Şimdi Ara

Enpara Playstation Store %50 iade kampanyası (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.672
Cevap
22
Favori
54.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Cüzdana eklenen paraların bu kapsamda olup olmadığını arayıp soran var mı? Boşa para yüklemeyelim cüzdana. Tr psnden bir şey almıyorum normalde.

Arayıp sorup neden kıllandıralım ? Cüzdana attığında zaten Sony tahsil için hemen karttan tutarı çekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Cüzdana eklenen paraların bu kapsamda olup olmadığını arayıp soran var mı? Boşa para yüklemeyelim cüzdana. Tr psnden bir şey almıyorum normalde.

Arayıp sorup neden kıllandıralım ? Cüzdana attığında zaten Sony tahsil için hemen karttan tutarı çekiyor.

Orası da öyle de bir çakallık olabilir. Öbür türlü baya kişi suistimal eder bu şekilde. Özellikle forumdan.
  • bu kart ile us veya uk psn den alış veriş yapabilir miyim?
  • Dikkat!
    "Lütfen geçerli bir kart numarası girin" uyarısı ile karşılaşan arkadaşlar encard hesabına para yatırın 5tl bile olsa. Ondan sonra psn sorunsuz kabul edecektir.

Edit: finansbank atm'lerinden yatırabilirsiniz. Yukarıda 5tl dedim ancak atm en az 10tl kabul ediyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feto TR -- 12 Ocak 2015; 0:16:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orası da öyle de bir çakallık olabilir. Öbür türlü baya kişi suistimal eder bu şekilde. Özellikle forumdan.

Steamda kabul oluyordu bundada olur hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurOnly

bu kart ile us veya uk psn den alış veriş yapabilir miyim?

Us psnden alabilmek için hatırladıgım kadarıyla Amerikadan tanımlı bir kart olması lazımdı sanırım.
  • Benim kartım geçen hafta geldi. Bugün 60 tl yatırdım, bu akşam psn hesabına tanıtıp parayı psn'e aktaracağım. Psn'den harcayıp harcamamamın önemi olacağını sanmıyorum. Çünkü psn'e hesabına aktardığım an en para kullanarak alışveriş yapmış oluyorum.

• Arkadaşlar birşey danışmak istiyorum sizlere, 4 farklı enpara kartından aynı psn hesabına 50x4 olarak para yüklesem sıkıntı olmaz değilmi ? İadeler 4 kartada gelir sanırım.

• bugün maaş hesabım olan XXX Bank tan döviz hesabı açıp euro aldım. Euro alır almaz 20 Euro kesti ardından aradım maaş müşterisiyim neden kestiniz dedim. TL hesabı ile maaş müşterisi olduğunuzdan keseriz dediler ama 2 fatura talimatı verirseniz iade ederiz kesintiyi dediler. 2 fatura talimatı verdim aradım iade edin diye yok olmaz sistemde daha önce tanımlayıp sonra iptal etmişsiniz yeni faturaların talimatını verin dediler. Neredeyse yalvarıcam eşten dosttan mı bulucam fatura dedim. Nuh dediler peygamber demediler kaldı ki bu banka çalıştığım işyerinin ortak kuruluşu. Sinirlendim euro hesabındaki parayı sattım TL hesabıma geri aktardım toplamda 70 TL zarar ettim.

Bu tecrübemden size önerim Enpara nimettir değerini çok iyi bilin, nimet nimet daha iyi bankacılık yok ayrıca müşteri memnuniyetine bağlı görüş anlayışı ile çağrı merkezi çok kaliteli çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 15 Ocak 2015; 19:35:36 >
  • ismimin sonunda Ş harfi var us psn y Ş olarak eklediğimde hata verdi S olarak kabul etti Para eklemeyi denemedim ama sanırım herhangi bir sorun çıkmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Arkadaşlar birşey danışmak istiyorum sizlere, 4 farklı enpara kartından aynı psn hesabına 50x4 olarak para yüklesem sıkıntı olmaz değilmi ? İadeler 4 kartada gelir sanırım.

Dostum bu dediğini ben de merak ediyorum. Eğer böyle bir şey denersen sonucunu merak ediyorum. Haber verirsen sevinirim. Ben bu ay 50tl alışveriş yaptım. Şubat gelsin 25tl gelirse geriye başka oyunlar da alcam.
  • Önemli duyuru: ENPARA kart kullanan arkadaşlar, enpara kartımızla Hong Kong PSN de alışveriş yapabiliyor.

HK dolarına denk Amerikan doları üzerinden kur çevrimi oluyor.

Ayrıca ay sonunda %50 kampanyasından yararlanabiliyor olmamız da muhtemel, zira ekstrede Playstation Network olarak açıklama var.

Bilginize.

• Ya merak ettiğim psn alışverişimizde cüzdana para ekleme aşamasında 60 - 100 şeklinde para ekleme var sanırım. Peki alacağım oyun 75 tl ise ve 100 lira eklemek istemiyorsam, 60 ve 20 şeklinde iki kere para ekleme yapabilirmiyiz.

• Odemeyi kartla yapma secenegi var, oyun ucreti neyse o kadarini direkt karttan cekiyor.

• Teşekkürler. Şimdi gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Drehmaschine

Ya merak ettiğim psn alışverişimizde cüzdana para ekleme aşamasında 60 - 100 şeklinde para ekleme var sanırım. Peki alacağım oyun 75 tl ise ve 100 lira eklemek istemiyorsam, 60 ve 20 şeklinde iki kere para ekleme yapabilirmiyiz.

60-20 yapabılırsın
    direk karttan çekebılırsın
  • encard ile psn de hata alan varsa şunları uygulayın:

-psn fatura bilgilerinde isim/soyad adres TR karakter ve noktalama işaretleri kullanmayın
    -kredi kartı sorunsuz tanıtılınca 35 kuruş deneme çekimi yapıp daha sonra iade edecek
    -para eklerken veya direk satın alırken şu hataları verirse;
    "Kredi kartı bilgileri geçersiz. Lütfen girdiğiniz bilgileri dikkatle kontrol edin."
    "Hesabınıza şu anda para eklenemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin."
    -bu hataları alırsanız sakın üst üste para eklemeye veya satın almaya çalışmayın.her denemenizde kartınız uzun süre bloke edilir.
    -adresin doğruluğuna eminseniz hiç bir şekilde fatura bilgilerini değiştirmeyin,kart bilgilerini silmeyin
    -48 saat sonra en kötü 2 hafta sonra ps4 den para eklemeyi deneyin çok büyük ihtimal hata almayacaksınız(bir nevi sony den onay bekleme süreci)

ek bilgi:Sony TR dışında diğer EU bölgesinden veya hong kong psn den alış veriş yaparsanız da kampanya dahilinde(enpara müşteri hizmetleri söyledi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matai -- 23 Ocak 2015; 17:33:50 >

• Arkadaşlar Aranızda HK PSN den AC UNİTY alan var mı hiç ?

Ben Bu İndirimlerle Alıcam şu X ve O Tuş Farkı varmı Oyunda Bilgilendirirseniz sevinirim.

Enpara da hazır geçiyoken oralarda fırsatı değerlendirmek istiyorum.
  • Kart Bilgileri Ne US Psndr Ne HK psnde gecmiyor hata veriyor hep.s

Us Psn de alirken nasil yapicaz enpara ile cuzdanada eklemiyor.

Adresleri falan ne yazicaz neyi yanls yapiyorum

• kampanya çok hoş da , bu oyun fıyatlarında ps ve Xbox ıcın sadece lıve aboneliklere yarar gıbıme geldı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.