Şimdi Ara

Epic Games Store’da dev indirimler başladı (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
19
Favori
60.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • the messenger 15,50 tl olmuş güzel fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Son steam bükücü.

Rekabet mis gibi Epic geldi PC sektörü canlandı resmen. Haftaya Civ 6 geliyor bin bereket versin oyunsuz dönem de yüzümüzü güldürüyor. Adamlar 60TL kod da veriyor. Steam anca üçün birini veriyor şişko gabe görsün azıcık bunları örnek alsın.
    şimdi steam bükücü derseniz cevap vermek durumunda kalıyorum
    kıyaslarken dükkan ile dünyayı kıyaslamak gibi kalıyor yaptığınız. yan yana konacak seviyede bile değil bence, çünkü epic bir platform değil mağaza.
    steam in ne kadar geniş bir platform olduğunu kullanan herkes biliyor. epic ise sadece oyun alabildiğiniz bir mağaza. bu yüzden savaşabileceği tek konu fiyatlar ile pastadan pay alabilmek.
    verdiği kodlar da kağıt üzerinde güzel duruyor ama pratikte pek bir işe yaramıyor. hala ölmüş yanına yaklaşmayacağım ac serisinden başka uyguna gelen bir şey diyen görmedim mesajlarda. hala sepet sistemini bile getirmeyen bir mağaza olduğu için avantajlı olduğu pek fazla yer yok. 3 tane oyunda avantaj sağlıyormuş falan bunlar boş geyikler bence. bize büyük gibi gelmesinin sebebi ülkecek battık. ekonomik gücümüz yok. 3 liranın hesabını yapar hale geldik. sinekten yağ çıkartmaya çalışıyoruz. zaten dh de benim gibi ölücüler topluluğunun başı. o yüzden abartıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 16 Mayıs 2020; 3:31:40 >

• ExeCuTioN66 kullanıcısına yanıt
    çöp diyen çöpçülere bakma oyun güzel, alternatifi yok. türü seviyorsan 69 lira eder. ben çıktığı gün 120 lira vermiştim 150 saatten fazla oynadım
  • Batman serisini tekrar ücretsiz verirler mi sizce?
  • Sepet yapıp 80 lirayı geçmeye çalışıyorsanız maalesef epic store da sepet olayı yok bütün siparişleri tek tek vermek zorundasınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • control aldım.
    bu arada alan wake harika bir oyundur ve sadece 2.5 tl.bedava gibi bir şey.hala oynamayan varsa alsın oynasın.
  • Merhabalar

Bölge değişimi vpn vs yaparak daha uyguna oyun alınabiliyor mu ?
  • venezuela'da jedi fallen order 5,59 usd

bu arada swjdo alan var mı? origin falan sıkıntı çıkartıyor mu vpn olayına
  • Dik Otur kullanıcısına yanıt
    Ben de uyku sersemiyken kapatayım bilgisayarı dedim. Duraklat tuşunun yanındaki iptale basınca tamamını sildi
  • Beyler ukrayna hesabı açıp birkaç oyun alacağım daha sonra bölgeyi türkiye yapmasam, ileriki indirimler için bu hesaptan alım yapmak için, varmı deneyen ? yani türkiyeye çevirmesem girip oynayabiliyor muyum vpn siz ?
  • rusyada
    old world 24tl
    cyberpunk 127 tl
  • rusyada
    world war z goty 33 tl
  • [F][u][r][k][a][n] [ kullanıcısına yanıt
    Silmiyor , indirmelerde gözükmez ama kütüphaneye tıklayınca devam et var. Sıkıntı yok eski kaldığı yerden devam ediyor

• Surdan bir oyun tavsiye edin de alalım reisler. Adamlardan o kadar çok ücretsiz oyun aldım ki artık parasıyla oyun almak istiyorum :D

• Siyah Kan S kullanıcısına yanıt
    Denedim ama %0'dan başladı. Oyunun olduğu klasörde de veri yoktu malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

rusyada
    old world 24tl
    cyberpunk 127 tl
    Rusya mı Ukrayna mı

Edit: ikiside bahsettiğiniz fiyatta değil. Rusya daha ucuz 187 TL. Ön sipariş oyunlarında kupon kullanılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 16 Mayıs 2020; 5:49:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifaydin37

kuponu harcadıkça yenisini veriyor saklamana gerek yok
    Sürekli yenisini verme olayı ne zamana kadar?

• venom.X kullanıcısına yanıt
    katılıyorum 11 level iken 13 levellik görevi yaparsanız tokatlanmanız içten bile değil
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Bedava oyunu ekle kupon veriyor 17 Eylül’de dediğim fiyata alırsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Bedava oyunu ekle kupon veriyor 17 Eylül’de dediğim fiyata alırsın
    Venezuela vpn'i nerden bulabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.