Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5081. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.962
Cevap
153
Favori
2.158.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50795080508150825083
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Destiny oynayanlar EPKYD Klanına üye olmayı unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0limpiyat

Destiny oynayanlar EPKYD Klanına üye olmayı unutmayın.

Olduk bu aksam baya hareketli olcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • günaydın arkadaşlar, ne kadar güzel herkesi bir arada görebilmek
  • ben oyunu indirdim ama hiç açamadım, sabah uyandığımda inmişti direk kapadım çıktım. bu akşama bıraktım, ama sanki biraz karışık gibi geldi. okuyorum şimdi internetten de multiplayer oynarken mesela 6 ya 6 oyun oynarken birden hiç tanımadığın bir grup gardiyan sizin haritadan geçcebilecekmiş falan diyo ya nasıl oluyo ki bu.
  • bende indirem şu oyunu ya merak ettim valla

• quote:

Orijinalden alıntı: AfterEffects

günaydın arkadaşlar, ne kadar güzel herkesi bir arada görebilmek

imza koyamadim ya,nasil koycaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V -- 18 Temmuz 2014; 12:56:55 >
  • Tansu ne destiny oynadın lan sabahtan beri bırak birazda biz oynayak
  • quote:

Tansu ne destiny oynadın lan sabahtan beri bırak birazda biz oynayak

klana nasıl üye olucaz serdar anlatsana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

Tansu ne destiny oynadın lan sabahtan beri bırak birazda biz oynayak

klana nasıl üye olucaz serdar anlatsana.

http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/118316 bu internet sitesinden yada telefonunuza indirebileceğiniz DESTİNY uygulamasından EPKYD yazın arama kısmına, orda hemen çıkacak klan, sonra üye ol'a tıklayın

• Selamlar Hayırlı Cuma lar
    Gece Sertan la Hasan Destinity oynuyodu. Bizde Mesut la takılıyoduk. Adamlar ne heyecanlandılar yaw. Sonradan benim oyunda indi ama benim pek hoşuma gitti sayılmaz. BF den sonra yavaş geldi oyun bana .
  • tabi önce psn kimliğiniz ile bungie'nin sitresinde yada telefondaki uygulamada oturum açmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATİH_SULTAN

Selamlar Hayırlı Cuma lar
    Gece Sertan la Hasan Destinity oynuyodu. Bizde Mesut la takılıyoduk. Adamlar ne heyecanlandılar yaw. Sonradan benim oyunda indi ama benim pek hoşuma gitti sayılmaz. BF den sonra yavaş geldi oyun bana .

abi bi oyunuda bf ile karşılaştırmasanız ölürsünüz. Bf başka oyun bu başka oyun. çeşit yani
  • bf4 'le karşılaştırılamaz bence de destiny.
    bence BF4 oyun teknolojisinin geldiği son noktadır, ben bf4'ün problemli olduğu ilk döenmlerinde oyunu oynamadığım için direk düzeltildiği dönemde başladığım için ben çok begeniyorum oyunu.

Ama destiny'den çok umutluyum. henüz betasını oynamadım, bu gece akıcam inşallah. yalnız okuyorum net'den bişey anlamıyorum, yaşlanıyoz mu ne
  • bu aralar bazı şeyleri kafam almıyo, baya anlıyorum kafamın almadığını yani. yaşla ilgili mi acaba yoksa zümrüt'ün doktora bende mi gitsem ki
  • Ben oyunu hız bakımından karşılaştırdım. Yoksa konu veya ortam olarak zaten aynı değil. BF nin yanına bile yaklaşamaz Ama zevk meselesi dediğim gibi. Ben sevmedim, siz seversiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

Orijinalden alıntı: FATİH_SULTAN

Selamlar Hayırlı Cuma lar

abi bi oyunuda bf ile karşılaştırmasanız ölürsünüz. Bf başka oyun bu başka oyun. çeşit yani

• Betayi yarım saat oynadım fena değil. Karakter geliştirmeli oyunları severim. Bakalım gece daha çok oynayıp karar Vericem.

Şu preorder muhabbeti iyi ama ya!

• destiny

• arkadaşlar klima alıcam önerileriniz var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 50795080508150825083
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.