Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (6122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 61206121612261236124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi haftalar dilerim,

PSN PLUS 1 yıllık aldım tamamdır
  • Selam dernek rdr akımına kapıldık oynayalım dedik bitmiyor bu oyun. Oyna oyna ne lan bu. Yalnız detaylar bazen hayret verici düzeyde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RH1611 kullanıcısına yanıt
    Hocam videosunu kaydetseydin ya..
    izlerdik bizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: souris

Selam dernek rdr akımına kapıldık oynayalım dedik bitmiyor bu oyun. Oyna oyna ne lan bu. Yalnız detaylar bazen hayret verici düzeyde.
    Her akşam ana görev yapıcam diye başlıyorum elimde olta legendry balık avlamakla geceyi sonlandırıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi haftalar. RDR den sonra biraz telltale oyunları biraz da shadow of war ile devam ediyorum . yalnız yazmadan edemedim. biraz derneğe ihanet gibi hissetsem de 14 günlük gamepass ile forza horizon 4 e pc den bir giriş yapayım dedim. Of bu nedir arkadaş. Bayıldım resmen. 1 aylık daha yapıştırıp oyunu almadan aradan çıkaracağım herhalde tüm yarışları falan. Shadow of war dan sonra da normalde hiç beklentim olmayan fallout 76 nın videoları çok gaza getirdi. Oraya sarabilirim. Ama dernekte kimse yok galiba alan.
  • Rdr bitmez, hikaye bitmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Herkese iyi haftalar. RDR den sonra biraz telltale oyunları biraz da shadow of war ile devam ediyorum . yalnız yazmadan edemedim. biraz derneğe ihanet gibi hissetsem de 14 günlük gamepass ile forza horizon 4 e pc den bir giriş yapayım dedim. Of bu nedir arkadaş. Bayıldım resmen. 1 aylık daha yapıştırıp oyunu almadan aradan çıkaracağım herhalde tüm yarışları falan. Shadow of war dan sonra da normalde hiç beklentim olmayan fallout 76 nın videoları çok gaza getirdi. Oraya sarabilirim. Ama dernekte kimse yok galiba alan.
    Dunyanin en dandik oyunlarindan biri fallout76

• @Tansusus gerçekten metacritic falan komple gömmüş yorumlar da facia ama kaşınıyorum belli ki . Biraz daha bekleyeyim bu yorumlar satışları da etkiler fiyat yakında düşer gibi hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

@Tansusus gerçekten metacritic falan komple gömmüş yorumlar da facia ama kaşınıyorum belli ki . Biraz daha bekleyeyim bu yorumlar satışları da etkiler fiyat yakında düşer gibi hem.
    baya hızlı duser yılbası yarı fıyatı gorur.ben tomb raidera basladım guzel geldı.
    rdr cok yormus benı basıtlık ıyı geldı
  • Günaydın

• maximum54 kullanıcısına yanıt
    Daha bir tane legendary avına çıkmadım. Birkaç tane balık tuttum sıradan balık ana görevler bitsin psikopat modunda gezeceğim hele bir bitsin vahşi batının süzmesi gibi gezeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spaceman81

baya hızlı duser yılbası yarı fıyatı gorur.ben tomb raidera basladım guzel geldı.
    rdr cok yormus benı basıtlık ıyı geldı

Alıntıları Göster
    Ben rdr den hemen sonra plus ın verdiği bulletstorm yaptım dümdüz fps . Lineerliğin zirvesi oyun. Normalde gömerdim ama bedense rdr den sonra cok iyi geldi . Rdr çok yoğun yaşatıyor oyunu. Galiba benim bünye sürekli o kadar yoğunluğa alışık değil .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fifa alarak sahalara dönmüş bulunuyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 0limpiyat

Fifa alarak sahalara dönmüş bulunuyorum :)
    Ne o oyunmu

• haritanın blackwater'in batısında kalan yere nasıl geçiliyor strawberry'nin güneyi...biz de gece 3e kadar stranger göreviyle uğraştık vahşi yaşam fotoğrafçısının görevleri

• Red dead online seni bekliyorum

• syeell kullanıcısına yanıt
    O söylediğin bölümleri açmak için ana grevlere devam hocam.
  • merhaba dernek naptın?

bizi soracak olursan uykuyla uyanıklık arasındaki o tatlı çizgideyiz. rdr2deyiz.

ha bu arada çıkarın mortal kombatlarınızı yazılı yapacam.
  • abilerim aranızda note 9 kullanan varsa fortite skini almam için yardımcı olabilirmi lütfen aralık ayı son skin kalkıyor
  • 
Sayfa: önceki 61206121612261236124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.