Şimdi Ara

Enpara Seslenenkitap ve Babil'de %50 İndirim! (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.966
Cevap
54
Favori
107.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ileri iade

bu kampanya bitmedimi hala ya, berbat bi kampanya bu var diye başka kampanyada yapmıyorlar, kitap nedir allah aşkına

canınız sıkıldı herhalde. polemik yapacak adam arıyorsunuz galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

Bayramda siparis verip tedarik asamasini gecebilen var mi?

???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar hediye kupa olayı bitti mi ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: havacı27

dostlar hediye kupa olayı bitti mi ya?

Geçen ay bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • site açılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ileri iade

bu kampanya bitmedimi hala ya, berbat bi kampanya bu var diye başka kampanyada yapmıyorlar, kitap nedir allah aşkına

ciddi misin?
  • %5 için kitap alacaktım site açılmıyor yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

Bayramda siparis verip tedarik asamasini gecebilen var mi?

Bugün verdim %5 bayram kuponu ile, tedarikçiden yazıyor, yarın haraketlenme olur sanırım.

• %5 ama gerçekte %2,5 indirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-GD-S

%5 ama gerçekte %2,5 indirim.

Niye?

• Sepet için son kitabı ararken site uçtu. %5'in üstüne soğuk su içeceğiz anlaşılan.

Edit: Site düzeldi. Kod hala çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 20 Temmuz 2015; 0:13:40 >
  • 100 liralık babil com sepetinizi 65 liraya alabilirim. kartım yok ya da hazır ucuzken bir posta daha alayım diye düşünen varsa bu şekilde yarar sağlayabilir.
  • geçen ay bankamatiğe gitmeye üşendiğimden kupa hediyeyi kaçırdım bugün bari bayram indirimini kaçırmayayım diye bu saatte atmye gittim son 3dk da sipariş geçtim, ben de yavaş yavaş mezarcı oluyorum galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: AphzL

100 liralık babil com sepetinizi 65 liraya alabilirim. kartım yok ya da hazır ucuzken bir posta daha alayım diye düşünen varsa bu şekilde yarar sağlayabilir.

enparaya neden başvurmuyorsunuz 2 güne evinize kadar geliyorlar kartı da yanlarında getiriyorlar. hemen alabilirsiniz 15 lira fazla vermek yerine

https://www.finansbank.enpara.com/basvuru/yeni-basvuru-1-1.aspx?ref=Enpara_branding

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Fantasy XII -- 20 Temmuz 2015; 0:16:28 >

• quote:

geçen ay bankamatiğe gitmeye üşendiğimden kupa hediyeyi kaçırdım bugün bari bayram indirimini kaçırmayayım diye bu saatte atmye gittim son 3dk da sipariş geçtim, ben de yavaş yavaş mezarcı oluyorum galiba

ben saat 10 gibi siparişi geçtim fakat bana %5 indirim saglamadılar sepette ne varsa onu çekti enparadan
  • quote:

geçen ay bankamatiğe gitmeye üşendiğimden kupa hediyeyi kaçırdım bugün bari bayram indirimini kaçırmayayım diye bu saatte atmye gittim son 3dk da sipariş geçtim, ben de yavaş yavaş mezarcı oluyorum galiba

ben de tüm parayı aç gibi vadeliye atmışım birkaç kitap daha alayım dedim. para yok diğer hesaplarda kredi filan da almadım birkaç kitap için. zaten yola çıkmıştım atm de hayal. mezarcılık zor hiç üşenmemek ve planlı olmayı gerektiriyor sene oldu 2015 hadi anlarım şube çalışmaz da. hafta sonları ya da mesai sonrası internetten eft yapamamak ne saçmalıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonelyhawk84 -- 20 Temmuz 2015; 0:28:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

quote:

ben saat 10 gibi siparişi geçtim fakat bana %5 indirim saglamadılar sepette ne varsa onu çekti enparadan

Kupon kodunu kendin ekleyecektin,yoksa kafasına gore %5 indirim uygulamaz.

• GulfStream kullanıcısına yanıt
    Ben tedarikciler calisir siye dusunmustum de herhalde hafta ici alacaklae kitaplari umarim bu hafta ici gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

quote:

şimdi sizin mesajı okuyunca farkettim ben kodu bankaya gitmeden önce yazmıştım saat 11 gibi 60tl olan sipariş 57ye düştü sizde neden olmadı acaba kodu olduğu gibi girdiniz mi? harfler büyüklü küçüklü idi

• havacı27 kullanıcısına yanıt
    hocam ben kodu girmedim malesef. 3-5 gün önce konuda okumuştum indirim olacak diye ama koddan haberim yoktu,kalabalık bi ortamdaydım direk geçtim siparişi konuya girip hiç bakmadım indirimi nasıl alabilirim diye,zaten %50 sini veriyolarmış uğraşmadım
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.