Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (6124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
128.965
Cevap
153
Favori
2.159.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 61226123612461256126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı cumalar ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bethrezen

Oyun oynamaktan buraya mesaj atmayı unutmuşuz :). Hayırlı cumalar dernek
    barbekü yapmaktan olmasın :)
  • Beyler Selam pubg geliyormuş ps4 e...
  • erhandeep kullanıcısına yanıt
    Grubumuz da yok ki neyapcağız şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebani666

ben de kulaklık istiyorum ama 3.5 jack girişli olacak, kablolu olacak ve üzerinden ses ayarı (volume +-) olacak ve kulak üstü (headset) olacak. bide kılsız olacak. var mı tavsiyesi olan? valla lazım.

Alıntıları Göster
    Şu ikisine bakiyorum da steelseries aradaki 100 lira farka deger mi bilemedim

https://www.hepsiburada.com/logitech-g231-prodigy-kulakustu-oyuncu-kulakligi-981-000627-p-HBV000001O9ON?incelemede_com=

https://www.hepsiburada.com/steelseries-arctis-3-7-1-surround-oyuncu-kulakligi-siyah-p-HBV000004VT2P

• quote:

Orijinalden alıntı: zebani666

ben de kulaklık istiyorum ama 3.5 jack girişli olacak, kablolu olacak ve üzerinden ses ayarı (volume +-) olacak ve kulak üstü (headset) olacak. bide kılsız olacak. var mı tavsiyesi olan? valla lazım.

Alıntıları Göster
    Bulursan bize de söyle

• Ortalama fiyatlı bir kulaklık bende istiyorum. Her kulaklık sanırım ps e uyumlu değil. Hyper x ike sony gold wireless iyi diyolar ama fiyatlar çok.

• erhandeep kullanıcısına yanıt
    geçen gün haberlerde söylüyordu bağımlılık yapıp gerçek dünyadan koparıyor diye, ne güzel işte dedim :D
  • İyi pazarlar beyler

• İyi pazarlar. Rdr2 sona yaklaştım ama yapmadığım birsürü şey var. Oyun bitince onları yapabilirmiyim misal hazine bulma gibi. Yoksa sıfırdan mı başlicaz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • herkese iyi pazarlar. Kısa süreli forza aldatmacasından sonra shadow of war ile yola devam .
  • İyi Pazar’lar. Sonunda eve sağsalim ulaştım. Bu Çeşme toplantıları yoruyor be. Rdr de yapamadım hafta sonu gitti

• fifa19 güzel olmuş
  • harkese iyi haftalar...
    bana kalırsa Logitech alma, dış ses engelleme olayı çok saçma çok uzak mesafeden sesi bile alıyor.
    arctic 3 güzel, dış ses engellemesi ve oyun içi ses verimliliği güzel, sadece 7.1 olarak kullanmak istiyorsan gear3'dü (steelseries programı)sanırım o programı indirip aktif etmen gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HappTasarim -- 27 Kasım 2018; 6:41:11 >
  • bozkan38 kullanıcısına yanıt
    Başkanım ben de pür dikkat oynadığım halde çok görev kaçırdım
    İnşallah telafisi vardır
    Yolda gördüğün mini görevler bile efsane olmuş

Günaydın dernekim
    İyi haftalar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyi haftlar, dün rdrde sirk görevlerini yaptım hepsi yan görevmiş hiç ilerlememişim yahu
  • tomb raider ı begendım
  • Herkese iyi haftalar...

RDR, benim gibi FİFA dışında oyun oynamayan adamı başka oyun oynattı ya.... Olmuş bu oyun :)

Sadece hafta sonları PS açarken şimdi neredeyse her akşam açıyorum. Tam da bütçe dönemi :))
  • Bora başkanda top tepmeyi bırakıp ata bindiğine göre yavaştab yol göründü

• 
Sayfa: önceki 61226123612461256126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.