Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5071. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50695070507150725073
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhandeep

Selamin aleykum uyari aldik ya la... kuralci calisiyor...

EPKYD yan gelip yatma yeri değildir
  • Günaydın canlarım benim :)

Tansu hoşgeldin...
  • Günaydınlar, tansu aramıza hoşgeldin

Akşamları iftardan sonra ps4 açıyorum ama bir uyku bastırıyor ki bakamıyorum..
  • GhostEagle kullanıcısına yanıt
    hosbulduk evet bugunlerde ps4 acmak zor oluyor ne kadar uyusanda mayışıklık oluyo ustunde ınsanın.
  • Günaydın paşalar herkese kolay gelsin

Tansu aramıza hoş geldin umarım keyifli vakit geçirirsin

Denetleyici iş başında
  • günaydın

tansu hoşgeldin ben serdar der ve kaçmadan önce, tansu derken aramızdaki bayan üye sayısı artıyor mu yoksa bu erkek tansu mu ? benim tanıdığım bi tane tansu var o da tansu çiller de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0limpiyat

günaydın

tansu hoşgeldin ben serdar der ve kaçmadan önce, tansu derken aramızdaki bayan üye sayısı artıyor mu yoksa bu erkek tansu mu ? benim tanıdığım bi tane tansu var o da tansu çiller de.

hosbulduk yazıkkı erkek uyene cektım ortaokulda lıse yılarında tansu cıllerden

• Tansu hosgeldin.
    Iki haftadir guneydeyim ne ps acabildik ne baska birseye bakabildik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    Tansu hoş geldin. Umarım iyi vakit geçirirsin.
    Biraz kendinden bahsedersen iyi olur. Yaş kaç ne iş yaparsın, hangi ildesin vs. vs.
  • Beyler bizide aranıza alırmısınız.

PSN: CUBISMART
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATİH_SULTAN

Selamlar,
    Tansu hoş geldin. Umarım iyi vakit geçirirsin.
    Biraz kendinden bahsedersen iyi olur. Yaş kaç ne iş yaparsın, hangi ildesin vs. vs.

hosbulduk.yas 33 izmir karsıyakadayım.ızsu da calısıyorum.3.5 yıldır evlıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exchange

Beyler bizide aranıza alırmısınız.

PSN: CUBISMART

bılgı edınmek ıcın ılk sayfayı okuyunuz basvuruyu lostcontrol666 nıcklı arkadasımıza yapınız.
  • Tansu aramiza hosgeldin hangi tarz oyunlar oynarsin... bu arada tansu adini gorunce bende bi heyecanlanmadim degil...

• quote:

Orijinalden alıntı: erhandeep

Tansu aramiza hosgeldin hangi tarz oyunlar oynarsin... bu arada tansu adini gorunce bende bi heyecanlanmadim degil...

hosbulduk.fazla tur ayırmıyorum.suan wolfenstein oynuyorum baya guzel geldı eskı fps ler gıbı.destıny on sıparıs yaptım bırde last of us ps3te oynamamıstım.pc de bf4 le tıtanfall bırde fıfa oynuyordum.konsol daha zevklı geldıgı ıcın pc oyunculugundan vazgectım ps4 le yola devam edıyorum. sımdılık oyun lıstemde bu sene gozuken onlıne olarak oynamayı dusundugum destıny , gta5 , driveclub ve fıfa 15 gıbı duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 10 Temmuz 2014; 13:41:48 >
  • evli ahalisi 17 eylulde geliyor ps4 hadi ogune kadar eglenmenize bakin sonra jr in kahrini cekmeye baslarsiniz .d

• Arkadaşlar merhaba.. Toplulugunuzu uzun suredır takıp edıyorum ama o sıra bekardım :)
    Evlendım ve basım göğe erdi.Eğer alım var ise katılmak isterim ilk sayfaya bende göz atayım
  • Tansu aramıza hoşgeldin

• Tarsus aramıza hoş geldin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

evli ahalisi 17 eylulde geliyor ps4 hadi ogune kadar eglenmenize bakin sonra jr in kahrini cekmeye baslarsiniz .d

Deniz şimdiden ps4'ün hayırlı olsun. Künyelerimizi sıra sıra boynumuza dizdik bekliyoruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: *ceneviz*

quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

evli ahalisi 17 eylulde geliyor ps4 hadi ogune kadar eglenmenize bakin sonra jr in kahrini cekmeye baslarsiniz .d

Deniz şimdiden ps4'ün hayırlı olsun. Künyelerimizi sıra sıra boynumuza dizdik bekliyoruz..

Taner Abi yüz verme şuna başımıza tebelleş olacak. Hadi oyuna gelin diye gecenin 3'ünde arıyor ondan sonra. Çarp ağzının ortasına iki tane muhatap olma abi.
  • 
Sayfa: önceki 50695070507150725073
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.