 kişi online izin veriyor, çık keyifli olur zannediyorum),

- Monopoly (online keyifli fakat bir oyunun bitmesi zaman alıyor, online var gayet keyifli, sanırım 8 oyuncuya kadar oynanıyor hemi de ucuz)

• 
Sayfa: önceki 62136214621562166217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.