Şimdi Ara

Enpara Playstation Store %50 iade kampanyası (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.672
Cevap
22
Favori
54.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam. ben şöyle düşündüm oyun alacağımda ailemden para istiyorum bana değilde psn ye atacaklar
    parayı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

50 TL yatırabilen var mı cüzdana? 10, 20, 30, 40 ve 60 TL seçenekleri var. Tek seferde 50 TL diye hatırladığım için 60 TL yatırdım.

Edit: Bilgisayardan yatırınca Sony Ent. diye çıkıyor, PlayStation'dan para yatıran var mı cüzdana ya da alışveriş yapan? Yatıran varsa kartında ne yazıyor?

Cevap bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matai

encard ile psn de hata alan varsa şunları uygulayın:

-psn fatura bilgilerinde isim/soyad adres TR karakter ve noktalama işaretleri kullanmayın
    -kredi kartı sorunsuz tanıtılınca 35 kuruş deneme çekimi yapıp daha sonra iade edecek
    -para eklerken veya direk satın alırken şu hataları verirse;
    "Kredi kartı bilgileri geçersiz. Lütfen girdiğiniz bilgileri dikkatle kontrol edin."
    "Hesabınıza şu anda para eklenemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin."
    -bu hataları alırsanız sakın üst üste para eklemeye veya satın almaya çalışmayın.her denemenizde kartınız uzun süre bloke edilir.
    -adresin doğruluğuna eminseniz hiç bir şekilde fatura bilgilerini değiştirmeyin,kart bilgilerini silmeyin
    -48 saat sonra en kötü 2 hafta sonra ps4 den para eklemeyi deneyin çok büyük ihtimal hata almayacaksınız(bir nevi sony den onay bekleme süreci)

ek bilgi:Sony TR dışında diğer EU bölgesinden veya hong kong psn den alış veriş yaparsanız da kampanya dahilinde(enpara müşteri hizmetleri söyledi)

Hocam şimdi şu durumu anlayamadım.Plus üyeliğimi henüz almadım ve enpara kart başvurumu yaptım bekliyorum.Son mesajınızı görüp yazdım,şimdi ben kartım geldikten sonra içine tutarı kadar yüklemeyi yapıp,sadece kart bilgilerimi girerek Us psn hesabından oyun satın alabilir miyim? Yoksa bu durum sadece tr ve hong kong psn için mi geçerli? Bilgilendirirseniz sevinirim.

• Bi hevesle aldik enparayi ama daha store da kullanmak kismet olmadi :) gene de bizim gibi oyun severler icin sahane bir kampanya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boidae kullanıcısına yanıt
    us psn de encard kart geçmediği için maalesef olmaz..ben sadece tr de kullandım.avrupa bölgesi,hong kong psn kullandığını yazanlar var.
  • Arkadaslar bugun ayın ilk is gunuydu. Parasini alabilen oldu mu acaba ? Benimki daha yatmamis beklemedeyim.

• Ben ayın ilk 3. iş günü diye biliyordum. Henüz bana gelen iade yok konuyu yukarıda tutalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 3 Şubat 2015; 8:47:46 >
  • 5. is gunune kadar yatacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi bölgelerde geçerli olduğu konusu net olarak belli mi? Avrupa hesabımla kullanabilir miyim? İade alan var mı Eu üzerinden?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 149.99 TL den TR Plus aldım, encard ile ödeme yaptım şimdi mart ayının ilk haftası 25 TL iade mi gelecek? Kampanyaya katılmak için sms falan atmak gerekmiyordu sanırım?
  • sms gerekmiyor...her ay psn hesabına 50tl yatırmak daha mantıklı olurdu,sanırım geç haberin oldu.5 iş gününde 25tl iade edilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

Hangi bölgelerde geçerli olduğu konusu net olarak belli mi? Avrupa hesabımla kullanabilir miyim? İade alan var mı Eu üzerinden?

valla hocam becerebilirsen us psn den almayı(encard ile) ona bile iade alabilirsin(müşteri hizmetlerinin söylediği psn üzerinden hangi bölge olursa olsun 50tl veya üzeri alış verişe 25tl iade olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matai -- 3 Şubat 2015; 19:24:49 >
  • Becermek için ne yapmak gerekiyor onu anlamadım açıkçası. Bu ay eu üzerinden bir deneme yapayım bakalım. Us üzerinden alamıyor olmamızın sebebi 3d secure olayı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orod-Dain -- 3 Şubat 2015; 19:26:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orod-Dain O kullanıcısına yanıt
    3d secureden değildir sistem visa kart numarasından US dışı olduğunu algıladığı için izin vermiyordur.şahsen denemedim ama denersen zararı olmaz:)
  • Benim enpara kartım US PSN de de TR PSN de de çalışıyor. TR PSN'e bir arkadaşım için aldım Plus'ı çalıştı. Benim kendi hesabım US PSN onda da sıkıntısız çalışıyor adres bilgilerini falan US olarak kayıt edince bankanın vs..
  • us psn için para ekleme veya direk satın alma fark etmiyorsa ilk fırsatta denerim..bilgilendirme içinde teşekkürler hocam.
  • Us psnde odeme yaptiniz mi? Sadece kart ekleniyor ama odemede hata veriyordu onceden.

• what_tha kullanıcısına yanıt
    Evet kart ekli ödeme yapmadım, ödeme de yapar diye düşündüm eklenince.
  • Bende de daha yatan yok. İade bu haftaiçi olur kanısındayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beavis®

Evet kart ekli ödeme yapmadım, ödeme de yapar diye düşündüm eklenince.

Yapmıyor maalesef Ben de denemiştim, kartı kabul ediyor ama ödeme yapmaya çalışınca hata veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.