Şimdi Ara

Epic Games 80/60 kupon + Rocket League - Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
3.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23 Eylül'den 23 Ekim 2020'ye kadar Rocket League'i Epic Games Store'dan indiren herkes, 79,99 TL ve üzeri seçili oyunlarda ve eklentilerde geçerli 60 TL değerinde Epic Kuponu kazanıyor!

https://www.epicgames.com/store/tr/product/rocket-league/home

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yanıyor -- 24 Eylül 2020; 7:30:5 >

• İndirme şart değil, kütüphanene eklemen yeterlidir.
  • Haber verdiğiniz teşekkürler, sayenizde 3 kişi faydalandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun ilk çıktığında para verip almıştım ama bir saat kadar oynadıktan sonra iade etmiştim
  • Bak şimdi durduk yere masrafa gireceğiz. Oyun tavsiyesi verebilecek var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadima kullanıcısına yanıt
    Çok da keyifli oyun aslında. Arkadaşlarla oynayınca zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • epic coşuyor
  • epic games kadar berbat bir arayüze sahip client yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

epic games kadar berbat bir arayüze sahip client yok
    client değil satıcı olacak.
    client müşteri demek.
  • 60/80 koda alınacak güzel bir oyun var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi de geçen haftaya kadar zaten bir oyun satın alınca 60 lira otomatik indirim yapıyordu Rocket League olmadan. Şimdi onu değiştirip Rocket League zorunlu mu yaptılar
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Hocam o tür programlara client (istemci) deniyor. Steam, uplay, epic vs. gibi. Arkadaş bunları kastediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    O önceki verilen kupondan dolayı. Şimdi bu oyunu da kütüphaneye eklerseniz bir kupon daha veriyor. Ama iki kuponun da son kullanım tarihi 1 kasım.

• 80/60 kupon arıyordum bende nasıl düşer diye, bari cyberpunk 2077 ön sipariş veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

80/60 kupon arıyordum bende nasıl düşer diye, bari cyberpunk 2077 ön sipariş veririm.
    Kuponlar önsiparişlerde geçerli değil.
  • Rocket League henüz verilmeye başlamadımı acaba?bende sayfaya giriş yapınca çok yakında diyor.(kütüphaneye ekleme sayfasında)
  • Chantodowill kullanıcısına yanıt
    Red dead 2 kuponla 140 a geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

Rocket League henüz verilmeye başlamadımı acaba?bende sayfaya giriş yapınca çok yakında diyor.(kütüphaneye ekleme sayfasında)
    Az evvel aldım, konu sahibine teşekkürler. Epic Games 80/60 kupon + Rocket League - Ücretsiz

• Epic'in gittiği yol yol değil. Sayelerinde tamam ucuza oyun alabiliyoruz ancak 60 TL kuponla 6 oyun aldım. Üçünü ücretsiz yaptılar. Artık paranoyak oldum ve oyun alamıyorum Epic'ten. -Epic ya bedava yaparsa psikolojisi-
  • helal olsun epic e böyle böyle büyütecekler sistemi, şu client arayüzüne de bi ayar çekip biraz hafifletip geliştirseler güzel olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.