Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5987. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.957
Cevap
153
Favori
2.158.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59855986598759885989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D&R da titanfall 2 indirime girmiş.. 100 liraya aldım.. SW2 nin singlesi iyiyse akşam onuda psn den alıcam..Tansu söz sende ?:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D&R da (çorlu orion) skyrim ps4 kutulu 100 tl ye indirmişlerdi fiyatını . Genelde forumda da bulunabiliyor o fiyata. ama olurda müptelası olup kutulu alacak olan hala oynamamış varsa haberi olsun dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas3567

D&R da titanfall 2 indirime girmiş.. 100 liraya aldım.. SW2 nin singlesi iyiyse akşam onuda psn den alıcam..Tansu söz sende ?:)

Titanfall 2 Ultimate Edition PS Store'da 49tl.
  • quote:

D&R da titanfall 2 indirime girmiş.. 100 liraya aldım.. SW2 nin singlesi iyiyse akşam onuda psn den alıcam..Tansu söz sende ?:)

Daha ortalarina geliyirum singlein iyi gidiyor.titanfall psn den alsaydin keske

• Yer kalmadığından oyunları kutulu alıyorum.. sw2 için oyun silmem gerekecek..

• quote:

Yer kalmadığından oyunları kutulu alıyorum.. sw2 için oyun silmem gerekecek..

yillardir kutulu almadimda kutuluda alsan kuruyor oyunlari farketmez diye hatirliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 12 Şubat 2018; 13:15:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tansusus

quote:

yillardir kutulu almadimda kutuluda alsan kuruyor oyunlari farketmez diye hatirliyorum

Oyunu indiriyosun 50gb+20 gb kuruyor = 70 gb gerekli.. kutulu da sadece 20 gb gerekiyor.. Ps4 konusunda zayıf gördüm seni :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulas3567 -- 12 Şubat 2018; 15:30:51 >
  • quote:

quote:

quote:

Oyunu indiriyosun 50gb+20 gb kuruyor = 70 gb gerekli.. kutulu da sadece 20 gb gerekiyor.. Ps4 konusunda zayıf gördüm seni :)

Cd yle isim olmaz tak cikarmi yapiyim digital rahat.pro n.olsaydi 1 tb rahat ederdin hem

• quote:

quote:

quote:

Googledan mi baktin abi?

• quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

quote:

quote:

quote:

Googledan mi baktin abi?

Tecrübe.. Googlede yazmaz bunlar..

• Herkese selamlar aynı ekranda 2 kişi oynayabileceğimiz oyunlar hangileri acaba o bilgilere nereden ulaşabilirim.Uncharted gibi oyunlarda 2 kişi aynı konsoldan oynayabiliyor muyuz? Bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim

• Ulaş abi mercedes ambilemi yapmışsın avatarını,dr la başlayan nickde al tam olsun

Evde harici diskin yokmu illaki vardır sende bağla ps ye,hafıza problemin kalmaz.hayır tecrübeliyimde diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: canozturkk

Herkese selamlar aynı ekranda 2 kişi oynayabileceğimiz oyunlar hangileri acaba o bilgilere nereden ulaşabilirim.Uncharted gibi oyunlarda 2 kişi aynı konsoldan oynayabiliyor muyuz? Bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim

Google da split screen ps4 games diye aratirsan bulursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: canozturkk

Herkese selamlar aynı ekranda 2 kişi oynayabileceğimiz oyunlar hangileri acaba o bilgilere nereden ulaşabilirim.Uncharted gibi oyunlarda 2 kişi aynı konsoldan oynayabiliyor muyuz? Bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim

Plants and zombies

• yarın star wars son kacırmayın 3 gundur basından kalkamadım
  • quote:

yarın star wars son kacırmayın 3 gundur basından kalkamadım

Kimlerde var Tansu? Çok kararsız kaldım valla.
  • canozturkk kullanıcısına yanıt
    Aksiyon oyunları buna (genelde) izin vermez. Spor oyunlarını yada yarış oyunlarını deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordkisame

quote:

yarın star wars son kacırmayın 3 gundur basından kalkamadım

Kimlerde var Tansu? Çok kararsız kaldım valla.

bende var orcun aldı bırde bıldıgım tunc ta alıyor gıbıydı
    karar belli oyun olmuş.o evrenıde sevıyorsan dusuncek bısı yok.
    yarın son
  • canozturkk kullanıcısına yanıt
    gran turismo da iki kişi oynayabilirsin. ekranı ikiye böler.
  • herkese selamlar. atariyi saymazsak küçüklükten beri pc oyuncusuyum. bunun sebebi genelde simülasyon ve mmoprg tarzı oyunları oynamamdır. e artık evlendik büyüdük. pc oyuncusu olmak zor zanaat. eşini bırakıp tek başına odada oyun oynamak olmuyor. koca bilgisayarı salonun ortasına taşımak da olmuyor. birde eşimle birlikte de oyun oynamak istiyorum. kendisi de bu fikre sıcak. tabi onun hoşuna giden oyunlar bulabilirsem :) onun haricinde bir last of us gibi hikayesi olan oyunları ben oynasam bile film gibi izler diye düşünüyorum. tecrübeli olan arkadaşlara sormak istiyorum; sizce benim artık ben ps4 platformuna geçiş yapma vaktim gelmiş mi :)
  • 
Sayfa: önceki 59855986598759885989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.