Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58115812581358145815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siteyede yazdım sıraya beni eklerseniz sevinirim. Adres için whatsapp dan yazarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın paşalar

Herkese iyi haftalar bol kazançlar ve bol oyun dolu bir hafa dilerim.
  • herkese mutlu haftalar
  • Mesut mutlu yillar sekerim

• herkese iyi haftalar
    premium double xp bitmeden rütbe kasayım dedim ama az kaldı.
    bir de bir şey farkettim double xpyi sadece dlc haritalarda veriyor
  • Erkenden kutladık ama bir de buradan kutlayalım, iyi ki doğdun Mesut, nice yaşlara.

Uyuz oldum ya, Wolven setin çelik kılıcını da upgrade yapamıyorum. Enhanced'in tarifi yok. Ana hikaye bitti, ben de hem Trise hem Yen'e yürüdüm @aydın_m şeyim (kılınç) elimde öööle kaldım. Ama ek hikayelerden birinde doktor bi hamfendiye denk geldim anam anam anam...
  • İyi haftalar arkadaslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut abi tekrardan doğum günün kutlu olsun ;) Herkese iyi haftalar ve ayrıca kış artık bitti sanırım,lütfen bitmis olsun

• herkese iyi haftalar...

doğum günleri olan arkadaşlara nice yaşlara =)

bu arada, deniyor ki FIFA'da neden turnuva vs. yapılmıyor diye. nerede o eski FIFA ruhu diyorum ben de... turnuva düzenliyoruz, maçlar oynanmıyor, dolayısı ile bir turnuva 2 ay sürüyor. ceza sistemi de var, ama katılım olmadı nedense bu sene...
  • İyi haftalar dernek bol kazançlar herkeze

• quote:

Orijinalden alıntı: El Amra

Erkenden kutladık ama bir de buradan kutlayalım, iyi ki doğdun Mesut, nice yaşlara.

Uyuz oldum ya, Wolven setin çelik kılıcını da upgrade yapamıyorum. Enhanced'in tarifi yok. Ana hikaye bitti, ben de hem Trise hem Yen'e yürüdüm @aydın_m şeyim (kılınç) elimde öööle kaldım. Ama ek hikayelerden birinde doktor bi hamfendiye denk geldim anam anam anam...

Ben öyle birşey olacağını tahmin ettiğim için oyunun eski kayıtlarından birine dönüp trisi gönderdim yaptığım bir kaç görevi tekrar yapmak zorunda kaldım şimdi sadece yen var

• mesut doğum gününü kutlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Amra

Erkenden kutladık ama bir de buradan kutlayalım, iyi ki doğdun Mesut, nice yaşlara.

abi hangi oyun bu sorması ayıp?
  • Destiny 2 ye hazir olun serumlari hazirlayin

• Günaydın arkadaşlar.. Son zamanlarda dolmuşa binmediğimden biraz uzak kaldım ama yarından itibaren başlıyorum . Sabah 6.30 da içtima alıcam hazır olun.
  • Şafak kaç bro?
  • Günaydınlar.

PS app a android de giriş yapamıyorum. Beyaz bi ekranda kalıyor ve sign in ekranı çıkmıyor. Aramızda bilgisi olan var mı acaba?

• Selamlar dernekim.

BF1 özel maç isteyenler var. Bilginiz olsun.
  • Selam millet, 2 3 gün öncesi dernekten çıkarırmışım ki daha şimdi yeni öğreniyorum :) kusuruma bakmayın daha öncede bazı mesajlarımda belirttigim gibi iş kurma ve iş peşinde koşuşturma içerisine oldugum için bu aksaklıklar şimdi geri dönüş yapsamda tekrar olacaktır o yüzden iş yogunlugumun ne zaman durulacağını bilmediğim için aranızdan ayrılıyorum islerimi rayına soktugum gibi tekrardan araniza katılırım. Hepinizi seviyorum.

• ahmcol kullanıcısına yanıt
    The Witcher III tabisi
  • 
Sayfa: önceki 58115812581358145815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.