Şimdi Ara

Enpara Playstation Store %50 iade kampanyası (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.671
Cevap
22
Favori
54.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesabınıza şu anda para eklenemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Hatası alıyorum kafayı yiyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Cüzdana eklenen paraların bu kapsamda olup olmadığını arayıp soran var mı? Boşa para yüklemeyelim cüzdana. Tr psnden bir şey almıyorum normalde.

Arayıp sorup neden kıllandıralım ? Cüzdana attığında zaten Sony tahsil için hemen karttan tutarı çekiyor.

Orası da öyle de bir çakallık olabilir. Öbür türlü baya kişi suistimal eder bu şekilde. Özellikle forumdan.

Neden suistimal olsun hocam ne yapilabilir ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OlCuM kullanıcısına yanıt
    Dün bende de aynı hatayı vermeye başladı. PSN bloke koymuş sanırım. Birkaç defa deneme yapınca geçici süreyle bloke konuyormuş. Adres bilgilerinizde Türkçe karakter varsa değiştirin ve hesabınızda cüzdana ekleyeceğiniz miktardan daha fazla para bulundurun. Adres bilgilerimde Türkçe karakter varken PSN iki defa 35 kuruş çekti geri yatırmadı. Ancak Türkçe karakterleri silince 35 kuruş çekip geri yatırdı. Doğrulama yaptı. Bloke kalkınca tekrar deneyeceğim.

• Aynı şekilde benden 3 kere çekti 2 kere geri yatırdı.

Sonuçta paranla bir hizmet almaya çalışıyorsun bu kadar zor olmamalı. Gerçekten rezillikten başka bir şey değil.
    çözümle ilgili mesajımı görmedin herhalde,bir kaç msg üstte oku hocam yazdığımı uygularsan sorunun çözülür.
  • Hocam okudum, fakat beklemek istemiyorum. Beklemenin sebebini anlamıyorum. Neyin blokesi bu.
    maalesef eski bir onaylama sistemi,üst üste denemek yerine 24 saat bekleyip para ekleme/direk satın alma yapsanız hata vermez(onaylama için en az 24 saat bekleyeceğiz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Cüzdana eklenen paraların bu kapsamda olup olmadığını arayıp soran var mı? Boşa para yüklemeyelim cüzdana. Tr psnden bir şey almıyorum normalde.

Arayıp sorup neden kıllandıralım ? Cüzdana attığında zaten Sony tahsil için hemen karttan tutarı çekiyor.

Orası da öyle de bir çakallık olabilir. Öbür türlü baya kişi suistimal eder bu şekilde. Özellikle forumdan.

Neden suistimal olsun hocam ne yapilabilir ki?

Suistimal derken sömürür. Ticaretine başlayan bile olur forumdan

• arkadaşlar 25 TL iade alan var mı hiç ?
  • .

• Simdi enpara hesabima 50 tl gonderdim. Sonra psn uzerinden bu 50 tl ile mutlaka bir oyun vs mi satin almaliyim yoksa cuzdana para ekledigim takdirde bu yine bir hareket olarak gorunup bir sonraki ay 25 tl iademi alabilirmiyim ? Çok temel bir soru ama cevabini birkac sayfa gezdigim halde bulamadim çunku anca bu sekilde tr ps plus alip 75 tl kar a gecebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: silverygt

Simdi enpara hesabima 50 tl gonderdim. Sonra psn uzerinden bu 50 tl ile mutlaka bir oyun vs mi satin almaliyim yoksa cuzdana para ekledigim takdirde bu yine bir hareket olarak gorunup bir sonraki ay 25 tl iademi alabilirmiyim ? Çok temel bir soru ama cevabini birkac sayfa gezdigim halde bulamadim çunku anca bu sekilde tr ps plus alip 75 tl kar a gecebiliriz

Cevabını bulamadınız çünkü bu kampanya playstation için daha bu ay başladı zaten, yani henüz bunu deneyip para iadesi alan kimse yok:) O 1 hafta sonra kesin olarak belli olur. Fakat şöyle bir şey var steam kampanyasında parayı cüzdana atınca da para iadesi geliyordu, yani büyük bir ihtimalle playstation'da da öyle olacak.

• bu kart ile 50tl lik harcama yapma şartı tek bir mağazaya mı bağlı mesela steamden 20-30 tl lik bir harcama yapıp gerisini psn ile halletsek bu şekilde bir sonraki ay geri iade almamda sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurOnly

bu kart ile 50tl lik harcama yapma şartı tek bir mağazaya mı bağlı mesela steamden 20-30 tl lik bir harcama yapıp gerisini psn ile halletsek bu şekilde bir sonraki ay geri iade almamda sorun olur mu?

Sorun olmaz, 50 TL'lik harcamaya kadar alırsanız indirim farklı yerlerden de alsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkTranqlty

quote:

Orijinalden alıntı: silverygt

Simdi enpara hesabima 50 tl gonderdim. Sonra psn uzerinden bu 50 tl ile mutlaka bir oyun vs mi satin almaliyim yoksa cuzdana para ekledigim takdirde bu yine bir hareket olarak gorunup bir sonraki ay 25 tl iademi alabilirmiyim ? Çok temel bir soru ama cevabini birkac sayfa gezdigim halde bulamadim çunku anca bu sekilde tr ps plus alip 75 tl kar a gecebiliriz

Cevabını bulamadınız çünkü bu kampanya playstation için daha bu ay başladı zaten, yani henüz bunu deneyip para iadesi alan kimse yok:) O 1 hafta sonra kesin olarak belli olur. Fakat şöyle bir şey var steam kampanyasında parayı cüzdana atınca da para iadesi geliyordu, yani büyük bir ihtimalle playstation'da da öyle olacak.

Evet kampanya kurgusunu tam okuyunca gordum bende :) Subat 5 de ne olacagi belli olur

• 50 TL yatırabilen var mı cüzdana? 10, 20, 30, 40 ve 60 TL seçenekleri var. Tek seferde 50 TL diye hatırladığım için 60 TL yatırdım.

Edit: Bilgisayardan yatırınca Sony Ent. diye çıkıyor, PlayStation'dan para yatıran var mı cüzdana ya da alışveriş yapan? Yatıran varsa kartında ne yazıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 30 Ocak 2015; 23:06:24 >
  • En para da ki isimle psn hesabımda ki isim aynı olmak zorunda mı ? eğer ki öyle değilse farklı kartlardan 4 sefer 50 tl yatırabiliriz sanırım :S bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrensel01

En para da ki isimle psn hesabımda ki isim aynı olmak zorunda mı ? eğer ki öyle değilse farklı kartlardan 4 sefer 50 tl yatırabiliriz sanırım :S bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Ov güzel fikir suistimal derken bunu kastediyordum

• quote:

quote:

En para da ki isimle psn hesabımda ki isim aynı olmak zorunda mı ? eğer ki öyle değilse farklı kartlardan 4 sefer 50 tl yatırabiliriz sanırım :S bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Hocam anlamadım kimi su istimal edecez. böyle bir imkan varsa yapmamak için neden göremiyorum. Diğer türlü kullanmam zaten ben kutulu alıyorum genelde
  • quote:

quote:

quote:

Hocam anlamadım kimi su istimal edecez. böyle bir imkan varsa yapmamak için neden göremiyorum. Diğer türlü kullanmam zaten ben kutulu alıyorum genelde

Yok hocam sana demiyorum elbette yapalım. Şu soygun fiyatlardansa adam akıllı gerçek fiyatlara alalım.
    Ama yukarda bir yerde bu böyleyse baya suistimal olur bir sormak lazım dediğimde nasıl suistimal edicez demişti bir arkadaş ona hitaben dedim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.