Şimdi Ara

Epic Games'in ücretsiz oyunu erişime açıldı: Yıl sonuna kadar 15 oyun bedava (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
8.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Valla Epic'te bazı oyunlardaki fiyatlar artık son defa bulunur fiyatlar.

Cyberpunk 2077

Mafia Definitive Edition

Assassin's Creed: Valhalla

RDR 2

HITMAN 3

bunlar şu an en üst kalite oyunların bulunabilinecek en düşük fiyatları. Bence imkan varsa bu fiyatları kaçırmamak lazım, büyük ihtimal yılbaşı sonrası hem Steam, hem Epic kesin kur politikasını güncelleyecek gibi geliyor.

• besiktas033 kullanıcısına yanıt

Edilmiyor, bildiğim kadarıyla. Yine de teşekkürler...

• Epic açılmıyor ki hesaba atalım oyunları  Yeni sürümü setup kurmuyor bile hata veriyor. Eski sürümü vardı elimde onu sorunsuz kuruyor ama güncelleme yaparken de hata veriyor güncel sürümü hiç bir şekilde çalıştıramadım hala.

• Mobil oyun mu? Android telefonlarda Playstoredan indirilebiliyor mu bu oyunlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bukalemun_baris B kullanıcısına yanıt

Evet rahatlıkla oynayabilirsin.

• Epic'den oyun oynamak yerine torrent daha cazip geliyor bana nedense. oyun orjinal bile olsa gereksiz geliyor.

• XxLbeden kullanıcısına yanıt

Bünye alışmış tabi korsana.

• Peki nerden indiricez? Playstoredan mı indiricez?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bukalemun_baris B kullanıcısına yanıt

Evet

• lterlemez L kullanıcısına yanıt

Olsaydı atardım brom. Rica ederim

• kralhasanyigit kullanıcısına yanıt

Hitman'i Steam üzerinden almak isteyen varsa 2 hafta sonra Steam'e geliyor.

• Bunu yazanın da Epic'e girip oyun alması peki cringelik puanı 20 üzerinden 20. Senin gibi varoşlar niye yorum yazar ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic Games bence harika bir iş yapıyor. Para verip alacağım en az 4-5 oyunu ücretsiz aldım ki nerdeyse 400 tl ye yakın para vermem gerekirdi bu 4-5 oyuna. O yüzden ben de oyun alacağım zaman önce epic games'e sonra steam'e akıyorum. Fiyat çoğu zaman epic te daha uygun oluyor. Kupon verdiği zamanlar 140 liralık oyunu 80 liraya alabiliyorum. Bu çok iyi bence. Çöp diyenler çıkıyor buna da üzülüyorum. Adamlar bedava oyun veriyor her an mükemmel oyun veremezler bunu kabullenmek gerek. Ama adamlar frostpunk veriyor adam çöp yazıyor. Kardeşim neye göre çöp diye sorduğunda "bu oyun bende vardı" diyor.Bence steam gibi bir devin karşısında çıktığı günden bu yana aldıkları yok gayet güzel. Aynı zamanda steam'i de çok seviyorum. Bu dolar kuru karşısında gerçekten biz oyuncuları ezdirmediler. Dolar almış başını giderken hala çok ama çok uygun fiyata steamden oyun alabiliyoruz. Az önce en para avantajınıda eklersek (25 tl) steamden 41 tl ye 1 yıllık ea play üyeliği aldım. Ben iki platformu da tebrik ediyorum. Oynamayacağım oyun verdikleri zaman yinede alkışlıyorum. Geçenlerde epic forza horizon turbo diye bir yarış oyunu verdi. Belki 100 tane çöp yorumu yapılmıştır. Ben kendi adıma bütün nfs lerden daha çok sevdim çok keyifli. Basit ve tam zaman geçirmelik bir yarış oyunu.Her yoruma aldanmamayı da o oyunla öğrendim.

• WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Epic de ki fiyatını muhtemelen göremeyiz , ben %50 indirimdeyken geçtiğimiz aylarda 130 lira -60lira kuponla almıştım , steam güncel kura göre satar 350-400 olur belki de indirimsiz satış fiyatı.

• Sreter S kullanıcısına yanıt

Sen kimsin yahu? Benim EPIC'ten pyun alıp almadığımı nereden biliyorsun, nasıl yaptın bu tespiti?

Hahahha iki dakika geyik yapalım dedik, arkadaş ciddiye almış iyimi. Bir de varoş demiş. Sen o varoş diye dalga geçtiğin şeye kurban ol.

Bu arada engel listeme hoş geldin.

• Geyik yapmış lmao... Küflü geyiklerini internet ortamına atmak da özgüven eksikliği olsa gerek. Katılıyorum vasıfsız insanlar ile uğraşamam.

• Epicten bir şey alacağıma hiç almam daha iyi.

• WesterLandX kullanıcısına yanıt

Epic'de zaten ağlıyordu senin için.

• Sanane? Fanboyluğunu ötede yaşa.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.