Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5080. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.942
Cevap
152
Favori
2.157.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50785079508050815082
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tansusus

aksam 8 de destiny beta baslıcak.sertan arkadasımız sanırsam epkyd alanı olusturdu bungie sitesinden aksam guzel olucak

Bu betayi nasıl edinecegiz . Bana kod felan gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

quote:

aksam 8 de destiny beta baslıcak.sertan arkadasımız sanırsam epkyd alanı olusturdu bungie sitesinden aksam guzel olucak

ya pre order yapıcaksınız oyunu yada bazılarına fazla kod gelıyor onlardan bırınden bulabılırsınız
  • quote:

quote:

ihsan abi eğer ön sipariş yaptınsa direk indiriyon betayı açıyon, kod gelmiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0limpiyat

quote:

quote:

ihsan abi eğer ön sipariş yaptınsa direk indiriyon betayı açıyon, kod gelmiyo.

ya ben ön sipariş vermemiştim ekip genelinde veriyorsunuz ben de ön siparişi vereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sivridis -- 17 Temmuz 2014; 19:06:17 >
  • gerçi ben bu oyun çıkana kadar dernekten kovulmuş olurum herhalde son mesajından 12 gün sonra 10 gündür mesaj yazmıyorsun diye uyarı aldım sistem müthiş iyi çalışıyor başkanım. çok iyi takip var yani bravo :)

• Eklenti inmiş midir acaba? İnmişse ben de gelem bfye. Canımı çektirttiniz...
  • destiny beta 4 kod paylaştım bizim derneğin ilgili sayfasından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: souris

Dernek üyeliği kabul edilen çaylaklar mavi hapı almak için size bir uyarı yollamıştım. Gördüm ki dikkate almamışsınız. Bu da demek oluyor ki dh sayfamızı etkin takip etmiyorsunuz. Deftere bir eksi kaydettim sizin için. Pme cevap verirseniz gerekli çalışmayı yapacağım. Aksi takdirde kapıda bekletirim sizi

Gerekenler yapıldı teşekkürler bilgilendirme için
  • Beklenen sonuc

• quote:

gerçi ben bu oyun çıkana kadar dernekten kovulmuş olurum herhalde son mesajından 12 gün sonra 10 gündür mesaj yazmıyorsun diye uyarı aldım sistem müthiş iyi çalışıyor başkanım. çok iyi takip var yani bravo :)

Dernek kuralları esnetilmis demekki ;)

Ben neredeyse hergün takilirken aktif degilsin diye atılmıştım hatta bi arkadas sen niye atıldın bende anlamamıştım demişti hatta uyarı bile almamıştım :)

• Alakasiz bir konu ama belki ilgilenen vardir. Aynasiz SLR lerden Fuji X- T1 kullanan var mi ? Fuji X-T1 mi yoksa Sony A6000 + 1670z mi ?

• ihsan abi kaç km de? Kazası var mı?
  • Ben de yag bagladim ramazanda iftar sahur yakin olunca iftarda yediklerim erimeden sahura yiyorum :(

Zümrüt gecmis olsun hafiza problemi bende de var korkuyorum kontrole bişi cikacak diye ben de b12den sypheleniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

destiny beta 4 kod paylaştım bizim derneğin ilgili sayfasından.

1ini kullandim iniyor
    umarim calisir Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

quote:

gerçi ben bu oyun çıkana kadar dernekten kovulmuş olurum herhalde son mesajından 12 gün sonra 10 gündür mesaj yazmıyorsun diye uyarı aldım sistem müthiş iyi çalışıyor başkanım. çok iyi takip var yani bravo :)

Ben neredeyse hergün takilirken aktif degilsin diye atılmıştım hatta bi arkadas sen niye atıldın bende anlamamıştım demişti hatta uyarı bile almamıştım :)

Voooooo

• quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

quote:

Voooooo

Ama öyle oldu :)

• günaydın
    destiny nasıl anlatın bakem...
  • Günaydın paşalar herkese hayırlı cumalar
  • günaydın beyler...

Ozi geldi, böyle oldu... :)
  • Günaydın arkadaşlar..
    Yeni gelen arkadaslar hos geldiniz..

• 
Sayfa: önceki 50785079508050815082
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.