Şimdi Ara

Epic Games 280TL’lik oyun hediye ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epic Games 280TL’lik oyun hediye ediyor
    Epic Games mağazasının bu hafta hediye ettiği oyun yine oyun severleri sevindirecek. Biraz eski olmasına rağmen fiyatı halen yüksek olan bu oyunu hemen kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games haftanın oyunu

Epic Games tarafından sunulan Rise of Industry oyunu girişimcilik ve yönetim türlerini bir araya getiriyor. 1930’lu yıllarda işinizi büyütmek için mücadele ettiğiniz oyunda haritalar sürekli değişiyor ve rekabete giren yapay zekâ oyuncular zayıflıklarınızdan istifade ediyor.

Ayrıca Bkz.Twitter'ın kopyası Bluesky açıldı ancak herkes üye olamıyor

Bağımsız oyun stüdyosu Dapper Penguin tarafından geliştirilen ve Kasedo Games tarafından yayınlanan oyun yaklaşık 5 yıllık bir geçmişe sahip. Steam üzerinde 280TL olarak satılıyor ve incelemeler de çoğunlukla olumlu.

Rise of Industry

• Bedava almazsan Epicte 50 küsür ₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Micuvan -- 3 Mart 2023; 12:17:55 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Epic Games’de 59 lira, neden böyle haber yapıyorsunuz?

• Platform Mac diyor. Windows da yok mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rise of Nations'u hatırladım... Kurayım bari tekrar bu akşam, özledim efsaneyi.

• sıktı xxx tllik oyun muhabbeti. çok vasat bir iş. biz leş bir siteyiz diye bağırıyor bu başlıklar. hala ısrar ediyorsunuz. azıcık kaliteye merakınız olsun ya. 3-5e bu kadar mı muhtaçsınız ?

• ayıp oluyor beyler A kullanıcısına yanıt
    Memlekette gelişime büyük bir karşıtlık var. Yalan, dolan haberler veya başka sektörlerde işi gören basit işlerle döndürüyoruz. Kafa günü kurtarma kafası geleceği planlamaya yönelik değil.

• Fiyat yanlış platformun yazılmış. Epic Games'in dağıttığı oyun Epic Store üzerinden 59 TL'ye satılmakta.

• uchihaitachi kullanıcısına yanıt

Windows logosu da var. Hem Windows hem Mac için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alalim bakalim. Her ne kadar oynayamasakta dursun.

• Epic games de 59₺ lira olan oyunu 280₺ demek de bilemedim

• Steam üzerinde yazmış zaten her oyun farklı platformda ücreti değişebiliyor genel olarak oyunları steamden alanlar için yazıldığını düşünüyorum şahsen hala epic arayüzü berbat oyunlarımı bile zor buluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OHAHELAL -- 3 Mart 2023; 14:45:49 >
  • maximus01982 M kullanıcısına yanıt

hocam ülkenin bu durumu için bir deyim ve bir ata sözü var hemen yazıyorum;

"balık baştan kokar"

"hoca os..rursa cemaat sı...mış"

• ayıp oluyor beyler A kullanıcısına yanıt
    Eski yıllarda bazı reklamlar olurdu 100 değil 80 değil 60 değil 50 hiç değil sadece 30 tl gibi reklamlar vardı insanların algısıyla oynarlardı. Hala algıyla oynuyorlar ama yöntem değişti 😃

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.