Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.961
Cevap
153
Favori
2.158.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50675068506950705071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Elensar77 1 sayfadaki üyelik şartlarını okuyup, şartları karşılıyorsanız. @LostControl666 isimli üyemize başvuruda bulunun.

Herkese selamlar,
  • Selamlar. İyi haftalar arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0limpiyat

günaydın millet.

cumartesi arabayı bakıma götürecem de, arabanın eksantirik kayışını değiştirmem gerekişyomuş bu bakımda 80 bin oldu, bunu değiştirmesem bi dahaki bakıma bıraksam nolur. çok acil bişeymidir bu biliyonuz mu ? 1050 lira istiyolar. benim bildiğim 100 bin 120 bin çok rahat gider.

eksantirik kayışı dediğin triger kayışıysa 5 yıl veya 80 bin km'de bir değişmesi gerekiyor (80 bin km firmalara göre değişiyor, + / - söyleyen olabilir)

eğer değiştirmezsen olası kayış kopmasında üst kapak değişmesine varan masraflarla karşı karşıya kalabilirsin

edit: 100-120 bin dediğin zincirli modeller, kimisi ömürlük der, kimisi 120 - 160 binde değişmeli der, şirketin peryodik bakım kitabındaki cetvel neyse ona riayet emek gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hutne -- 7 Temmuz 2014; 16:51:15 >

• İyi haftalar herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: AfterEffects

quote:

Orijinalden alıntı: 0limpiyat

günaydın millet.

cumartesi arabayı bakıma götürecem de, arabanın eksantirik kayışını değiştirmem gerekişyomuş bu bakımda 80 bin oldu, bunu değiştirmesem bi dahaki bakıma bıraksam nolur. çok acil bişeymidir bu biliyonuz mu ? 1050 lira istiyolar. benim bildiğim 100 bin 120 bin çok rahat gider.

eksantirik kayışı dediğin triger kayışıysa 5 yıl veya 80 bin km'de bir değişmesi gerekiyor (80 bin km firmalara göre değişiyor, + / - söyleyen olabilir)

eğer değiştirmezsen olası kayış kopmasında üst kapak değişmesine varan masraflarla karşı karşıya kalabilirsin

edit: 100-120 bin dediğin zincirli modeller, kimisi ömürlük der, kimisi 120 - 160 binde değişmeli der, şirketin peryodik bakım kitabındaki cetvel neyse ona riayet emek gerek

teşekkürler oğuzhan, evet pardon triger kayışı doğru :) 4 sene ve 80 binmiş fluence'lerde, benim ki ikisinide doldurmuş tam 4 sene ve 80 binde, tamam o zaman değiştiriym en iyisi. kardeşimin arabasını 160 binde hiç triger değiştirmeden sattık :) o yüzden demiştim ama doğru diyosun sonra bi sürü uğraşmak da var koparsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Merhaba,

Benide ekleyebilir misiniz?

OrcunCetin77 PSN
    Elensar77 DH

ismi orçun
    2 kere düşünelim
  • Neden ki? İnsan gibi 1000 tane msj var neyimi gordunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensar77 -- 7 Temmuz 2014; 18:15:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısın Elensar77
    kendini bilmez bir uye için kafani takma

• haydaaaaaaaa işe bak

benim diego'yu fenerbahçe almış iyi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Neden ki? İnsan gibi 1000 tane msj var neyimi gordunuz?

ahaha... olay seninle alakalı değil arkadaşım, orçun isimli bir üyemiz var da....

çok çektiriyor bize...
  • Günaydın dernek,

Serdar, triger kayışını değiştir riske atma nasılsa zenginsin be olm..

Bizim kız bildiğin kahvaltı yapmaya başladı, arkadaş o nasıl bir yemek yemektir.. Sabahları kaçıyom evden. Hep güzel şeyleri anlatıyonuz, bu tarz detayları atlıyonuz bak, olmuyo

Evet beyler artık PS4 alayım diyorum. Yanlış görmediysem önceki mesajlarda 1100 TL'ye düştü demişsiniz. Ben bulamadım, nerde 1100 lira, bi' el atın şu garibe
  • derya 1100 tl garantisizleri, sen git normal garantili al media marketde falan vardır heralde. sende zenginsin gönlümüz zengin

deryacım bide bana şu çeşmede kaldığın oteli tavsiye edermisin. nerde kalmıştınız? çocukla rahat ettinizmi ?
  • Günaydınlar bu ara ps4 açmaz olduk valla..

Derya 1100 tl ye bildiğim kadarı ile yok var ise de tr sony garantili değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2_zen

Günaydın dernek,

Serdar, triger kayışını değiştir riske atma nasılsa zenginsin be olm..

Bizim kız bildiğin kahvaltı yapmaya başladı, arkadaş o nasıl bir yemek yemektir.. Sabahları kaçıyom evden. Hep güzel şeyleri anlatıyonuz, bu tarz detayları atlıyonuz bak, olmuyo

Evet beyler artık PS4 alayım diyorum. Yanlış görmediysem önceki mesajlarda 1100 TL'ye düştü demişsiniz. Ben bulamadım, nerde 1100 lira, bi' el atın şu garibe

ithalatçı garantili dersen 1100-1200 bandında alırsın, sony euroasia garantili 1400-1500 bandında (n11.com ithalatçı garantili)

kız bakımı konusunda danışmak istediğin olursa çekinme onda da yardımcı oluruz

problem?

• evlı ahalısı gumruk kanunu degısmıs artık vergısız ps4 getırebılıyormusuz yanı ben yapılan haberlerın yalancısıyım bu konu ıle ılgılı bılgısı olan bırı varsa bana yardımcı olabılır mı eger vergı vs yoksa ben hemen yurt dısından sıparısı verıyorum rıca edıyorum bır yardımcı olun bılgılendırın benı
  • Selam dernek.
    Denis hadi alda PS i bende senin ifadeni alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

evlı ahalısı gumruk kanunu degısmıs artık vergısız ps4 getırebılıyormusuz yanı ben yapılan haberlerın yalancısıyım bu konu ıle ılgılı bılgısı olan bırı varsa bana yardımcı olabılır mı eger vergı vs yoksa ben hemen yurt dısından sıparısı verıyorum rıca edıyorum bır yardımcı olun bılgılendırın benı

Burada bilgi parayla.Masanın üzerine at 500 kaat biz ertesi sabaha kadar sana döneriz.
  • FATİH_SULTAN kullanıcısına yanıt
    su gumruk olayi dogru ise 17 sinde siparisimi veririm 1 hafta icinde bende olur heralde yok dogru degilse el mahkum eylul sonuna kaliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

evlı ahalısı gumruk kanunu degısmıs artık vergısız ps4 getırebılıyormusuz yanı ben yapılan haberlerın yalancısıyım bu konu ıle ılgılı bılgısı olan bırı varsa bana yardımcı olabılır mı eger vergı vs yoksa ben hemen yurt dısından sıparısı verıyorum rıca edıyorum bır yardımcı olun bılgılendırın benı

o bilgi yanlış, vergi durumu aynı 75 yuro 'ya kadar vergisiz alış veriş yapılıyormuş hala. mesut çevik 'in twitır hesabına bakarsan son attığı twitde bu konuyu açıklamış.
  • 0limpiyat kullanıcısına yanıt
    ozaman ps eylul sonuna kaldi napalim mgs yi bitiricez artik ps3 te seriyi tekrar bitirip mgs nin yeni oyumuyla ps4 e merhaba derim artik

• 
Sayfa: önceki 50675068506950705071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.