Şimdi Ara

Epic Store çıldırdı: Assasin's Creed Syndicate ücretsiz oluyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • epic store steam ile yarışabilmek için ücretsiz oyun kampanyasını iyiden iyiye güzelleştiriyor. muhtemelen bu ücretsiz dağıtımın bedeli eğer epic store zamanla yükselişe geçip steame sağlam rakip olursa ücretsiz verdiği oyunları yapan şirketlerin oyunlarını daha da ön plana çıkartacak. bir nevi kazan kazan olayı.

• sacmAdam kullanıcısına yanıt
    Haykırdım 🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadece oyun oynama aracından çok Steam gibi hem oyun oynayıp hem de sosyal medyaya dönüşen bir platform olunca Steam’i tahtından indirecektir. Yaptığı indirimler verdikleri kuponlar ki bunları tek bir oyun alınca sahip oluyorsunuz galiba. Steam gibi 300₺ harcama yapıp 5k tokens karşılığında 29₺ indirim almıyorsunuz. 17 tokens = 1₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic gözünü seveyim şu launcher'ı düzelt, bir çeki düzen ver. Steam'leştir yani ne diyeyim.

• Sevdiğim bir oyun, çok güzel bir haber.
  • Ölümlü dünya demek istiyor epic sanki adeta :)
    Şu ölümlü etten bedenlerimizde geçici yaşadığımızı düşünürsek, epic gayet yerinde davranıyor bence.

• Valla epic çok güzel oyunlar veriyor ama eleştirenler bence şunu açıkca belirtemiyor pc , ps veya xbox gibi bölünemez esas korku bence bu özelleştirmeler nereye gider sizce ? Bir sıkıntı olacak gibi korktukları ve ifade edemedikleri bu olabilir gibi yoksa eleştirisel bir yönü yok bedava oyun sonuçta?? (Başka türkü diğer arkadaşlara hak veremedim?) aydınlatın lütfen:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baycihan -- 19 Şubat 2020; 3:7:40 >
  • Geçen gün division 2 yi %95 indirim ile 12? ye verdi aldım. Rdr2 yi 179? ye verdi aldım. Steam sadece büyük günlerde yapıyor bunu. Çok hızlı ve güvenilir.

• Fornite ve unreal engine lisans hakları aklıma gelenler

• 3 Kuruş daha reklamdan para kazansalar kardır diyerek veriyolar oyunları, yoksa Geforce Now gibi oluşumlar bitirecek bunları

• Bugün ayın 20si ve ben hala ücretsiz alamıyorum yakında yazıyor hala nedeni nedir?

• mnyksvsc M kullanıcısına yanıt
    ya kardeş sen nasıl bir tipsin ya
  • Artık alabilirsiniz açıldı.

• lütfen yardımcı olun ac sydıcate yi aldım aktivasyon kodunu nerden bulucam lütfen yardımcı olurmusunuz ? :/

• aldim beles guzel

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.